Saltar al contenido

Litra Glow від Logitech може зробити ваші онлайн-потоки яскравішими

19 de junio de 2023

Logitech представила новий Litra Glow, високоякісний блискавичний пристрій на основі технології TrueSoft, створений спеціально для онлайн-трансляції. Litra Glow — це невеликий світильник розміром 3,56 на 3,56 дюйма, який розміщується на кріпленні для монітора, що дозволяє пристрою встановити на будь-який настільний або ноутбук. Він також працює в парі з додатком G HUB від Logitech, щоб ви могли контролювати його налаштування, наприклад яскравість і колірну температуру.

Logitech стверджує, що Litra Glow наповнить вас теплим, м’яким, приємним світлом для природного вигляду будь-якого відтінку шкіри за допомогою так званої технології «TrueSoft». Пристрій призначений для випромінювання світла кінематографічної якості, і компанія обіцяє рейтинг 93 CRI (індекс передачі кольору), що є на висоті обладнання професійного рівня. Logitech також стверджує, що світло щадить очі та його можна безпечно використовувати під час тривалих потокових сеансів. Кріплення монітора можна відрегулювати трьома різними способами для найкращого можливого освітлення, його можна від’єднати від кріплення та розмістити на штативі, якщо вам це подобається. Налаштування Litra Glow здається досить простим, оскільки вам потрібно лише підключити кабель USB до комп’ютера.

Окрім керування яскравістю та температурою, безкоштовний додаток G HUB для настільного комп’ютера дозволяє створювати попередні налаштування освітлення. Якщо у вас є клавіатура або миша Logitech G, ви можете призначити ці попередні налаштування клавішам G.

Litra Glow вийде пізніше цього місяця в США, Канаді, Австралії та деяких європейських країнах, хоча Logitech не уточнила, в яких саме. Ви можете попередньо замовити Litra Glow прямо зараз за $59,99.