Saltar al contenido

Samsung знімає Galaxy Z Fold 2 з веб-сайту в США

26 de noviembre de 2022

Samsung видалила Galaxy Z Fold 2 зі свого веб-сайту, фактично припинивши покупки пристрою для користувачів у Сполучених Штатах. 9To5Google вперше повідомив про видалення Galaxy Z Fold 2 з веб-сайту Samsung у четвер. Замість переліку телефону та його деталей веб-сайт тепер просто читає: «Galaxy Fold більше не доступний для покупки на Samsung.com, однак, будь ласка, подивіться на додаткові опції в Galaxy Family».

Хоча формулювання на сторінці говорить про Galaxy Fold, схоже, що телефон повністю вилучено з онлайн-магазину T-Mobile, хоча він, схоже, доступний через AT&T і Best Buy. Samsung не надала жодних офіційних роз’яснень щодо припинення виробництва, але якщо це правда, це означає, що Galaxy Z Fold 2 був доступний лише приблизно дев’ять місяців після випуску. За даними 9To5Google, телефон все ще доступний у Великобританії. Мабуть, найважливіше, що тут слід зазначити, це те, що оригінальні Galaxy Fold і Galaxy Z Flip 5G все ще доступні для покупки в Сполучених Штатах. Однак Z Flip 5G вже деякий час не доступний на Samsung.com.

Повідомлення, яке тепер відображається на сторінці покупки Samsung Galaxy Z Fold 2

Оскільки чутки про те, що Samsung анонсує новий складаний телефон пізніше цього року, зростають, можливо, цей крок може підлити масла у вогонь. На жаль, нам доведеться почекати, щоб побачити, чи Galaxy Z Fold 2 повністю знято з виробництва, чи зміни на сторінці були внесені помилково. Ми звернулися до Samsung за роз’ясненнями, але ще не отримали відповіді.