Saltar al contenido

iOS 14 розряджає акумулятори, експерти кажуть, що вони можуть допомогти

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • Останнє оновлення iPhone для iPhone призводить до помилки, яка зменшує час автономної роботи.
  • Офіційне виправлення помилок Apple передбачає стирання вашого iPhone та Apple Watch.
  • Експерти мають поради щодо зменшення розряду батареї, включаючи вимкнення деяких функцій.

Xuanyu Han / Getty Images

Apple підтвердила, що оновлення iOS 14 зменшує час автономної роботи для деяких користувачів, але експерти кажуть, що є кілька способів допомогти зменшити проблему. Власники повідомляють про незвичне розряджання акумулятора нещодавно після оновлення до iOS 14 і watchOS 7. Офіційне вирішення цієї проблеми на даний момент передбачає стирання вашого iPhone та Apple Watch, але деякі експерти кажуть, що ви можете вжити й інших заходів для зменшення споживання батареї. «Першою причиною розряду акумулятора, яку ми виявили, було додавання віджетів на головний екран iOS 14», – сказав Колін Бойд, Координатор з інформаційно-пропагандистської роботи на сайті порівняння мобільних телефонів UpPhone, в електронному інтерв’ю. «Оскільки віджети є такою активною частиною функцій iPhone, вони можуть забирати значну кількість енергії щодня».

Змістовий покажчик

Видалення віджетів?

Щоб знайти віджети iOS, перейдіть на головний екран і проведіть пальцем ліворуч, говорить Бойд. Ви перейдете на сторінку з кількома віджетами, які пропонуються з оновленням iOS 14. Якщо ви виявите, що вам не потрібен жоден із цих віджетів, натисніть і утримуйте той, який вам не потрібен, а потім натисніть Редагувати головний екран коли дається можливість. Звідти видаліть усі непотрібні віджети, торкнувшись значка мінус (-), який з’явиться у верхньому лівому куті кожного віджета.

Наберіть дослідження

«Ще одним новим доповненням до iOS 14, яке використовує непотрібну кількість батареї, є параметр» Датчик досліджень та використання даних «, – сказав Бойд. «Ця функція надсилає дані про використання вашого iPhone третім сторонам, щоб допомогти їм зібрати дослідження щодо приватної інформації користувачів стільникових телефонів. Ви не зобов’язані дозволяти цій функції ділитися вашими даними, тому ми рекомендуємо її вимкнути». Щоб зупинити цю функцію, відкрийте Налаштування, торкніться Конфіденційністьта торкніться Дані досліджень та використання, Сказав Бойд. Коли ви перейдете на нову сторінку, перемкніть перемикач із міткою Збір даних датчиків та використання у вимкнене положення.

Зарядка смартфона на столі

Watchara Piriyaputtanapun / Getty Images

Інший трюк для економії заряду акумулятора – відключити Push Mail. «Якщо встановлено значення» Push «, програма» Пошта «на iPhone постійно оновлюється в очікуванні нових електронних листів, щоб повідомити про це своїх користувачів», – сказав Бойд. «Якщо ви не працюєте або не живете в умовах, які вимагають негайного отримання сповіщень кожного разу, коли ви отримуєте нове повідомлення електронної пошти, вам не знадобиться, щоб ваша Пошта була встановлена ​​на Push, щоб мати успішну роботу користувачів.»

Заберіть свою власну пошту

Бойд пропонує встановити для вашої пошти значення Fetch. Fetch дозволяє визначити, як часто оновлюється програма Mail, тому вона не постійно використовує акумулятор, щоб залишатися в курсі. Щоб відрегулювати цю функцію, відкрийте Налаштування, торкніться Пошта, потім натисніть Рахунки. Під Рахунки, торкніться Отримати нові дані. На Отримати нові дані сторінки, перемикайте Натисніть вимкніть, а потім виберіть, як часто ви хотіли б оновлювати програму Mail. «Якщо встановлено значення» Push «, програма» Пошта «на iPhone постійно оновлюється в очікуванні нових листів, щоб повідомити про це свого користувача.» Нова проблема розряду акумулятора справді призводить до помилок у користувачів. Дейв Пірсон, засновник Soundproofgeek, заявив в електронному інтерв’ю, що це «може бути найгіршим розрядом акумулятора через оновлення iOS. «Тепер мені доводиться заряджати більше, бути більш усвідомленим, як я користуюся телефоном, особливо якщо мені доводиться виходити з дому за дорученням. Свобода користуватися телефоном без страху [of a low] батареї вже немає, і це забирає задоволення від мого телефону «.

Пірсон вводить в дію класичні дії щодо економії заряду, поки він чекає оновлення від Apple, щоб вирішити проблему. «Активуйте режим економії заряду в будь-який час, а не лише тоді, коли заряд акумулятора нижче 80%», – запропонував він. «Вимкніть Bluetooth і Wi-Fi, коли вони не використовуються, оскільки вони також розряджають акумулятор. Зменште яскравість вручну та вимкніть функцію автоматичної яскравості». Власники iPhone скаржилися на розряд батареї під час багатьох ітерацій iOS протягом останніх років. Проблема може бути ще гіршою, оскільки, за чутками, iPhone 12 скоро вийде з батареями менших розмірів, ніж попередні моделі. Аналітики очікують, що Apple незабаром випустить більш постійне вирішення проблеми з розрядом акумулятора. До тих пір пам’ятає ваші азбуки: завжди заряджайтеся.