Saltar al contenido

Nvidia GTC 2021: дати, новини, чутки та все інше

11 de abril de 2021

Nvidia GTC (GPU Technology Conference) – це подія для розробників, дослідників, інженерів та новаторів. Основна увага приділяється штучному інтелекту.

Змістовий покажчик

Коли наступна Nvidia GTC?

Конференція відбудеться 12 – 16 квітня 2021 року. Це Інтернет і реєстрація безкоштовна, але для реєстрації вам потрібно зареєструватися. Ви можете зареєструватися, щоб отримувати сповіщення, коли відкриється реєстрація на Nvidia GTC. Цілоденні семінари Інституту глибокого навчання NVIDIA (DLI) можна додати до абонементу на конференцію GTC за $ 249 кожен.

Що там буде оголошено?

Незважаючи на те, що захід в основному призначений для того, щоб допомогти учасникам вчитися один у одного, як правило, робляться різноманітні галузеві оголошення. На DTC 2020 Nvidia анонсувала новий тип процесора, розширене партнерство з VMWare, нові можливості AI для відеоконференцій та інші товари та послуги компанії. Більше того ж очікуйте в 2021 році.

Які види тем обговорюються?

Очікується, що теми охоплюватимуть широкий спектр – від ШІ та охорони здоров’я до графіки та розваг. Повний перелік тем ви можете побачити на сайті. Наразі заявка на подання заявок закінчена, тому, можливо, нові теми будуть додані ближче до події.

Як спостерігати за Nvidia GTC 2021

Організатори конференції надішлють учасникам електронною поштою конкретні посилання та інструкції з налаштування. Однак для перегляду події вам знадобляться лише підключення до Інтернету та пристрій із поточним браузером.

Останні новини про GTC від Nvidia

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати найновіші новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів про Nvidia та штучний інтелект зокрема. Ми оновлюватимемо цю сторінку, коли з’являться додаткові відомості про конференцію.