Saltar al contenido

MWC 2021: Дати, новини, анонси, чутки та все інше

1 de mayo de 2021

Світовий конгрес мобільного зв’язку (MWC) – щорічний захід, що проводиться в різних місцях по всьому світу. Захід, як правило, є збором спеціалістів галузі з технологічних областей мобільності та зв’язку, інакше відомих як найбільша у світі виставка телефонів та мобільних технологій. Якщо це мобільний пристрій (тобто смартфон або інший тип пристрою, який можна взяти та використовувати в дорозі) або пов’язаний якимось чином із мобільним зв’язком, це чесна гра для MWC.

Змістовий покажчик

Які дати для наступного MWC?

MWC Barcelona – це основна мобільна подія, за якою слідкує більшість технологій. Цього року це буде з 28 червня по 1 липня 2021 року. Це буде особиста подія. Однак інші події MWC відбудуться в 2021 році в Шанхаї (23-25 ​​лютого 2021) та Лос-Анджелесі (26-28 жовтня 2021). Шанхайський захід, як правило, фокусується виключно на азіатських та інших регіональних темах мобільності. Подія в Лос-Анджелесі, ймовірно, буде зосереджена на майбутньому темах штучного інтелекту, 5G та IoT. У Шанхаї поряд з особистою подією працюватиме віртуальна платформа. Досі невідомо, чи Барселона та Лос-Анджелес наслідуватимуть цей приклад з повними особистими подіями; ймовірно, що локальні обмеження COVID-19, якщо такі є, вплинуть на остаточне рішення.

Які товари будуть анонсовані?

Про здогади ще рано, але слідкуйте за великими анонсами, які вийдуть з MWC 2021. Зокрема, на цій події, як правило, запускаються нові лінійки смартфонів. Такі компанії, як Samsung, Nokia, LG, Huawei та Xiaomi, зазвичай роблять флагманські оголошення. Наприклад, Samsung та Huawei анонсували складні телефони на WMC; LG і Xiaomi випустили телефони 5G, і навіть Microsoft увійшла в дух, анонсувавши HoloLens 2 востаннє (в 2019 році). Багато компаній використовують MWC для анонсування таких елементів, як модеми, SIM-картки, картки microSD, набори для розробки програмного забезпечення, програми та партнерські стосунки.

Як транслювати та дивитися MWC 2021

Оскільки це, як правило, запрошення лише для запрошень для професіоналів галузі, воно, як правило, не транслюється для громадського споживання. Однак багато торгових точок передають принаймні невеликі частини події, щоб хтось міг їх переглянути. Як тільки ми отримаємо інформацію про трансляцію Барселони та Лос-Анджелеса, ми розмістимо їх тут. Якщо будь-яка з них стане доступною для Шанхаю англійською мовою, ми також розмістимо її.

Останні новини про MWC

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати останні новини про мобільні технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, зокрема, про MWC. Стежте за оновленнями на цій сторінці. Ми будемо постійно додавати до нього, коли з’являться додаткові відомості про будь-яку подію MWC.