Saltar al contenido

iTunes 11: Де знаходиться кнопка для Інтернет-радіостанцій?

15 de abril de 2021

Якщо ви перейшли на iTunes 11.x, можливо, вам цікаво, куди подівся перемикач? Вилучена можливість прослуховування радіостанцій, які транслюють через Інтернет, або кнопка ховається десь ще? Щоб дізнатися про це, прочитайте цю статтю про поширені запитання на iTunes 11, щоб отримати відповідь.

Змістовий покажчик

Чи все ще можна слухати незалежні радіостанції за допомогою iTunes 11?

Якщо ви один з багатьох користувачів, які перейшли на iTunes 11 (і новіших версій), ви помітили значні зміни як у функціях, які користується популярним програмним забезпеченням для музичного програвача Jukebox, так і в його зовнішньому дизайні. Насправді, якщо ви вперше використовуєте новий інтерфейс, ви можете подумати, що певні функції повністю відсутні. Наприклад, параметри бічної панелі та браузера стовпців за замовчуванням вимкнені. Те саме стосується і веб-радіо. У попередніх версіях iTunes існував лише один спосіб прослуховування потокової музики – а саме використання каталогу незалежних радіостанцій. Тепер, коли Apple представила власний персональний музичний сервіс iTunes Radio (з версії 11.1), можливо, вам цікаво, чи можливо все-таки налаштуватися на радіостанції, які транслюються через Інтернет? Ця функція все ще існує, але, як і згадані вище опції вимкненого інтерфейсу, її часто потрібно повторно ввімкнути (можливо, це тому, що Apple хоче, щоб ви замість неї використовували iTunes Radio?) Якщо ви віддаєте перевагу слухати традиційне радіо за допомогою цього старішого методу, або просто хочете його повернути, а також встановити новішу послугу iTunes Radio, виконайте ці дії, щоб побачити, як.

Перевірка того, що ви дійсно не можете отримати доступ до Інтернет-радіопотоків

Якщо ви ще не знали, Apple перейменувала старий Радіо варіант просто Інтернет з версії 11.1 (заплутано?). Щоб переконатися, що у вас все ще немає доступу до Інтернет-радіо, що надходять з незалежних джерел, виконайте такі дії:

 1. Переконайтесь, що ви перебуваєте в Перегляд музики режимі. Якщо ні, перейдіть на цей вигляд, натиснувши кнопку біля верхнього лівого кута екрана (зі стрілками вгору / вниз) і вибравши Музика варіант. Якщо у вас увімкнена бічна панель, просто натисніть опцію Музика на лівій панелі (у розділі Бібліотека).

 2. Подивіться на вкладки у верхній частині екрана, щоб вибрати варіант, який називається Інтернет. Якщо ви не бачите цієї опції, вам потрібно буде перейти до наступного розділу, щоб її знову ввімкнути.

Повторне ввімкнення каталогу Інтернет-радіо (версія для ПК (11.x))

 1. На головному екрані iTunes натисніть на Редагувати , а потім виберіть Преференції варіант. Або, використовуючи клавіатуру, утримуйте такі клавіші (ігноруючи квадратні дужки): [CTRL] [,] [+]. Якщо ви взагалі не бачите рядка меню, ви можете ввімкнути його, утримуючи клавішу [CTRL] ключ та натискання B.

 2. Клацніть на Загальні вкладку налаштувань, якщо вона ще не відображалася.

 3. Шукайте Інтернет-радіо у розділі Джерела. Якщо це не ввімкнено, поставте прапорець біля нього.

 4. Клацніть на гаразд кнопку.

 5. Тепер ви повинні побачити, як з’являється нова опція (між радіо та матчем) Інтернет. Клацнувши на цю опцію, ви побачите знайомий радіодовідник, в якому перераховані різні жанри, які ви можете вивчити.

Повторне ввімкнення каталогу Інтернет-радіо (версія Mac (11.x))

 1. На головному екрані iTunes натисніть на iTunes , а потім виберіть Преференції варіант. Або, використовуючи клавіатуру, утримуйте такі клавіші (ігноруючи квадратні дужки): [Command] [+] [,].

 2. Клацніть на Загальні уподобання вкладку, якщо не вибрано.

 3. Якщо встановлено прапорець біля Інтернет-радіо не ввімкнено, натисніть його, щоб увімкнути цю функцію.

 4. Клацніть на гаразд кнопку.

 5. Тепер знову подивіться на параметри вгорі екрана. Тепер має бути новий, який називається Інтернет (між радіо та матчем). Щоб переглянути радіодовідник, просто натисніть на цю опцію.