Saltar al contenido

Hitman 3 міг стати найкращим виїздом агента 47

28 de abril de 2021

Ключові винос

  • Хітмен 3 включатиме шість нових локацій без епізодичного розкладу випусків, як минулі назви.
  • Гравці можуть імпортувати весь свій прогрес із попередніх ігор у Хітмен 3.
  • Розповідь буде темнішою, ніж попередні записи в трилогії.

IO Interactive

Озброєні новими гаджетами, шістьма новими місцями для вивчення та можливістю імпортувати весь вміст із минулих ігор у трилогії, Хітмен 3 стане найбільшою пригодою, яку Агент 47 коли-небудь починав. Вихід повинен відбутися 20 січня 2021 року, Хітмен 3 буде найширшим записом, який ми бачили у трилогії пісочниці IO Interactive. Як і в минулих записах у серії, вибір способу, в який ви хочете зіграти, так само важливий Хітмен 3, а нові рівні повинні дати гравцям багато місця для роботи та дослідження, коли вони знімають різні цілі. Очікування великі, і це означає, що IO Interactive має багато чого зробити, чого багато хто впевнений, що зможе досягти. «Якби я міг провести лише одну гру в 2021 році, це був би Hitman 3. Але тоді, якби я міг провести другу гру, це був би Wolfenstein 3», – написав Джефф Грубб, репортер VentureBeat через Twitter. Інші користувачі також висловили подібне хвилювання щодо майбутнього заголовка.

Змістовий покажчик

На місці

Останній запис у серії матиме шість нових місць для вивчення, таких як Дубай в Об’єднаних Арабських Еміратах, Дартмур, Англія та провінція Чунцин, Китай. Хоча IO ще не розкрив усіх місць, які відвідуватимуть гравці, наш погляд на гру до цього часу виявив досить багато. Оновлення до Glacier Engine IO, ігрового движка, який використовувався для проектування Hitman 3, дозволить отримати кращі відображення, більш оптимізовані текстури та загальну чіткішу візуальність. Це означає, що останній запис у серії буде виглядати навіть краще, ніж попередні два внески. Крім того, завдяки планам студії World of Assassination, усі ці візуальні оновлення також будуть доступні на минулих місіях та рівнях від Хітмен і Вбивця 2 при їх відтворенні Хітмен 3. Наявність таких деталей та свобода гравця важлива через природу пісочниці Хітмен серії. На відміну від більш лінійних історій, таких як Службовий обов’язок серія, Хітмен 3 дозволяє гравцям вибрати, як саме вони хочуть виводити цілі. Попередні титули дали гравцям можливість витягати цілі різними способами, включаючи більш складні вбивства – наприклад, встановлення звукозаписуючої кабіни, щоб когось вразити електричним струмом, – до більш приземлених вбивств, як закидання викрутки в голову цілі. Саме ця творча свобода допомогла зробити попередні назви серії настільки популярними серед гравців. Хоча ми знаємо лише три із запланованих шести місць, які відвідає Агент 47, IO Interactive також поділився через відео Developer Insights, яке вийшло в липні 2020 року, що розповідь у цій статті серії набуде темнішого повороту, ніж попередні. Звичайно, деталі на цьому фронті все ще мутні.

По-справжньому зв’язаний

Одна з найбільших обіцянок Хітмен серія була «Світ вбивства». Спочатку представлена ​​в 2018 році, ідея полягала в тому, щоб перенести локації та місії з попередніх ігор на майбутні ітерації. Таким чином, гравці зможуть випробувати всі місії та розповіді від Хітмен і Вбивця 2 в Хітмен 3 коли він виходить, якщо вони вже володіють останніми двома назвами. Ці місії будуть повністю перероблені з урахуванням усіх досягнень, які зробив IO Interactive Хітмен 3. Сюди входять зміни до штучного інтелекту гри (ШІ), нова механіка, яка може з’явитися в останній статті, та будь-які візуальні оновлення ігрового движка. Дозволяючи гравцям імпортувати попередні Хітмен місій та змісту в Хітмен 3, IO виконає свої обіцянки щодо підключеного досвіду, який не вимагає від гравців завантаження декількох ігор. Після імпорту цього вмісту гравці зможуть повною мірою скористатися оновленими версіями попередніх рівнів.

Знімок екрану з гри Hitman 3.

IO Interactive

Окрім їх модернізації, IO також їх оптимізував і нещодавно на ResetEra показав, що вся трилогія займе близько 100 ГБ при встановленні. Ще одна крута функція, яка з’являється Хітмен 3 включає спеціальний режим PlayStation VR, який дозволяє геймерам консолі Sony дослідити світ Agent 47 у повному середовищі VR. З того, про що було повідомлено до цього часу, гра працюватиме так само, як і раніше Житель зла 7режим VR, який використовував контролер Dualshock замість контролерів PlayStation Move. Я надзвичайно рада побачити що Хітмен 3Нові локації можуть запропонувати, і привабливість нових пристроїв для використання не менш захоплююча. Придбайте оновлені візуальні ефекти та можливість відтворити минуле Хітмен ігри з усіма тими самими вдосконаленнями в одному пакеті, і я думаю, що це можна з упевненістю сказати Хітмен 3 легко стане найкращим Хітмен гра, яку ми коли-небудь отримували.