Saltar al contenido

Nest Audio: велике оновлення, менше конфіденційності

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • Nest Audio – це новий флагманський розумний динамік Google.
  • Він надходить у продаж 5 жовтня за 99,99 доларів.
  • Покращення включають голосніше звучання, більше басів, швидшу реакцію на голосові команди та пастелі.

Google

Nest Audio – це нова інтелектуальна колонка / домашній шпигун Google. Це голосніше, воно виготовлене з переважно переробленого пластику і дуже схоже на пастельну версію Apple HomePod. Але чи справді ви хочете, щоб мікрофон Google цілий день слухав вашу вітальню? Незважаючи на свою назву, Nest Audio не є розумним термостатом. Натомість Google прийняв назву компанії-термостата, яку вона придбала за 3,2 мільярда доларів у 2014 році для використання в якості бренду домашньої автоматизації. «Усього за 100 доларів Nest Audio насправді виглядає чудово на чудовому звучанні колонки». Перше, що ви помітите у новому динаміку, який замінює старий динамік Google Home, – це новий дизайн. Як і минулорічний Nest Mini, це більше м’яка пастельна тканинна галька, ніж оригінальний домашній динамік, який більше нагадував атмосферу вази / геометричної форми середньої школи. Насправді, якщо дивитись під певним кутом, це схоже на HomePod від Apple. Це просто спосіб, набагато дешевше.

Змістовий покажчик

Що нового в Nest Audio?

Згідно з повідомленням у блозі Google, головною новою особливістю Nest Audio є те, що вона чудово звучить. Він на 75% голосніший і має «на 50% сильніші низькі частоти», пише менеджер з продуктів Nest від Google Марк Стейтс. «Нашою метою було забезпечити, щоб Nest Audio залишалася вірною тому, що задумав виконавець, перебуваючи в студії звукозапису», – продовжує він. Називайте мене старомодним, але я впевнений, що дуже мало художників задумали свою музику, щоб спільно використовувати кухонний стіл за допомогою хіпстерського змішувача тортів. І я майже впевнений, що навіть круті коти, такі як Біллі та Фіннеас Ейліш, не змішували свої пісні для відтворення на динаміку, призначеному для того, щоб «чути прогноз погоди через галасливу посудомийну машину».

Жартуючи в сторону, ця остання фішка досить крута. Nest Audio має обробку звуку, яка може налаштуватися на все, що ви слухаєте. Він може оптимізувати себе для музики та аудіо з вимовленими словами, як-от аудіокниги та подкасти. Підвищення частот для зменшення внутрішнього шуму – це фантастична особливість. Зазвичай я використовую AirPods Pro, коли займаюся домашніми справами, оскільки вони можуть вимкнути шум мого пилососа / кавомолки / змішувача для тортів. Наявність динаміка, який досягає еквівалентного ефекту, було б досить приємним.

Розумний дім

Інша велика частина домашнього асистента – це асистентська частина. Google помістив мікросхему машинного навчання Nest Mini всередину нового Nest Audio, що означає, що він може виконувати безліч голосових команд локально, на самому пристрої, замість того, щоб відправляти ваші команди на сервери Google для обробки.

Nest Audio встановлений на табуретці поруч зі склянкою рідини

Google

На практиці це означає швидшу реакцію. Це хороша новина для вас, а погана для Apple. Технологія голосового управління Google набагато випереджає технологію Apple за швидкістю та точністю, і це лише додає цього переваги. З іншого боку, Siri від Apple набагато більше орієнтована на конфіденційність, ніж Google.

Конфіденційність

Якщо ви використовуєте розумну колонку, то, мабуть, у вас все добре, якщо у вашій вітальні чи на кухні є пристрій для прослуховування. І вам також байдуже, чи спікер записує все, що ви говорите, а потім відправляє частини цього звуку в Apple, Google або Amazon для обробки. У випадку з Apple, нічого не передається Apple, поки мікрофон не виявить, що хтось каже «Гей, Сірі». В Amazon працює портал, який дозволяє правоохоронним органам запитувати записані кадри зі своїх розумних дзвіночків Ring; його колонки Alexa не тільки записують вас, але й ганебно надсилають запис приватної розмови контакту одного користувача. Офіційна лінія Amazon полягає в тому, що Echo та Alexa постійно не записують.

Суть полягає в тому, що якщо у вас вдома є підключений до Інтернету мікрофон, частина записів завантажується в Інтернет. Політика конфіденційності цих компаній змінюється залежно від того, що вони нещодавно спіймали. Навіть Apple, золотий стандарт захисту конфіденційності споживачів, був розбитий за те, що дозволив підрядникам прослуховувати приватні записи, що включали «конфіденційну медичну інформацію, угоди про наркотики та записи подружніх пар, що займаються сексом», повідомляє Guardian.

Чи варто купувати Nest Audio?

Якщо вам потрібен лише хороший бездротовий динамік, можливо, вам краще взагалі уникати розумних колонок. Знову ж таки, всього за 100 доларів Nest Audio насправді виглядає чудово на чудовому звучанні колонки. Але вибір вашого динаміка, швидше за все, зведеться до вибору постачальника телефону. Якщо ви все-таки в Apple, з набором автоматизації HomeKit від Apple і використовуєте Apple Music, то вам краще вибрати більш дорогий HomePod. Якщо ви віддаєте перевагу послугам Amazon, скористайтеся Echo. Так само для Google.

Асортимент гучномовців Google Nest Audio у різних кольорах

Google

Це не означає, що ви не можете використовувати ці колонки з послугами інших постачальників, але це означає додаткові клопоти. І оскільки розумні колонки спрямовані на те, щоб уникнути болю та сприйняти зручність навіть за рахунок приватності, ви, мабуть, повинні вибрати колонку, яка відповідає вашим поточним настройкам. Хороша новина полягає в тому, що цей новий динамік Google виглядає чудово … і схожий на справді чудову справу.