Skip to content

Google Stadia безкоштовний протягом двох місяців

20 de Червень de 2021

Google дає всім шанс безкоштовно грати у дев’ять ігор Stadia протягом двох місяців, оскільки ми всі вдома похитуємось.

Google
Google дарує два місяці безкоштовного доступу до своєї нової служби потокового передавання ігор Stadia. Ця опція розповсюджується на веб-сайті Google Stadia у 14 країнах протягом наступних 48 годин.

Що ви отримаєте: Ви можете отримати доступ до Stadia за допомогою свого облікового запису Google, і у вас буде два місяці безкоштовного доступу до дев’яти різних ігор, зокрема СЕТКА, Доля 2: Колекція, і Тамп. Ви можете грати у безкоштовному додатку Stadia на своєму смартфоні або на комп’ютері з Chrome за допомогою будь-якого сумісного контролера USB. Stadia дозволяє вам грати в будь-яку гру, що пропонує її послуга, і зберігати будь-які куплені ігри, незалежно від того, залишаєтесь ви підпискою Stadia (10 доларів на місяць) чи ні. Сервіс щойно запустився в листопаді 2019 року, і Google вже деякий час обіцяє безкоштовний рівень.

Що стосується пропускної здатності: Google знижує роздільну здатність екрана за замовчуванням для своїх ігор з 4K до 1080p, що має допомогти керувати збільшенням пропускної здатності в Інтернеті. “Переважна більшість людей, що працюють на робочому столі чи ноутбуці, не помітять суттєвого зниження якості ігрового процесу, але ви можете вибрати параметри використання даних у додатку Stadia”, – йдеться у заяві генерального директора Stadia Філа Харрісона.

Преміум рівень: Ви все ще можете підписатись на Stadia Premiere Edition, яка за 129 доларів надає вам три місяці доступу, контролер Stadia та Chromecast Ultimate для вашого телевізора HDTV. Поточні платні учасники не будуть платити протягом двох місяців як подяку від Google.

Нижня лінія: Якщо ви чекали, щоб заскочити до Stadia, зараз саме час. Вам все одно знадобляться контролер та сумісний пристрій, тож переконайтеся, що вони є перед тим, як зануритися.

Через: The Verge

Дізнайтеся більше про Stadia