Saltar al contenido

Meta додає особисті кордони для боротьби з переслідуваннями в іграх VR

20 de septiembre de 2022

Meta оголосила, що додає нову функцію Personal Boundary до Horizon Worlds і Horizon Venues, щоб захистити людей від переслідувань. Персональний кордон створює своєрідну бульбашку навколо аватарів, яка не дозволяє гравцям наближатися один до одного та зберігає особистий простір. Meta приєднується до рядів інших розробників віртуальної реальності, оскільки ця функція, схоже, була створена у відповідь на нещодавній інцидент з переслідуваннями.

Мета пояснює, що ця функція гарантує, що персонажі гравців залишаються на відстані близько чотирьох футів один від одного, і що не буде жодного зворотного зв’язку, коли вони потрапляють на цей бар’єр. Це схоже на те, як відеоігри встановлюють невидимі стіни, щоб перешкодити гравцям вийти за межі. Дії, які вимагають від персонажів торкатися один одного, наприклад удари кулаками, все ще можливі. Вам просто доведеться витягнути руку далі. Personal Boundry наразі розгортається в Horizon Worlds і Horizon Venues і буде стандартним станом. Ви не можете вимкнути межі. Компанія заявила, що планує додати елементи керування для налаштувань особистих кордонів, як-от зміна розміру бульбашки, але не згадується, коли це оновлення може відбутися.

Особистий кордон у дії

Останні звіти висвітлюють, наскільки переслідування є проблемою в цих метавсесвітніх іграх. У листопаді 2021 року бета-тестер Horizon Worlds заявив, що незнайомець помацав її аватар, і вона почувалася образливою. Старіші VR-ігри, такі як Rec Room, також реалізували подібні бульбашки для боротьби з переслідуваннями. Інші розробники впроваджують правила спільноти та функції, щоб пом’якшити таку поведінку, оскільки експерти стверджують, що переслідування продовжуватимуться в іграх VR. Мета сподівається, що цей крок встановить новий стандарт поведінки.