Saltar al contenido

Samsung Bixby: 5 способів Bixby Rocks

21 de abril de 2021

Samsung Bixby – це набір інструментів штучного інтелекту, які полегшують вам користування телефоном Samsung Galaxy та організацію вашого життя. Від голосової активації за допомогою Bixby Voice до розпізнавання зображень через Bixby Vision та наведення штучного інтелекту через Bixby Home, нижче наведено п’ять способів покращення вашого життя Bixby. Повні можливості Bixby доступні на Samsung Galaxy S10 і S9, а також Galaxy Note 9. Обмежені можливості доступні на інших пристроях Samsung Galaxy.

Змістовий покажчик

Використовуйте Bixby Voice для управління телефоном

Сильна сторона Bixby Voice полягає в тому, що він розуміє голосові команди. Зокрема, він інтерпретує команди, якими керує телефон. Будь-які команди, які ви використовуєте з сенсорним екраном, можна промовляти у ваш телефон. Наприклад, коли ви хочете надіслати електронне повідомлення, скажіть Bixby відкрити свою поштову програму та надіслати електронного листа своєму другові Сему. Вам не доведеться знаходити електронну програму на телефоні та шукати електронну адресу одержувача. Щоб використовувати голосові команди з Bixby Voice:

 1. Натисніть і утримуйте Біксбі клавішу на боці телефону Samsung Galaxy. Якщо ви вперше використовуєте Bixby Voice, програма проведе вас через процес налаштування.

 2. Скажіть команду. Щоб знайти список команд, які працюють із Bixby та телефоном, торкніться Команди пошуку.

 3. Відпустіть Біксбі ключ.

Знайдіть інформацію за допомогою Bixby Vision

Ви коли-небудь стикалися з рослиною, якої ніколи раніше не бачили, і хочете дізнатися, як вона називається? Можливо, ви хочете з’ясувати, яку собаку має ваш сусід, або ви стурбовані тим, що хтось викрав зображення з вашого веб-сайту. Якщо ви хочете знайти інформацію, але введення опису не дає результату, сфотографуйте натомість. Bixby Vision полегшує візуальний пошук інформації. Він використовує камеру вашого телефону, щоб зробити знімок об’єкта, а потім знаходить подібні зображення в Інтернеті.

 1. відчинено Дім Біксбі натисканням кнопки Біксбі на телефоні або проведіть пальцем праворуч.

 2. Прокрутіть сторінку вниз, щоб знайти Біксбі Бачення картки та торкніться Зображення. Якщо ви не розумієте іноземну мову, використовуйте інструмент Bixby Vision Text, щоб перекласти текст на вашу мову.

 3. Наведіть камеру на об’єкт. Bixby Vision намагається ідентифікувати об’єкт та відображає пропозиції.

 4. Торкніться пропозиції, яка відповідає тому, що ви шукаєте, і Bixby Vision відкриє список збігів. Якщо Bixby Vision пропонує зображення, не пов’язані із зображенням, яке ви хочете, зробіть знімок під іншим кутом.

 5. Торкніться зображення, і веб-браузер за замовчуванням відкриється, щоб відобразити результати пошуку.

 6. Перегляньте веб-сторінку, щоб знайти інформацію про свою фотографію.

Купуйте з Bixby Vision

Ви коли-небудь переглядали журнал, бачили щось, що вам сподобалось, і замислювались, де можна купити такий, як він? Bixby Vision використовує вашу камеру для ідентифікації товарів та переліку магазинів, що продають її.

 1. відчинено Дім Біксбі і перейдіть до Біксбі Бачення картки.

 2. Торкніться Покупки і направте камеру на предмет. Bixby Vision намагається ідентифікувати об’єкт і відображає ряд текстових результатів.

 3. Торкніться результату, який відповідає елементу. Bixby Vision відображає список відповідних продуктів.

  Кнопка покупки та список результатів у Біксбі

 4. Торкніться товару у списку, щоб відправитися за покупками.

Використовуйте Bixby Home, щоб знайти всі ваші веб-сайти на одній сторінці

Чи не було б зручно знайти всі ваші улюблені веб-сайти в одному місці? Bixby Home відображає ваші стрічки новин у соціальних мережах та ваші найбільш відвідувані веб-сайти в одному зручному місці. Ви не тільки можете організувати своє життя в Інтернеті, але й знайдете інші корисні програми в Bixby Home. Ви знайдете додаток, який буде в курсі погоди, список ваших часто використовуваних додатків, швидкий доступ до ваших улюблених мелодій на Spotify чи іншій службі тощо. Bixby Home складається з карток, і кожна картка є заповнювачем для всіх цих програм. Якщо Bixby Home містить картку для програми, якою ви не користуєтесь або не хочете бачити, вийміть карту. Також є більше карток, які можна додати до Bixby Home. Ось як додати нову картку до Bixby Home:

 1. Торкніться трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті, щоб відкрити меню.

 2. Торкніться Налаштування і потім Картки.

 3. Щоб відобразити програму на домашній сторінці Bixby, перемістіть повзунок до Увімкнено положення. Щоб видалити програму з Bixby Home, перемістіть повзунок до Вимкнено положення.

  Перемикання меню, карток та додатків у налаштуваннях Bixby Home

 4. Торкніться Назад поки ви не повернетесь до Bixby Home.

Використовуйте Bixby для управління телевізором за допомогою голосу

Уявіть, що вам не потрібно шукати параметри меню телевізора для пошуку вмісту, зміни яскравості, переключення на програвач DVD або зміни режиму зображення. Це все можливо завдяки Bixby на вашому телевізорі Samsung. Ось як використовувати Bixby на смарт-телевізорі Samsung:

 1. Натисніть і утримуйте Мікрофон кнопку на пульті дистанційного керування телевізором.

 2. Вимовте таку команду, як «зменшити гучність», «перейти на канал 12» або «показати список бойовиків».

 3. Відпустіть кнопку на пульті дистанційного керування. Телевізор розпізнає команду та вносить зміни.