Saltar al contenido

iOS 15.2 Beta дозволяє сканувати AirTags та багато іншого

22 de junio de 2022

Apple випустила бета-версію iOS 15.2 у вівторок, додавши нові покращення безпеки в програму Find My. З оновленням Apple додала кілька нових функцій для тестування користувачів. Програма Find My отримала величезне оновлення в бета-версії iOS 15.2, включаючи можливість сканувати AirTags та інші елементи з підтримкою Find My, які можуть їх відстежувати.

Згідно з MacRumors, користувачі зможуть відкрити програму Find My у бета-версії iOS 15.2 і вибрати вкладку «Предмети». Потім вони можуть вибрати опцію «Предмети, які можуть відстежувати мене», щоб знайти навколо себе будь-які невідомі предмети, які можуть бути використані для їх відстеження. Після активації функція «Невідомі предмети» буде сканувати все поблизу, а потім повідомити вас про будь-які знайдені предмети. Потім Apple надає інструкції, щоб вимкнути ці пристрої, щоб їх більше не можна було використовувати для цілей відстеження без вашого дозволу. Оновлення також містить оновлену опцію, щоб допомогти користувачам знайти втрачені предмети.

Це те саме, що й попередній вибір «Ідентифікувати знайдений предмет», і він скануватиме пристрої поблизу. Після сканування програма може запропонувати інструкції, які допоможуть вам зв’язатися з власником товару, щоб його можна було повернути. Apple також дозволить користувачам пропонувати персоналізовані інструкції на своїх пристроях.

Програма Find My на iPhone, iPad і Mac

Ці нові функції є частиною кроку Apple щодо забезпечення заходів безпеки проти використання AirTags та інших пристроїв Find My у зловмисних цілях, як-от переслідування. AirTags призначені для відтворення звуку протягом восьми-24 годин після того, як вони будуть розлучені зі своїм власником, і Apple тепер попереджатиме власників iPhone, якщо поруч з ними є AirTag. Як повідомляється, Apple працює над програмою для телефонів Android, яка виявлятиме невідомі AirTags або інші пристрої Find My.