Saltar al contenido

PS5 VR, який називається PSVR 2: ціна, дата випуску, характеристики, новини та чутки

20 de abril de 2021

Тепер, коли PS5 розповсюджується, Sony почала публікувати невеликі обсяги інформації про свої гарнітури VR наступного покоління. Різноманітні патенти, присуджені Sony, також є хорошими показниками того, що вони наполегливо працюють над оновленням поточного PSVR.

Змістовий покажчик

Коли вийде PSVR 2?

Офіційне повідомлення від Sony полягає в тому, що PS5 VR ми побачимо лише після 2021 року. Старший віце-президент компанії з досліджень і розробок Домінік Маллінсон заявив CNET, що «добре мати невеликий простір для дихання між цими речами», як чіткий сигнал споживачі повинні просто сидіти склавши руки і насолоджуватися своїм PlayStation таким, яким він є зараз.

Оцінка дати виходу tebapit

Sony підтвердила, що цього року ми не побачимо систему віртуальної реальності, тому ми очікуємо її лише до 2022 року. З огляду на те, що компанія зосереджена на тому, щоб PS5 виходила серед споживачів і їй важко робити це, швидше за все, фокус залишиться на консолі найближчим часом. Наразі гарнітура VR розміщується прямо на задньому сидінні для маркетингу та розповсюдження.

Цінові чутки

Sony не робить нічого недорого, тому ми очікуємо, що новий PSVR почнеться від 399 доларів. Оригінальний PSVR коштував 499 доларів, але тепер міцно влаштувався на 349 доларів, тому має сенс, що нова, модернізована версія поверне споживачів трохи більше, ніж поточний продукт. Найближчий конкурент, Oculus Quest 2, коштує від 299 до 399 доларів, і Sony, безсумнівно, захоче, щоб його розглядали як преміум-варіант. Тим не менш, висока ціна не допомагає позиціонувати VR як щось середнє для споживача, чого має досягти Sony, якщо вона хоче захопити масовий ринок. Оскільки PS5 (з диском) коштує 499 доларів, компанія повинна зайти нижче, ніж допомогти споживачам розглядати його як аксесуар, який варто придбати.

Інформація про попереднє замовлення

Інформація про попереднє замовлення недоступна, поки Sony не зробить офіційне повідомлення.

Останні новини про PS5 VR

Ви можете отримувати більше ігрових новин від tebapit на всі види тем; ось ще історії та чутки про плани Sony щодо PSVR 2.

Особливості PS5 VR

Ми знайшли кілька патентів, присуджених Sony за виконання відеоігри, яку грає користувач за допомогою головного дисплея. Наприклад, у вересні 2020 року було видано патент США, який включає « дані про захоплення руху вказують на рух безлічі ринків, розташованих на поверхні першого суб’єкта ».

Патент США Sony 10783690 креслення

Ще один патент США, який ми побачили, був виданий в червні 2020 року, чітко показує, як користувач гарнітури грає у хмарній ігровій мережі. Опис інтригує: схоже, це вказує на відтворення сеансів ігрового процесу в хмарі, що може вказувати на те, що два користувачі в окремих місцях можуть разом грати у гру VR.

Малюнок патенту Sony США, що показує хмарний геймплей

На основі цих та інших чуток, які ми чуємо, ми вважаємо, що ви побачите наступне у гарнітурі VR наступного покоління від компанії.

  • Фовеатоване надання
  • Покращена роздільна здатність, якість пікселів та частота оновлення
  • Аватари
  • Один кабель, що з’єднує гарнітуру з PlayStation
  • Загальний гарнітур легшої ваги
  • Параметри хмарних ігор для інтерактивної гри у віддалених місцях
  • Вбудовані передня та задня камери
  • Вбудований мікрофон
  • Покращені контролери, які використовують тактильну технологію для поліпшення відчуттів штовхання, потягування, захоплення та пульсації та можуть застосовувати відстеження пальців
  • Датчики контролера, які можуть визначити, яка рука тримає кнопки контролера, і відповідно переназначити кнопки

Techradar стверджує, що знайшов докази майбутнього віртуальної реальності в новій ігровій кімнаті PS5 Astro’s Playroom, а також користувач Twitter на ім’я Люмен розгубився про інші потенційні посилання PS5 на VR. Однак Ask PlayStation UK наполегливо заохочує користувачів у Twitter використовувати сучасні аксесуари з PS5, щоб будь-які «підказки» могли бути просто червоними оселедцями.

Характеристики та обладнання PS5 VR

На даний момент лише Sony знає, що буде. Але ми очікуємо, що гарнітура VR наступного покоління включатиме аспекти специфікацій PS5. Наприклад, власна графіка на базі AMD Radeon RX 5000; частота оновлення 120 кадрів в секунду; і 1000 ppi повинні бути частиною нової гарнітури. Також повинні з’явитися лінзи наступного покоління, і очікується збільшення поля зору для отримання більш детальних деталей.

Контролери PS5 VR

Sony представила контролер PS5 VR у березні 2021 року. Подібний кулі дизайн виглядає ергономічним і, на думку Sony, надасть розробникам більше свободи для створення унікальних ігрових процесів. Контролери мають нові захоплюючі функції, такі як адаптивні тригери, тактильний зворотний зв’язок та розпізнавання дотиків пальців для більш плавного та реалістичного ігрового процесу.

Руки в контролерах PSVR 2