Saltar al contenido

Loomie кладе анімований 3D-аватар у ваші дзвінки зі збільшенням

24 de julio de 2021

Аватари Loomie можуть допомогти в боротьбі із «стомленням від збільшення» за допомогою віртуального аватара та офісного приміщення, що працює на аудіосистемі, дозволяючи нам залишатися на зв’язку, не маючи постійного «включення».

Аватар у реальному часі та віртуальний офіс можуть зробити ваші дзвінки Zoom набагато приємнішими.

Оновлення: Схоже, остання версія Zoom тепер може використовувати відеопотоки LoomieLive без зниження версії. Якщо ви схожі на багатьох з нас, ви відвідуєте зустрічі Zoom (або інші відеоконференції). Їх дуже багато. Це призводить до того, що багато хто з нас відчуває «Збільшення втоми». Врешті-решт нам доводиться бути «увімкненими», щоб наші співробітники та боси бачили нас. У підсумку ми також маємо справу з безліччю облич під час сіткової зустрічі з багатьма іншими людьми. Спостерігати за усіма ними та керувати власним обличчям може бути виснажливим. Тож ідея Loim AI полягає в тому, щоб замінити ваше обличчя віртуальним тривимірним аватаром, схожим на сучасний, зручний для відео Bitmoji. Переваг багато, включаючи утримання власного догляду (або його відсутність) та особистого простору поза робочими дзвінками.

ВООЗ? Loom AI – це дітище деяких колишніх художників-візуалістів з Голлівуду. Співзасновник Кіран Бхат отримав «Оскар» у 2017 році за технологію захоплення та анімації обличчя Industrial Magic та Magic, яка, як відомо, «повертає» Гранд-Мофф Таркіна Пітера Кушинга в Негідник Один. Співзасновник та генеральний директор Махеш Рамасубраманян – давній ветеран DreamWorks Animation. «Це гнучкість того, щоб не показувати себе чи своє тло; не потрібен макіяж або освітлення».

Як це працює: Тут є дві частини магії. По-перше, вам потрібно створити Loomie, який вони називають віртуальним аватаром. Потім Лумі перетворюється на голову, що синхронізує губи, у віртуальному 3D-просторі, який можна використовувати з різними програмами для відеоконференцій. Найкраща частина? Анімація базується на вашій аудіопотоці, тому ви можете вставати, розтягуватися, переглядати цей важливий електронний лист або мати справу зі своєю дитиною, не перериваючи візуального зображення, яке ви представляєте своїм колегам.

Співробітники Loom AI проводять зустріч із збільшенням як у Loomie, так і в звичайній формі

Ткацький верстат ШІ
«Це гнучкість того, щоб не показувати себе чи свою історію», – сказав мені Бхат під час (звичайно) зустрічі в масштабі. «Тут не потрібні косметика та освітлення».

Аватар для всіх: Щойно ви зробите Loomie у мобільному додатку (доступний для iOS та Android), ви запускаєте LoomieLive на своєму комп’ютері (лише для macOS, але найближчим часом з’явиться версія для Windows). Потім ви вибираєте камеру LoomieLive у Zoom або інший додаток для відеоконференцій, яким ви користуєтесь. На цьому етапі ви можете вимкнути фактичну камеру і просто покластися на Loom AI для запуску вашого віртуального «ти», що включає деякі непрацюючі анімації, такі як спирання голови на руку. Є й такі емоції, як махання рукою та сміх (що врешті-решт викличеться, коли ти LOL у реальному житті).

Моделювання нашого чату Zoom, використовуючи нещодавно створену автором Loomie (угорі праворуч).

Моделювання нашого чату Zoom, використовуючи нещодавно створену автором Loomie (угорі праворуч).

Плани на майбутнє: На сьогоднішній день ШІ відбувається на вашому комп’ютері, але майбутнє може покласти обробку в інше місце, що може призвести до таких гладких технологій на вашому смартфоні, сказав Бхат. Технологія також повністю 3D, що може призвести до крутих речей у віртуальній реальності або ігрових просторах, натякнув Рамасубраманіан.

Застереження: Ви можете взяти як програму Mac, так і мобільну програму прямо зараз, щоб спробувати. Під час нашого тестування створення аватари було простим (і цікавим), але показати його в Zoom було неможливо. Це відома проблема, і, за словами Loom AI, Zoom незабаром працює над виправленням (Оновлення: це виправлено). Команда рекомендує знизити програму Zoom до попередньої версії, хоча це ризик безпеки. Однак Skype і Google Hangouts добре працювали під час нашого тестування.

Нижня лінія: Якщо ви шукаєте спосіб бути візуально присутнім без необхідності з’ясовувати освітлення та догляд постійно для своєї роботи вдома, LoomieLive може бути відповіддю.

Дізнайтеся більше про відеоконференції