Saltar al contenido

JOBY випускає п’ять нових мікрофонів для стримерів і подкастерів

17 de agosto de 2022

Компанія аксесуарів для фотокамер JOBY запускає п’ять нових мікрофонів у своїй лінійці Wavo, зосереджених на прямих трансляціях і подкастах. П’ять нових мікрофонів: Wavo POD, Wavo PRO, PRO DS, Lav Pro і AIR. Завдяки цим новим доповненням лінійка Wavo охоплює аудіогаму, включаючи різні стилі мікрофонів, як-от дробовики, петличні та настільні конденсаторні мікрофони.

Wavo POD ($99,99) — це USB-конденсаторний мікрофон, призначений для подкастингу та потокового передавання. JOBY розробив POD із простими у використанні регуляторами гучності та високоякісним аудіо 24 біт/48 кГц, щоб нові творці могли швидко почати працювати. Він навіть оснащений поп-фільтром для забезпечення чистого звуку. Wavo PRO (299,99 доларів США) і PRO DS (249,99 доларів США) — це накамерні мікрофони, що живляться від акумуляторних батарей, які можуть працювати до 60 годин.

Розроблені для роботи з найновішими камерами, два мікрофони мають безпечний запис доріжки -10 дБ, щоб гарантувати, що звук не буде втрачено. Проте версія PRO має активне шумопоглинання та комплексне керування еквалайзером. Lav PRO ($79,99) — це маленький петличний мікрофон, який одягається на вашу сорочку. Він всеспрямований, тож мікрофон може вловити ваш голос, незалежно від того, звідки ви дивитеся, і має лобове скло, яке зменшує шум вітру чи шелест одягу.

JOBY Lav PRO і AIR

Існує також Wavo AIR ($249,99), бездротова мікрофонна система, яка поставляється з двома передавачами, одним приймачем і двома накладними мікрофонами. AIR передає на безпечній частоті 2,4 ГГц на відстань до 164 футів від камери. До нього також входить захисний механізм для зменшення шуму вітру. Wavo PRO DS буде випущено пізніше цього року, але всі інші мікрофони наразі доступні для покупки.