Saltar al contenido

Netflix запускає свій перший набір мобільних ігор

17 de julio de 2022

Netflix випустив першу серію мобільних ігор для передплатників у всьому світі, але лише для тих, хто володіє пристроями Android. Згідно з повідомленням у блозі Netflix, наразі доступно п’ять ігор, дві з яких засновані на популярному серіалі Чужі речі. Ігри є Stranger Things 3: The Game, Stranger Things: 1984, Shooting Hoops, Card Blast, і Качайся вгору. І все, що вам потрібно, щоб грати в них, — це підписка Netflix.

За словами Netflix, для цих ігор не буде жодної реклами, додаткових комісій або будь-яких покупок у програмі. Передплатники на смартфонах Android побачать спеціальну вкладку ігор і рядок, де ви можете вибрати, яку гру завантажити, а користувачі планшетів Android побачать спадне меню. Англійська є мовою за замовчуванням для цих ігор, але вони автоматично змінюватимуть мови відповідно до параметрів, установлених у профілі Netflix. Ви також зможете грати в ігри на різних пристроях в одному обліковому записі, подібно до того, як Netflix дозволяє кільком людям транслювати з одного облікового запису. Однак існує обмеження на кількість пристроїв, і після натискання додаток повідомить вас про це, щоб ви могли вийти з облікового запису та дозволити комусь іншому грати.

Netflix ігри

Що стосується доступу, батьки можуть налаштувати PIN-код, щоб запобігти дітям доступ до цих ігор, подібно до поточного батьківського контролю. Деякі з ігор також будуть доступні для гри в автономному режимі, але Netflix забув повідомити, які саме. Компанія планує розширити вибір і в майбутньому випустить більше ігор. Однак невідомо, як може виглядати цей графік випуску і чи зробить Netflix ці ігри доступними в настільних програмах або пристроях iOS.