Saltar al contenido

JazzyGuns: Rekabetçi Oyunlara Yeni Bir Yüz Getirmek

17 de abril de 2021

JazzyGuns, dört harfli sözcükler konusunda ustalık sahibi sert bir oyuncu. Yaklaşık 500.000 sadık grubuyla birlikte, oyun endüstrisini sallamak ve farklı, yeni bir bakış açısı sunmak için burada.

JazzyGuns

Üç kısa yıl içinde, YouTube oyun alanında «izlenecek içerik oluşturucu» olarak yükseldi. Eşsiz bir terminal pozitifliği markası ve o oyuncu markası koşuşturmasının sağlıklı bir dozu ile engelleri yıkan bir juggernaut. «Oyun kanalıma ilk başladığımda, bunu yapmak için çok gergindim. İnsanların saldırganlığımı nasıl karşılayacaklarından emin değildim. Video oyunları oynarken hiç zarif değilim; çığlık atıyorum, küfür ediyorum, Gizlilik sorunları nedeniyle yalnızca ekran adıyla anılmak isteyen JazzyGuns, «Bunun nasıl alınacağını bilmiyordum» dedi. Cankurtaran bir telefon görüşmesinde. «Bir süre sonra, insanların benim hakkımda ne düşündüklerini gerçekten umursamadığımı fark ettim ve bunu benim için eğlenceli olduğu için yapıyordum, bu yüzden devam ettim ve insanların hoşuna gitmesine sevindim.»

Змістовий покажчик

JazzyGuns Hakkında Kısa Bilgiler

  • İsim Soyisim: Caz
  • Yaş: 26
  • Nereden: Caz, köklerini Virgin Adaları’na kadar uzanan bir Batı Hindistan geçmişine sahip. Maryland banliyölerinde doğdu ve büyüdü.
  • Rastgele zevk: Hayal edin! Cazın oyun dünyasına ilk girişi 1999 Sega Dreamcast ile oldu. Tam zamanlı bir içerik oluşturucu olmadan önce, bir mağaza içi market PNC Bank şubesinde banka memuru olarak çalıştı.
  • Yaşamak için anahtar alıntı veya slogan: «Bang bang, çete çetesi!»

Sight’ta!

Caz, her şeyin ustasıdır: anime ve mangadan çizgi romanlara ve video oyunlarına kadar. Bu, çocuklara pek de uygun olmayan Mortal Kombat II aracılığıyla babası ve ağabeyi tarafından oyun dünyasına tanıtıldığında 4 yaşında başlayan bir aşk. Bu, daha sonra YouTube’daki oyun içeriğine dalmasına ilham verecek rekabetçi bir ruhu besledi. Bu coşkulu rekabet gücü ile maalesef onu içerik oluşturma alanına kadar takip edecek bir farkındalık geldi. Video oyunlarından hoşlanan bir kadın olmanın bazı istenmeyen sonuçları vardır. Yani, bir doz varsayım ve bir miktar kadın düşmanı. «Yaptığım her şeyin bana özgü olduğunu hissediyorum ve bunu yapmaya devam etmeliyim.» «Halo oynamaya 13 yaşındayken başladım. İlk kez bir nişancı oyunu deneyimlemiştim ve bu benim ilk kez insanlarla çevrimiçi oyun oynama deneyimim oldu» diye hatırlıyor. «Bu, diğer insanların benimle kadın olduğumu duyarak benimle nasıl konuşacaklarını ilk kez deneyimledim.» Oyun kültürünün sancıları içinde kendini internette kanıtlamaya alıştı. Rekabet gücünü ve kazanma arzusunu besledi. Halo lobisindeki o anlar, Caz üzerinde bir iz bırakacak ve daha sonra nişanlısıyla kendine özgü markasını nasıl geliştireceğini belirleyecekti. İkili, çiftlerinin tepki kanalını 2016’da başlattı. Orijinal kanaldaki bir dizi telif hakkı ihtarının ardından, yeni evleri şu anki evleri olan Dwayne N Jazz oldu. Bu tepki kanalı, bir yıl sonra Jazz’ın oyun kanalının oluşumunu hızlandırdı. Fırında pişirilmiş bir seyirci ayrıcalığına sahipti, ama buna kolay deme.

JazzyGuns markası, kendi yapımlarından biridir ve bir oyuncu ve editör olarak becerisi, başarısının arkasındaki temel araçlardır. Sabit akışlar ve oynanış videoları sayesinde, 2020-2021 arasında yaklaşık 190.000 abone kazanırken kanalın görüntülenme sayısını neredeyse üçe katladı; erişimini neredeyse ikiye katlıyordu.

«Genellikle oyuncuları gördüğünüzde, benim gibi insanları görmezsiniz. İnsanlara benim gibi insanların var olduğunu göstermek istedim; Siyah kızlar video oyunları oynarlar ve biz onları iyi oynarız ve sizin gibi rekabet edebiliriz,» dedi. . «Bu yüzden oyun kanalımı başlatmak istedim, böylece insanlar bunu görebilsin ve hatta belki kendileri yapmak için ilham alabilsin.»

Yalnızca Pozitif Titreşimler

JazzyGuns markası tamamen pozitiftir. Genellikle çevrimiçi oyun topluluklarıyla ilişkilendirilen olumsuz gizemlere karşı benzersiz bir topluluk oluşturdu. Negatifliğe sıfır toleransla, blok düğmesi, oluşturduğu topluluğun bütünlüğünü korumaya hazır duruyor. JazzyGuns, oyunlarda Siyah bir kadın olmanın yalnız bir mücadele olabileceğini söylüyor. Potansiyel takipçilerle savaşmayı, açık mesajlardan kaçmayı ve istenmeyen ahlaksız resimlerle dolup taştığını anlatıyor. Yayıncı arkadaşı Dwayne Kyng’in nişanlısının deneyimlemediği bir meydan okuma, diyor. Yine de tutkulu olduğu bir hobi ve hayat felsefesinin küçük bir evreninde yetiştirdiği bir topluluk uğruna yoluna devam ediyor. «Hiç kimsenin sizi kabul etmediğini düşünüyorsanız, biliyorum ki ben kabul ediyorum ve topluluğum sizi destekliyor; sizi destekleyen ve müttefik olan bir arkadaşınız var,» dedi. «Yaptığım her şeyin bana özgü olduğunu hissediyorum ve bunu yapmaya devam etmeliyim.» «Bir süre sonra, insanların benim hakkımda ne düşündüklerini pek umursamadığımı fark ettim ve bunu benim için eğlenceli olduğu için yapıyordum …» Caz, içinde çifte azınlık olmanın getirdiği damgalamayı ortadan kaldırmaya çalışan bir dövüşçü. parti oyun akışları ve hikayeye dayalı, düzenlenmiş oyun videoları aracılığıyla oyun topluluğu. Oyun topluluğunun lağım çukurlarını karıştırmak bir angarya oldu ve pozitifliğin temsilcisi olmak kolay değil, ama birinin bunu yapması gerekiyor. JazzyGuns kanalı, Google Analytics’e göre 50/50 cinsiyet dengeli bir kitleye ve topluluğunu bir tepenin üzerinde parlayan bir şehir olarak tamamlayan oldukça büyük bir LGBTQ kitlesine sahip. Bu oyun topluluğunda özgünlük altın kazdır. Caz, reaktörden video oyunu yayıncısına, birçok büyük YouTuber’a dayatılan kutuyu aştı ve durmayı planlamıyor. Au contraire, 1 milyon abonesi için çok beğenilen altın YouTube Oynatma Düğmesi ana odak noktasıdır. 500.000 aboneyi daha çekmesi çok uzun sürmeyecek ve oyun dünyasını her seferinde bir sadık kişi değiştirecek.