Saltar al contenido

Samsung Galaxy Buds Pro: Ціна, дата випуску, Новини та характеристики

5 de abril de 2021

Galaxy Buds Pro (ранні витоки називали їх Buds Beyond або Buds 2) – найновіші навушники Samsung. Незважаючи на те, що нещодавно запустили Buds Live у серпні 2020 року, ця нова пара була випущена в січні 2021 року та має 3D-звук, інтелектуальне перемикання пристроїв та розпізнавання голосу для режиму оточення.

Buds Pro у Phantom Silver, Phantom Violet та Phantom Black.
Samsung

Змістовий покажчик

Дата випуску Samsung Galaxy Buds Pro

Buds Pro було офіційно представлено на заході Samsung Galaxy S21 Unpacked 2021 14 січня. Продовжуйте читати всі подробиці. Також дивіться, як Samsung оголошує про них у потоці Galaxy Unpacked (починаючи з 4:31):

Починаючи з Galaxy S21, Samsung перейшов до усунення штекера зарядного пристрою та навушників у комплекті зі своїми телефонами.

Samsung Galaxy Buds Pro Ціна

Чутки підтвердились: Galaxy Buds Pro можна придбати на веб-сайті Samsung за 199,99 доларів. Їх можна було замовити 14 січня, а роздрібні партнери та перевізники 15 січня.

Останні новини Samsung Galaxy Buds Pro

Ви можете отримати більше новин про розумні годинники / носіння від tebapit. Нижче наведено деякі перші чутки та останні новини навколо нових бутонів.

Особливості Samsung Galaxy Buds Pro

У цих навушниках також є активне шумопоглинання, яке також доступне з Buds Live. Але ця оновлена ​​пара пропонує кращий досвід. За словами Samsung, вони мають найбільш інтелектуальні можливості ANC серед усіх справжніх бездротових навушників.

Коли вам потрібно зосередитись на роботі – або налаштуватися на навколишній світ, щоб розслабитися – ви можете зменшити фоновий шум до 99 відсотків, відрегулювавши до бажаного рівня.

Навколишній звук дозволяє посилити звуки поблизу більш ніж на 20 дБ. Це дозволяє вам зосереджуватися на тому, що ви слухаєте, а також пропускати інші звуки. ANC та функція Ambient працюють разом, так що, коли ви розмовляєте з кимось, бруньки перестають скасовувати зовнішні звуки, а натомість посилюють їх. Автоматичне перемикання – це функція, яка дозволяє автоматично переключатися між пристроями, коли це потрібно, без необхідності возитися з налаштуваннями Bluetooth, що важко зробити зараз, наприклад, коли вам телефонують. Це означає, що ви можете слухати музику на своєму планшеті, але миттєво переходите на телефон, коли надходить дзвінок. Бруньки навіть повернуться до першого пристрою, коли дзвінок закінчиться. Розумні! Поки ви чекаєте на свою нову пару, ви можете переглянути це розпаковувальне відео. Ці бутони були отримані завдяки попередній версії, яку можна знайти на Facebook Marketplace:

Ось деякі інші речі, які пропонує Buds Pro:

  • SmartThings Find може знайти будь-яку з ваших навушників, навіть коли вони виходять за межі діапазону Bluetooth (він визначає останній відомий сигнал).
  • Три розміри наконечника для вух, щоб вони добре сиділи.
  • Голосове управління для здійснення дзвінків, зміни музики, перемикання між пристроями Samsung та увімкнення або вимкнення режиму ANC та режиму навколишнього середовища.
  • Використовуйте Buds Together, щоб одночасно підключити до телефону два набори Buds Pro.
  • Параметри еквалайзера, такі як встановлення звуку для посилення низьких частот, динамічного, чіткого тощо.
  • Можливість блокування дотиків.
  • Лівий і правий баланс звуку для контролю того, яке вухо чує більш-менш звук.
  • 3D-аудіо для відео, щоб ви могли чути звук з усіх напрямків.
  • Захоплюйте свій голос та оточуючі звуки, синхронізуючи мікрофони на ваших Buds Pro та Galaxy S21.
  • Покращення слуху для людей із вадою слуху.

 

Galaxy Buds Pro Технічні характеристики та обладнання

Buds Pro буває трьох кольорів: Phantom Black, Phantom Violet і Phantom Silver. Вони виготовлені з переробленого пластику, підтримують Bluetooth 5.0 і мають час відтворення 8 годин (якщо шумозаглушення вимкнено). Дизайн також був модернізований. Для підвищення якості звуку та комфорту Samsung зменшив площу контакту між навушниками та вухом, а форма робить його трохи менш помітним у вусі. Крім того, технологія Wind Shield компанії була інтегрована в Buds Pro. Форма та технологія працюють разом, щоб допомогти відфільтрувати набридливі вітряні негаразди, які ми всі знайомі, що значно полегшить використання бутонів для телефонних дзвінків.

Ілюстрація мікрофонної системи Galaxy Buds Pro та технології Wind Shield

Samsung

Характеристики Galaxy Buds Pro
Колір: Фіолетовий, Чорний, Срібний
Динамік і мікрофон: 2-смуговий динамік (11 мм НЧ + 6,5 мм ВЧ-динамік); 3 мікрофони
ANC та навколишній звук: ANC: 2 регульовані рівні; Навколишнє середовище: 4 регульовані рівні; Розпізнавання голосу
Версія Bluetooth: v5.0
Акумулятор: Бруньки: 61 мАг; Корпус: 472 мАг; 1 год відтворення з 5-метровою швидкою зарядкою
Датчик: Акселерометр, гіроскоп, наближення, зал, сенсорний пристрій, голосовий пристрій (VPU)
Розміри: 19,5×20,5×20,8 мм, 6,3г
Час відтворення: Немає справи: 5 годин (ANC увімкнено), 8 годин (ANC вимкнено)

Справа: 18 годин (ANC увімкнено); 28 годин (ANC вимкнено)

Водотривкість: IPX7
Матеріал: Пост-споживчий матеріал; Перероблений пластик для бутонів і футляра (20%)
Сумісність: Телефони та планшети з ОС Android 7.0 або новішої версії, принаймні 1,5 ГБ оперативної пам’яті.