Saltar al contenido

PS6 (PlayStation 6): Новини, ціна, дата виходу, характеристики та чутки

10 de abril de 2021

Остання PlayStation щойно вийшла в 2020 році, але ніколи не буває неправильного часу, щоб поговорити про те, що буде далі. PS6, хоча до цього ще кілька років, дозволить вам легше розширити внутрішню пам’ять, бути стрункішим за PS5, не мати дисковода та (якщо нам дозволено мріяти) включати такі вдосконалення, як бездротова зарядна панель та модульна оновити можливості.

Змістовий покажчик

Коли вийде PS6?

Багато років говорили, що ми досягнемо кінця традиційної ігрової консолі. Чи можемо ми побачити, як Sony зменшує розмір пристрою, схожого на флешку, який підключається до вашого телевізора, наприклад Stadia, можливо? Можливо. Припустимо, що PS6 наразі знаходиться на стадії розробки. Sony випускає нову PlayStation кожні кілька років. Починаючи з PS3, Sony представила нову консоль наприкінці року, тому ми очікуємо того ж для PS6. Виконавчий директор Sony підтримує цей цикл випуску:

Дійсно, раніше цикл для нової платформи становив від 7 до 10 років, але з огляду на дуже швидкий розвиток та еволюцію технологій, це справді шести-семирічний цикл платформ.

Одним із показників, що ми побачимо PS6, є те, що Sony вже захистила торгову марку для версій через PS10. Звичайно, торгові марки нічого не доводять, але це натякає на якесь майбутнє.

Оцінка дати виходу tebapit

Оскільки PS5 став доступним у листопаді 2020 року, швидше за все, це відбудеться лише в тому ж місяці, у 2026 або 2027 році, ми побачимо PlayStation 6. Якраз вчасно для святкових покупок! Тим часом, якщо Sony дотримується графіка випуску PS4, ми побачимо PS5 Pro або Slim до PS6, можливо, приблизно в 2023 році.

PS6 Цінові чутки

Останні кілька консолей випустили від 400 до 500 доларів. Не можна сказати, яке обладнання, додаткові функції та вдосконалення може мати наступне покоління PlayStation, що так чи інакше вплине на його ціну. На даний момент припустимо, що це може коштувати до 600 доларів.

Інформація про попереднє замовлення

Попередні замовлення для PS6 почнуться десь після офіційного оголошення консолі від Sony. Ми повідомимо вам, чого чекати, коли настане цей час.

Останні новини про PS6

Ви можете отримати більше ігрових новин від tebapit. Ось декілька останніх чуток, які ми знайшли щодо PlayStation 6:

Особливості PS6

Будь-які подробиці, сказані про PS6 на цьому етапі, – це просто надії та побажання. Однак ми можемо припустити деякі особливості дещо точно, оскільки речі постійно змінюються з новими ітераціями ігрової консолі. Тільки не приймайте ще нічого занадто серйозно.

  • Вбудований бездротовий: Сучасні PlayStation підключаються до Інтернету бездротовим способом, і бездротова зарядка теж буде чудовою, без сумніву. Але те, що ми маємо на увазі тут, є трохи більш реалістичним: область у верхній частині консолі, або, можливо, через висувний важіль, який може заряджати аксесуари. Покладіть на нього свій телефон, навушники, контролери та все, що підтримує бездротову зарядку. Спочатку це може виглядати дивно, але використовувати постійно підключений стан PS6 для заряджання повсякденних продуктів (і контролера PS6) було б чудово. Включіть у консоль бездротовий адаптер гарнітури, і ви зможете відключити як зарядну станцію DualSense, так і бездротовий USB-ключ.
  • Покращення сховища: Якщо внутрішній жорсткий диск недостатньо великий для ваших потреб, розширення сховища PS5 можливо, але непросто. Ми сподіваємося, що Sony робить внутрішні елементи PS6 більш доступними, тому замінити жорсткий диск на щось більш важливе стає простіше, як, наприклад, за допомогою моделі plug-and-go. Звичайно, ви могли б використовувати зовнішній диск, але ви не отримаєте нічого наближеного до швидкості читання, до якої ви звикли, із внутрішнім твердотільним накопичувачем NVMe. Якби не новий спосіб оновлення накопичувача, більшості твердотільних накопичувачів вистачило б для більшості людей.
  • Інтеграція VR: Саме тут ідуть ігри. Зараз у нас є окремі пристрої, які ми повинні придбати, щоб підключитись до наших існуючих комп’ютерів і консолей, щоб отримати вигоду від ігор у віртуальну реальність. Можливо, PS6 – це коли Sony вводить контролери руху та гарнітури в ту саму коробку, що і консоль. Ти ніколи не дізнаєшся!
  • Оновлений користувальницький інтерфейс: Не рідко можна побачити оновлений користувальницький інтерфейс з новою версією будь-якої технології, особливо коли йдеться про консоль, цикл якої становить пів десятиліття. Магазин PlayStation отримає оновлення, сподіваємось, з кращими способами навігації.
  • Менший дизайн: PS5 високий. Залежно від того, де ви сидите в кімнаті, ви та будь-хто, хто переглядає його, цілком усвідомлюєте, що він там. І, можливо, вам це подобається, але якщо ні, то в наявності є менша консоль. Сподіваємось, PS6 трохи зменшується – і, ймовірно, буде. Ми не очікуємо рівного більший один – так що він просто буде краще поєднуватися з іншими вашими предметами.
  • Модульні оновлення: Розбиття PlayStation на менші частини означало б, що кожну частину, коли потрібне оновлення або потрібно, можна обміняти на нову. Як і на звичайному ПК, ви можете впродовж років використовувати консоль, оскільки апаратне забезпечення вдосконалюється, не купуючи все нове кожні кілька років. Чи станеться це з PS6? Ми можемо лише сподіватися. Немає підстав вважати, що ми побачимо це найближчим часом, але ми може надію. Правда?
  • Цифрова консоль: Подібно до телефонів без зарядного порту або гнізда для навушників, бездискові консолі не для всіх, але ми можемо рухатись у цьому напрямку. Якщо ви любите збирати фізичні ігри та фільми, ви не були б задоволені PS6, у якого відсутня підтримка дисків, але з вищою швидкістю Інтернету та очевидним рухом у напрямку до всього потокового, мало б сенс хоча б на один день видалити дисковод взагалі.

PS6 Технічні характеристики та обладнання

PlayStation 6, безсумнівно, покращиться в більшій мірі, ніж функції, перераховані вище, але оскільки ми вже кілька років від запуску, зараз не дуже корисно вгадувати, яке обладнання буде доступне тоді. Однак загалом очікуйте PlayStation з ще швидшим, потужнішим процесором та більш чутливими елементами управління. Цілком вигадане, просто для розваги концепт-відео, випущене DZ Migo – це все, що ми маємо на даний момент з точки зору дизайну PS6. Подібно до інших далеких концепцій творця, він показує PS6 міцним і темним, з елементами, імовірно взятими з різних версій Xbox, які суттєво відрізняються від PS5. Тут є ще одна зовсім інша візуалізація PS6.

Ми будемо більше знати про дизайн консолі, ігри, зворотну сумісність, контролер і гарнітуру PS6, а також більше деталей апаратного забезпечення, наближаючись до запуску.