Saltar al contenido

Microsoft підтверджує припинення випуску консолей Xbox One

30 de septiembre de 2022

Це офіційно: Microsoft справді припинила виробництво консолей Xbox One, щоб зосередитися на виробництві нових моделей Series X і Series S. У заяві, наданій The Verge, Microsoft визнала, що виробництво Xbox One було тихо зупинено наприкінці 2020 року — приблизно тоді, коли вперше були запущені Series X і Series S. Ймовірно, це рішення було прийнято, щоб дати йому достатньо свободи дій, щоб не відставати від очікуваного попиту на нові консолі.

Здається, ця стратегія спрацювала, оскільки Xbox Series S наразі доступна для покупки в кількох онлайн-магазинах. Хоча Series X все ще виявляється досить важко знайти. PlayStation 5 також залишається невловимою, і, як повідомляє Bloomberg, реакцією на дефіцит стало виробництво більшої кількості PlayStation 4.

Спеціальне видання Nickelodeon All-Star Brawl для Xbox Series X

Протягом останнього року роздрібні торговці повільно продавали свої консолі Xbox One, які залишилися, без додаткових запасів. Хоча це й ускладнює пошук абсолютно нової Xbox One, різноманітні вживані та відремонтовані моделі все ще доступні, але вартість лише трохи нижча, або в деяких випадках набагато вища, ніж Xbox Series S за 299 доларів. На даний момент Xbox One навряд чи повернеться у виробництво, тож якщо ви дійсно хочете її, вам, швидше за все, доведеться взяти вживану або відремонтована модель.