Saltar al contenido

Grand Theft Auto 2

15 de abril de 2021

Grand Theft Auto 2 – це екшн / пригодницька гра у відкритому світі, розроблена DMA Design, яка є продовженням популярного та суперечливого Grand Theft Auto. Випущений в 1999 році, він продовжив новаторські концепції ігрового процесу, представлені в оригінальному Grand Theft Auto.

Змістовий покажчик

Огляд GTA 2

Grand Theft Auto 2 використовує той самий вид геймплея зверху вниз від третьої особи, який був знайдений у Grand Theft Auto. Він також включає в себе безліч нових функцій, включаючи сім конкуруючих банд організованої злочинності, включаючи Якудзу, Вчених, Луні, Червоношкірих, Зайбацу, Російську мафію та Харе Кришнасів. Він також вводить концепцію необхідності заробляти і втрачати повагу банди, виконуючи різні місії, які вони доручають, або приймаючи місію, яка може зробити іншу банду нещасною. Місії приймаються так само, як і інші ігри серії. Гравці отримуватимуть телефонні дзвінки від злочинних босів на загальнодоступну телефонну автоматію з проханням виконати певні роботи чи завдання. Ще однією новою функцією GTA 2 є вдосконалений / модернізований правоохоронний орган, який може переслідувати гравців по всьому місту, а також команди спецназівців, спеціальні агенти та армія. Grand Theft Auto 2 також є єдиною грою Grand Theft Auto, яка встановлена ​​в місті Anywhere City, США, яке не є частиною Grand Theft Auto World, що було представлено в оригінальній грі або Grand Theft Auto III та пізніших версіях. На додаток до основних сюжетних цілей кампанії, Grand Theft Auto 2 включає побічні квести та роботи за наймом, які допомагають заслужити повагу та досвід для вас, щоб піднятися по сходах кримінального підземного світу.

Наявність Grand Theft Auto 2

Grand Theft Auto 2, а також Grand Theft Auto та Wild Metal були випущені як зареєстровані безкоштовні ігри кілька років тому, що означає, що вам потрібно буде зареєструвати свою електронну адресу в Rockstar Games, щоб отримати безкоштовне посилання для завантаження. З тих пір Rockstar зняв веб-сайт Rockstar Classics і вказав будь-який графік його повернення. Однак вам пощастило, оскільки багато веб-сайтів, що розміщують сторонні ігри, все ще пропонують гру для безкоштовного завантаження. Rockstar Games оновила GTA2 для роботи на сучасних операційних системах для ПК, тому немає необхідності вичерпувати емулятор DOS, такий як DOSBox.

Про серію Grand Theft Auto

На додаток до Grand Theft Auto 2, у серії відеоігор Grand Theft Auto є ще вісім ігор. Оригінальні Grand Theft Auto та Grand Theft Auto 2 відтворюються зверху вниз. Grand Theft Auto III, який повернув серію в ігровий світ, стартував у першій грі серії, знаменуючи собою перехід від перспективи зверху вниз до перспективи третьої особи. Кожна гра з тих пір також була розроблена в такому форматі, деякі також містять ігровий процес з точки зору від першої особи.

Більше безкоштовних ігор для ПК

Існує ряд інших колишніх комерційних відеоігор, доступних як безкоштовні програми, а також багато безкоштовних ігор, які надзвичайно популярні. Якщо ви веселились у Grand Theft Auto 2 і шукаєте щось нове, щоб спробувати, подивіться на інші безкоштовні ігри.