Saltar al contenido

HTML однотонні теги без закриваючого тегу

23 de julio de 2021

Для більшості елементів HTML ви починаєте з відкриваючого тегу і закінчуєте закриваючим тегом. Між цими двома тегами відображається вміст елемента. Наприклад:

Це текстовий вміст.

type = «code»> Простий елемент абзацу показує, як використовується тег відкриття та закриття. Більшість елементів HTML дотримуються цього ж шаблону, але кілька тегів HTML не включають як відкриваючий, так і закривальний тег.

Змістовий покажчик

Що таке порожній елемент?

порожні елементи або однотонні теги в HTML не вимагають, щоб закриваючий тег був дійсним. Ці елементи, як правило, є елементами, які або стоять окремо на сторінці, або там, де кінець їхнього змісту видно з контексту самої сторінки.

Список елементів порожнечі HTML

Кілька тегів HTML 5 є порожніми елементами. Коли ви пишете дійсний HTML, вам слід залишити косу риску для цих тегів, як показано нижче. Однак кінцева скісна риска потрібна для дійсного XHTML.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Кірнін, Дженніфер. «HTML-теги Singleton без закриваючого тегу.» ThoughtCo, травень. 14, 2021, thinkco.com/html-singleton-tags-3468620.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 14 травня). HTML однотонні теги без закриваючого тегу. Отримано з https://www.thoughtco.com/html-singleton-tags-3468620
Кірнін, Дженніфер. «Теги HTML Singleton без закриваючого тегу.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/html-singleton-tags-3468620 (доступ 23 липня 2021).