Skip to content

iPad – чудовий інструмент навчання для людей з вадами зору

31 de Липень de 2021

IPad від Apple стає особливо доступним для сліпих або слабозорих студентів. За словами Тари Мейсон, яка навчає викладачів з вадами зору (TVI) у Техаському технічному університеті, планшет також стає найважливішим засобом для зору для зору для індивідуальних моделей навчання, які приймають багато шкільних округів. Ось що вона розповіла про те, що їй подобається в iPad, як він поєднується з іншими допоміжними пристроями та про те, як він може стати корисним для учнів з вадами зору.

Чому iPad так добре підходять для сліпих та слабозорих учнів

IPad поставляється з вбудованими програмами спеціальних можливостей, що стосуються зору, слуху, обмежень у рухливості та вад навчання. Раніше користувачам з вадами зору для доступу до комп’ютера доводилося купувати програму зчитування з екрана, таку як JAWS. Можливо, багато персональних пристроїв навіть не підтримують програму зчитування з екрана. Але зараз цей планшет, що змінює ігри, забезпечує негайний доступ до програм та Інтернету. IPad також дешевший, ніж пристрої, створені для сліпих, такі як BrailleNote Apex 32 BT. Клавіатура або дисплей Bluetooth (наприклад, BraillePen 12 або Focus 14 Blue), підключені до iPad, можуть бути набагато більш економічним рішенням для користувачів Брайля. Пристрої Bluetooth дозволяють користувачам читати те, що на екрані або що вони ввели, а також слухати це за допомогою програми зчитування з екрана. Нарешті, однаковість доступності iOS дозволяє незрячим учням та людям із вадами зору користуватися усіма продуктами Apple, включаючи MacBooks, iPhone та iPod touch.

Рекомендовані програми сторонніх розробників

Вчителям, батькам та навчальним групам рекомендується спочатку звернутись до програм Apple, перш ніж завантажувати програми сторонніх виробників, оскільки сторонні програми найкраще працюватимуть з VoiceOver, Zoom та іншими функціями спеціальних можливостей. Навчання студентських програм, таких як Календар, Нотатки, Електронна пошта, Сторінки, Keynote та Safari, ознайомить їх із пристроєм та сприятиме доступності. Зчитувачі з екрану, наприклад, не можуть читати об’єкти без міток, наприклад графіку. Apple позначає всі свої програми, щоб зробити програму зчитування з екрана сумісною. Сторонні програми можуть бути, а можуть і не бути, хоча більшість розроблених спеціально для сліпих та слабозорих сумісні. Одним із додатків, які ми рекомендуємо вихователям та сім’ям, є додаток ViA з Інституту Брайля, який містить перелік програм, що стосуються сліпоти, із посиланнями на сайти для завантаження. Використання розширеної основної навчальної програми також настійно рекомендується для підключення студентів до відповідних програм. Наприклад, ECC передбачає безпосереднє викладання як професійної освіти, так і навичок самостійного життя. Тому ми можемо навчити студента створювати списки завдань за допомогою “Нагадування”, щоб VoiceOver автоматично читав спливаючі нагадування. Для зайнятих студентів я міг би допомогти їм попрактикуватися у використанні Календаря.

Міцний, достатній для заміни або еквівалента комп’ютера

IPad – чудовий особистий пристрій для будь -якого учня з вадами зору. Студент міг би втекти лише з iPad, оскільки він може зв’язати їх з іншими через Інтернет. IPad + клавіатури Bluetooth також може бути достатньо для виконання шкільних завдань. Для студентів, які навчаються в коледжі, я б порекомендував як особистий пристрій, так і комп’ютер. Ні iPad, ні iPhone, ні iPod touch не є комп’ютером. Вони чудово підходять для введення та виведення, але їх операційна система більш спрощена. Ключовим фактором у прийнятті рішень є врахування того, які критичні завдання необхідно виконати студенту.

Зміна ставлення

iPad пропонує декілька варіантів спілкування, таких як FaceTime, який підтримує мову жестів під час відеочатів, або додаток HIMS Chat, який у поєднанні з програмою BrailleNote дозволяє педагогам спілкуватися з сліпоглухими учнями. З таких причин фінансування стало більш доступним. Крім того, оскільки iPad може задовольнити багато потреб у самостійному житті та кар’єрі, освітні програми можуть легше виправдати фінансування.

Отримання iPad за найкращою ціною

Твчителі, батьки та студенти повинні перевірити відремонтований магазин Apple перед покупкою. Таким чином, освітні групи зможуть придбати пристрої Apple iOS за зниженою ціною з більшою ємністю пам’яті.

IPad Mini для учнів з вадами зору

Кожна модель може мати переваги над іншою залежно від потреб студента. Яблучні міні гарні для молодших школярів, які зазвичай мають менші руки. IPad з дисплеєм сітківки ока може краще розмістити студента зі слабким зором, який використовує пристрій як відеоспостереження. Студенти, яким можуть бути корисні програми розпізнавання голосу, можуть бути щасливішими з новим iPad, який включає Siri.

Перевага підсумків iPad для сучасного дротового класу

iPad пропонує учням з вадами зору більшу гнучкість, сумісність та соціальну інтеграцію, ніж більшість інших пристроїв. Якщо з iPad, iPhone або iPod touch щось піде не так, зазвичай магазин Apple може виправити пристрій за менший час. Пристрої iOS також можуть забезпечувати найпростіший спосіб доступу до Інтернету. Крім того, багато шкільних округів застосовують індивідуальні моделі навчання. Пристрої Apple є лідерами цього руху і можуть допомогти скоротити відставання в досягненнях для учнів з вадами зору.