Saltar al contenido

iPhone 13: дата випуску, характеристики, ціна, новини та чутки

14 de abril de 2021

Те, що Apple нещодавно анонсувала iPhone 12, ще не означає, що для смартфона-гіганта не буде більше телефонів. Ось те, що ми вже знаємо (або підозрюємо) про iPhone 13 … чи він буде називатися iPhone 12S?

Змістовий покажчик

Коли буде оголошено iPhone 13?

Apple традиційно анонсує нові моделі iPhone восени, тому очікуйте, що офіційне повідомлення буде надіслано в жовтні 2021 року. Існують певні припущення, що Apple цього року перейде до дворічного процесу випуску, але в такому випадку оголошення може бути вже у ІІ кварталі.

Коли я можу попередньо замовити наступний iPhone?

Інформація про попереднє замовлення зазвичай повідомляється, коли телефони є, тому ми будемо знати ці деталі, коли буде зроблено офіційне оголошення. Якщо ви хочете, будьте готові кинутися: Після анонсу iPhone 12, 2 мільйони з них були попередньо замовлені за перші 24 години доступності.

Коли вийде iPhone 13?

Apple має традицію випускати найновіший iPhone протягом короткого часу після офіційного оголошення. Найкращим варіантом для вивчення цієї інформації є пильна увага до офіційного оголошення, де будуть передані деталі випуску.

Оцінка дати виходу tebapit

Ми робимо ставку на випуск iPhone 13 восени 2021 року, зокрема у вересні або на початку жовтня. Заснований на попередніх датах випуску iPhone від Apple, ми справді не йдемо тут. Попри всі свої нововведення, Apple є дещо звичкою, плюс передсвятковий випуск, як правило, добре спрацьовує в підсумку. Тим не менш, випускник Джон Проссер припускає, що iPhone 13 взагалі може не бути, і що Apple цього року може дотримуватися прізвиська S, називаючи його iPhone 12S. Про це він детальніше розповідає у нещодавньому відео на YouTube.

Скільки коштуватиме новий iPhone?

Ціни, звичайно, на даний момент абсолютно невідомі. Однак, якщо чутки про лінійку з п’яти пристроїв виявляться правдою, ціна може становити приблизно від 350 до 1100 доларів. Це надзвичайно широкий розкид цін, але, можливо, Apple нарешті зрозуміла, що високі ціни не завжди означають найвищу частку ринку. Якщо Apple переслідує щось, це домінування на ринку. Без телефону з дуже низькою ціною він ніколи цього не досягне (незважаючи на відданість любителям Apple).

Останні новини про наступний iPhone, що з’явиться у 2021 році

Ви можете отримувати більше новин для смартфонів від tebapit на всілякі теми; ось ще кілька історій (і деякі з цих чуток) про iPhone 13 і iPhone SE 2.

Скільки нових моделей iPhone випустить Apple? Які кольори?

Уже ходять чутки, що лінійка iPhone 2021 року буде дуже схожа на лінійку 2020 року, яка включала чотири пристрої. Якщо це правда, це означає, що до 2021 року, швидше за все, будуть два менш потужні пристрої (5,4 дюйма та 6,1 дюйма) з двома пристроями в «профі». Один стійкий, але необгрунтований чуток про те, що буде включена п’ята модель під назвою iPhone SE 2 або iPhone SE Plus. Навколишні чутки про це доповнення модельного ряду 2021 року продовжують припускати, що він буде схожий на iPhone 8, але з новим дизайном та біометричним датчиком (можливо, всередині дисплея). IPhone 12 Mini отримує захоплені відгуки, тому, ймовірно, найменший iPhone з’явиться на борту в 2021 році разом із більшими версіями. Що стосується кольорів, то добре, що Apple не відступить далеко від власного дерева і збереже поточну лінійку кольорів: чорний, білий, червоний, зелений та синій. Оздоблення, ймовірно, також залишиться незмінним: срібло, графіт, золото та тихоокеанський синій, за винятком моделі Pro, за чутками, доступної в матово-чорному кольорі.

Що відомо про основні характеристики та дизайн iPhone 13

Шановний аналітик Apple (і плідний викладач) Мін-Чі Куо з TF International Securities в один момент передбачив абсолютно бездротовий досвід для модельного ряду iPhone 2021 року. У його різних звітах вказувалося, що Apple скасує порт Lightning, але останніми зауваженнями є те, що ми не побачимо цих змін це iPhone. Іншими словами, ми все ще могли бачити порт Блискавки. Apple Insider виявила патент Apple, поданий у 2019 році, де креслення чітко вказують на відсутність порту Lightning і, власне, кнопок будь-якого типу. Він також показує скло, що охоплює всі шість боків телефону на своєрідному дисплеї водоспаду, як показано тут.

Патент Apple iPhone, що свідчить про відсутність кнопок або портів

Патентне відомство Apple / США

Однак ця конструкція може бути зарезервована для телефону в майбутньому – можливо, віддаленого складаного iPhone, де використовується лише бездротова зарядка MagSafe – що означає, що iPhone 13 міг приставати до порту Lightning. Інші чутки та передбачувані витоки стверджують, що Touch ID повернеться як функція дисплея або що iPhone 13 стане першим, хто матиме ідентифікатор обличчя і Touch ID. Цей чуток міг бути дуже правдивим; найновіший iPad Air включає Touch ID на кнопку живлення, тому очевидно, що Apple все ще грає з новими концепціями, що оточують його. Плюс, нещодавній патент детально описує датчик відбитків пальців під дисплеєм, заснований на кутовому освітленні поза віссю. Ми сподіваємось, що Apple справді збирається випустити опцію Touch ID на дисплеї. Крім того, ми спираємося на ідею, що вони стануть повністю бездротовими в 2021 році, враховуючи чутки про видалення портів та вдосконалення технології акумуляторів та зарядки. Але з суперечливими переконаннями, пов’язаними з такими людьми, як Куо, важко сказати, що це закладено в камені. Ще один нещодавній прийом нового iPhone, за словами EverythingApplePro, полягає в тому, що він матиме постійно ввімкнений дисплей, де завжди видно індикатори годинника та заряду. Коли надходять сповіщення, загоряється лише та частина екрана, а інші області дисплея стають тьмянішими, щоб заощадити заряд акумулятора. Те саме джерело говорить, що iPhone 13 буде мати астрофотографію для фотографування нічного неба. Ідея полягає в тому, що телефон автоматично переходить у цей режим, коли камера знімає те, що, на його думку, є небом, і зможе автоматично регулювати такі речі, як експозиція, залежно від об’єкта (наприклад, місяць проти зірок). У LetsGoDigital і Technizo Concept є кілька рендерів, які дають нам змогу відчути, чого чекати:

iPhone 13 Специфікації та обладнання

Слідкуйте за характеристиками для покращення між 12 і 13 версіями. Загалом, поточні чутки про те, що iPhone 13 включатиме дисплей ProMotion 120 Гц, нову структуру акумулятора, чіп A15 (удар від чіпа A14 Bionic iPhone 12), більшу ємність, датчики LIDAR, OIS, який стабілізує датчик замість об’єктив (та сама технологія в iPhone 12 Pro Max) та чотири камери. Тому що нам усім потрібні чотири камери на наших телефонах. Наприкінці 2020 р. Плідний випускник Apple Джон Проссер викинув кілька тонкощів щодо додаткового потенціалу сховища для iPhone 13. Якщо у вас просто є більше, можливо, він надійде у вигляді 1 ТБ з наступним iPhone. За це, без сумніву, ви заплатите досить копійки (особливо враховуючи, що Apple вже пропонує Інтернет-сховище через iCloud), тому воно буде доступне лише у вищих моделях Pro. Це повторювалось і нещодавно. Поширюються й інші чутки, що новий iPhone включатиме сильнішу зарядку MagSafe, більші датчики камери, покращену діафрагму та шестиелементний об’єктив. Моделі вищого класу, мабуть, єдині, хто виграє від телефото, надшироких фотокамер та камер (добре для фотографії при слабкому освітленні), які нібито випускаються.

Ми також можемо спостерігати, як Apple використовує модем X60 5G від Qualcomm в 2021 році. Це істотне оновлення від iPhone 12, який використовує X55 і нескінченно всмоктує енергію. Також знайдіть набір мікросхем SDX60 Qualcomm, який допоможе скоротити розряд акумулятора, який зараз відчувають користувачі iPhone 12.

Також було сказано, що новий iPhone буде підтримувати Wi-Fi 6e, який схожий на Wi-Fi 6 (представлений з iPhone 11), але використовує більш високий діапазон частот для більш високих швидкостей. Швидше / краще апаратне забезпечення з року в рік просто має сенс, тому, швидше за все, це правда, плюс це підтримує аналітик Barclays.

Яка версія iOS буде на цьому новому телефоні?

Оскільки Apple релігійно випускає нову версію iOS щороку приблизно в той же час, очікуйте, що iOS 15 впаде наприкінці 2021 року, і, звичайно, будь-який новий iPhone включить її.