Saltar al contenido

Samsung вилучає Galaxy S21 Ultra з магазину в США

23 de julio de 2022

Samsung видалив Galaxy S21 Ultra зі свого онлайн-магазину в США всього за кілька днів до події Galaxy Unpacked 9 лютого. Спочатку може здатися, що телефон розпроданий, але всі посилання на S21 Ultra перенаправляють на інші ітерації S21. Якби S21 Ultra не було на складі, він усе одно був би включений у списки. Важливо також зазначити, що Samsung робив це раніше з іншими пристроями напередодні запуску нового продукту.

Можливості придбати S21 Ultra все ще існують, хоча дістати один з них складніше. S21 Ultra все ще доступний для покупки на німецькому веб-сайті Samsung і Amazon, хоча остання є міжнародною версією і не сумісна з усіма операторами. Видалення списків продуктів до запуску нового продукту виглядає як маркетинговий хід з боку Samsung. Компанія зробила щось подібне в 2021 році, коли вилучила Galaxy Z Fold 2 зі свого американського веб-сайту, а потім анонсувала Fold 3 через два місяці. У цьому випадку багато людей очікують побачити новий смартфон Galaxy S22 і його ітерації на заході Galaxy Unpacked 9 лютого.

Galaxy S21 Ultra з S Pen

Нічого не підтверджено, але згідно з витоками, S22 має підключення до 5G, 108-мегапіксельну камеру та слот для S Pen. Ми звернулися до Samsung за роз’ясненнями.