Saltar al contenido

MacBook Pro 2021: Новини, ціна, дата випуску, характеристики та чутки

23 de abril de 2021

Очікується, що у 2021 році два нові MacBook Pro замінять поточні 13-дюймові та 16-дюймові моделі. Подейкують, що вони втратять сенсорну панель, але отримають зарядку MagSafe, новий чіп серії M, додаткові порти та вдосконалений дисплей.

Змістовий покажчик

Коли вийде MacBook Pro 2021?

Поточна оцінка – це як 14-дюймова, так і 16-дюймова модель, яка буде запущена десь з квітня по вересень 2021 року.

Оцінка дати виходу tebapit

Зараз, найкраще здогадуємося цього літа. Незрозуміло, як пандемія вплине на виробництво, але Q2 – Q3 – це широкі часові рамки, тому скоротити її середній показник зараз є безпечним вибором.

Чутки про ціну MacBook Pro 2021

Ціна – це одна з речей, яку важко передбачити, і часто безглуздо складати число на початку гри. Зараз ми знаємо лише те, що коштує поточний MacBook Pros. 16-дюймова модель починається з 2399 доларів, тож це хороший показник того, куди рухається наступний MacBook Pro. Що стосується меншої моделі, то мало б сенс, що вона мала б менше 16 «. Для порівняння, існуюча 13-дюймова модель починається з 1299 доларів.

Інформація про попереднє замовлення

Ви дізнаєтесь, коли ми дізнаємось більше. З наближенням дати випуску ми будемо краще розуміти, коли ви можете попередньо замовити його.

Останні новини про MacBook Pro 2021

Ви можете отримати більше новин про ноутбуки від tebapit. Нижче наведено поточні чутки та інші новини про майбутній MacBook Pro від Apple:

Особливості MacBook Pro 2021

Любов до сенсорної панелі в поточному MacBook Pro не те, з чим усі погоджуються – хтось обожнює її, а хтось ненавидить. З теперішніх чуток видається очевидним, що Apple скасує його. Фізичні функціональні клавіші стануть новою нормою. Як бачите, автор новин і випускник Apple Марк Гурман каже, що компанія також планує довести MagSafe до моделей 2021 року та нового чіпа серії M, а також внести деякі зміни в дизайн.

Характеристики та обладнання MacBook Pro 2021

Здається, Apple не буде робити значних удосконалень дизайну за допомогою цих нових MacBook. 14-дюймова версія, швидше за все, буде схожа на поточну 13-дюймову MacBook Pro, але має менші бічні рамки. Однак відбудуться деякі зміни апаратного забезпечення. Apple відходить від мікросхем Intel, а MacBook Pro 2021 використовуватиме Apple Silicon. За даними LeaksApplePro, він попередньо називається M1X і має 12 ядер. Оскільки Apple розробляє їх, ми можемо лише сподіватися, що зменшені витрати перетворюються на MacBook за розумною ціною.

Як ви читали вище, MagSafe, мабуть, теж прийде. Цей бездротовий, магнітний спосіб зарядки був представлений у 2006 році MacBook Pro, але був поступово припинений через USB-C. Нещодавно Apple модернізувала технологію та включила її до серії iPhone 12. Ця нова версія (для iPhone) подвоює вихідну потужність до 15 Вт, тому ви можете очікувати швидшої зарядки і на майбутньому MacBook Pro. Тим не менш, ви все ще можете розраховувати на підтримку USB-C для таких речей, як флешки та зарядка телефону. Однак одне, що ви зможете відкласти, – це ваш пристрій зчитування карток USB-C на SD. Якщо ви передаєте носій таким чином, вам буде приємно дізнатися, що Apple, швидше за все, повертає слот для SD-карти (і, можливо, інші порти). Ще щось, про що ми чули, це те, що MacBook Pro 2021 року отримає посилення графіки. Очікується, що він буде яскравішим із вищою контрастністю завдяки міні-світлодіодному дисплею. За даними MacRumors, це також означає покращення широкої кольорової гами та справжніх чорних кольорів. Наближаючись до запуску, ми оновлюватимемо цю сторінку повним списком специфікацій та новими чутками та підтвердженнями.