Saltar al contenido

Nintendo Switch Online: що це і як грати

2 de mayo de 2021

У Nintendo є одні з найкращих відеоігор, але онлайн-сервісу для підключення гравців завжди бракувало. Хороша новина полягає в тому, що це змінюється з виходом сервісу Nintendo Switch Online. Погана новина – ваша безкоштовна поїздка добігає кінця. Ось нижча частина всього, що вам потрібно знати, щоб продовжувати змагальні перегони та зберігати все, що зберігається в хмарі.

Змістовий покажчик

Що таке Nintendo Switch Online?

Nintendo Switch Online – це влучно названа послуга Nintendo для своєї ігрової консолі Switch, яка забезпечує доступ до Інтернету. Це можна порівняти з послугою Microsoft Xbox Network або Sony PlayStation Network. Інтернет-служба Nintendo за замовчуванням не потрібна для використання комутатора; лише якщо ви хочете грати в ігри в Інтернеті та проти інших людей, або якщо ви хочете отримати доступ до інших рекламованих переваг.

Які функції входять в Nintendo Switch Online?

Оплата за Nintendo Switch Online має пристойну кількість переваг:

  • Онлайн-гра: Сюди входить багатокористувацька гра в Інтернеті для таких ігор, як Splatoon 2, ЗБРОЯ, Маріо Карт, Маріо Тенісні тузи, і Super Smash Bros. Ultimate.
  • Класичні ігри Nintendo: Розважальна система Nintendo на комутаторі дозволяє отримати доступ до таких класичних ігор, як Nintendo Super Mario Bros, Доктор Маріо, Donkey Kong, Зельда, і більше. Він випустив 20 ігор, доступних для гри, і нові ігри будуть регулярно додаватися.

Хтось грає в гру на Nintendo Switch.

Nintendo
  • Збережені дані в Інтернеті: Збережіть свої ігрові дані у хмарі. Він створюється резервною копією на випадок, якщо ви втратите або зламаєте свій комутатор, і в майбутньому його можна буде відновити до нового.
  • Покращений телефонний додаток: Покращений мобільний додаток Nintendo дозволить вам голосувати в чаті під час гри в Інтернеті – те, що раніше було неможливо.

Класичні бездротові контролери NES.

Nintendo
На додаток до цих функцій тентової стрілки, компанія пропонує спеціальні постійні акції, які будуть доступні лише абонентам, які платять. Першим прикладом цього був доступ до придбання класичних бездротових ігрових контролерів NES.

Скільки коштує Інтернет-послуга Nintendo?

До вересня 2018 року основна онлайн-гра для кількох ігор, які її підтримували, була безкоштовною. Після дебюту Switch Online ця функція вимагає платної підписки. Хороша новина полягає в тому, що його конкурентоспроможні ціни порівняно з онлайн-сервісами Microsoft і Sony.

Ставки індивідуального плану:

  • 1 місяць: 3,99 дол
  • 3 місяці: $ 7,99
  • 12 місяців: $ 19,99

Тариф на сімейний план:

  • 12 місяців: $ 34,99

Nintendo пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію, якщо ви хочете переконатися, що це підходить саме вам.

Як підписатись на Nintendo Switch Online

Якщо ви готові зробити все можливе, ви можете підписатись на будь-який із згаданих планів безпосередньо в eShop Switch, де купуються цифрові ігри. Ви придбаєте кредити через eShop, які становитимуть суму, необхідну для будь-якого плану, який ви оберете. Ви можете використовувати кредитну картку, подарункову карту PayPal або eShop. Окрім придбання кредитів безпосередньо через Інтернет-магазин Nintendo, ви також можете придбати подарункові картки на Amazon, Best Buy і Target.