Saltar al contenido

PopSockets може бути дивовижнішим, ніж ми думали

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

  • PopSockets – це маленькі висувні ручки / підставки, які приклеюються до задньої частини телефону.
  • Це майже найкорисніший спосіб витратити 10 доларів на телефонний аксесуар.
  • PopSockets призначені не тільки для підлітків.
@debutantesocial через Twenty20
Ви коли-небудь наклеювали PopSocket на задню панель телефону? Ні, бо це речі для підлітків, так? Але виявляється, це один раз в історії, коли підлітки могли щось зрозуміти. PopSocket може бути найкращим аксесуаром, який ви можете придбати для свого телефону. Це рукоятка, охайний кабель, підставка тощо. Я давно цікавився PopSocket, але поки не вдарив одного на задній панелі свого iPhone 12 Mini, я ніколи не знав, наскільки вони можуть бути хорошими.

Скрипка та непосида

PopSocket – це розбірний пластиковий гриб, який прилипає до задньої панелі телефону і може вискочити кінчиком пальця. У згорнутому стані він досить маленький, щоб ви все ще могли засунути телефон у щільну кишеню. Коли він вискочить, це може стати багатьма речами. Але будьмо тут чесними. Його найважливіша функція – це непосидюча іграшка. Ви можете скрутити його, висунути, відкрити так, щоб одна сторона була всередині, а одна сторона вийшла, а потім продовжувати возитися з нею. Що стосується гаджетів, які насправді не були розроблені як непосидні іграшки, PopSocket знаходиться там, де відкривається і закривається відкидна кришка корпусу AirPods.

Підставка та підтримка

Корисність PopSocket залежить від того, де ви його розташуєте, і наскільки великий ваш телефон. На маленькому iPhone mini ідеально закріпити його в центрі спини. У цьому місці ви можете відкрити його, а потім просунути між середнім і безіменним пальцями (він же ручка Spock). Це робить телефон майже неможливим для падіння, але також забезпечує повний доступ до всього екрана великим пальцем. Це ідеальне захоплення для читання, легкого друку та, якщо ви повертаєте телефон на 90 градусів, для перегляду фільмів. Цей легкий, надійний рукоятка однією рукою також ідеально підходить для фотографування однією рукою або двома. Навіть якщо PopSocket не годився ні до чого іншого, я хотів би його робити для фотознімків.

Молода людина знімає фотографії з дідусем і бабусею, використовуючи PopSocket на телефоні, щоб утримувати його на місці.

@beachbumledford через Twenty20
Спочатку я придбав PopSocket, тому що хотів використовувати iPhone mini без чохла, а PopSocket ускладнює падіння і дозволяє встановлювати телефон на мокрій кухонній поверхні, надаючи трохи вільності. Але незабаром я перейшов на футляр, тому що я параноїк, і тому, що футляр з губою дозволяє класти телефон лицьовою стороною вниз, приховуючи екран, не торкаючись екрана і не дряпаючись. На щастя, ви можете кілька разів витягувати та наклеювати PopSocket. Переконайтеся, що спочатку телефонна панель або корпус чисті. Для цього ідеально підходить ізопропіловий спирт.

Старий режим очікування

Я натякнув на це вище, але інше, на що PopSocket чудово справляється, – це бути підставкою. Повністю розширений, він дозволяє підкріпити маленький телефон під ідеальним кутом для перегляду відео або просто для того, щоб бачити екран під час заряджання. З великим телефоном ви можете зробити те саме, приставивши PopSocket ближче до одного краю. Насправді, вам слід, мабуть, поекспериментувати з ідеальним розташуванням для вашого телефону перед тим, як робити будь-яке наклеювання. PopSocket також добре підходить для підпирання телефону під час фотографування. Ви навіть можете повісити його на край міцної чашки або склянки. Або ви можете використовувати розширений PopSocket як шпиндель, навколо якого можна обмотати дріт для навушників або зарядний кабель. «Я давно цікавився PopSocket, але поки я не вдарив одного на задній панелі свого iPhone 12 mini, я ніколи не знав, наскільки вони хороші».

Не тільки телефони

Ми бачили кілька божевільних знімків, на яких люди наклеюють кілька телефонів PopSockets на свої телефони, що, здається, ускладнило б всю установку. Але варто купувати додаткові засоби для інших своїх гаджетів. Наприклад, якщо у вас є Kindle, PopSocket полегшує читання однією рукою. Або як щодо того, щоб наклеїти його на передню праву панель маленької камери, щоб полегшити його тримання? Коли ви починаєте шукати речі, на які можна наклеїти PopSocket, ви бачите безліч можливостей. І це перед тим, як ми дійдемо до налаштувань та варіантів кольорів, які, мабуть, є справжньою причиною того, що підлітки люблять ці речі. Зрештою, який кращий спосіб показати свою особистість, ніж придбати готовий корпоративний пластиковий гриб, щоб розрізнити ваш кишеньковий комп’ютер на 500 доларів США +?