Saltar al contenido

Samsung Galaxy Note 21: Новини, ціна, дата випуску, характеристики та чутки

14 de abril de 2021

Як би ми не хотіли привітати Galaxy Note 21, лінійка фаблетів Samsung може закінчуватися, замінивши їх іншими пристроями, які пропонують великий екран і підтримку S Pen. Тим не менш, якщо ми побачимо новий Galaxy Note цього року, він матиме біометричний датчик під 5-дюймовим екраном та 5G, а також, можливо, камеру під дисплеєм.

Змістовий покажчик

Коли вийде Samsung Galaxy Note 21?

Багато чуток сумніваються в реальності нової ноти. Однак, за словами співдиректора Samsung, про який повідомляє Engadget на початку 2021 року, «Час запуску моделі Note можна змінити, але ми прагнемо випустити модель Note наступного року.»

Оцінка дати виходу tebapit

Примітка 10 та Примітка 20 були випущені в серпні 2019 та 2020 років, тому подібні часові рамки мали б сенс для цього року. Але враховуючи коментарі Samsung, найімовірніша дата виходу – 2022 рік.

Samsung Galaxy Note 21 Цінові чутки

999,99 доларів коштує поточна Galaxy Note, і ми очікуємо того ж для базової моделі Note 21. Більша модель Ultra на 300 доларів більше, і, швидше за все, Samsung оцінить нову Galaxy Note Ultra, якщо вони випустять преміум-модель.

Інформація про попереднє замовлення

Ми матимемо всі особливості щодо попереднього замовлення наступного Galaxy Note, коли / якщо він буде офіційно випущений.

Останні новини про Samsung Galaxy Note 21

Ви можете отримати більше новин для смартфонів від tebapit. Ось інші новини та чутки про можливу майбутню Galaxy Note:

Особливості Samsung Galaxy Note 21

Зараз значна частина чуток про Galaxy Note 21 полягає в тому, чи існує вона чи буде існувати в майбутньому. Тим не менш, є кілька речей, про які ми можемо припускати функції телефону, враховуючи інші останні пристрої Samsung та наші очікування щодо нових технологій. Тим не менш, ми не очікуємо тонн змін. Якщо це справді буде загибель лінії Note, чому Samsung вводить чудові нові функції лише для того, щоб вбити телефон? Більш імовірно, що лінія, що розділяє Galaxy S21 і Note 21, розмиється до такої міри, що не буде причин продовжувати випускати нову Note. Окрім очевидного факту, що він буде підтримувати S Pen, наступна Примітка також матиме вбудований ультразвуковий сканер відбитків пальців. Саме так інші недавні телефони Note зчитують ваш відбиток пальця, тож ми можемо лише припустити, що саме так це працювало б у цьому телефоні. Найважливіша зміна, яку ми можемо побачити, – це камера під дисплеєм. Сучасні фронтальні камери, які відпочивають за межами екрану телефону, вимагають конструкції з отворами, як це робить Note 20. Шлях навколо цього – це вставити камеру під дисплей, що, за даними LetsGoDigital, ми можемо побачити з цим телефоном.

Візуалізація камери під дисплеєм Samsung Galaxy Note 21 Ultra

Примітка 21 Візуалізація камери ультра під дисплеєм
LetsGoDigital

Samsung Galaxy Note 21 Технічні характеристики та обладнання

Всі нові телефони та планшети (так, навіть фаблети) рухаються у напрямку 5G. Це швидше, ніж у старих мережах, і для нової техніки цілком природно стрибати на борту, тому ми точно побачимо 5G-версію Galaxy Note 21. Базові моделі Note 20 і 10 поставляються з 8 ГБ оперативної пам’яті, а версії вищого класу з 12 ГБ. Ми очікуємо, що це залишиться незмінним для Примітки 21. Що стосується сховища, ми сподіваємось побачити 1 ТБ варіантів, що було б удвічі більше, ніж підтримують поточні моделі. Але не сподівайтесь на розширення картки microSD; Samsung видалив його із серією S21, і, можливо, зробив би те саме з Приміткою 21. Android 11 є даним. Він був доступний для громадськості через місяць після випуску Note 20, тому, вийшовши вже кілька місяців, це означає, що ми побачимо його з наступним телефоном Galaxy Note. LetsGoDigital створив кілька рендерів майбутнього Galaxy Note Ultra, якими ми можемо насолоджуватися поки що, чекаючи реального. Їх бачення полягає в тому, що новий телефон матиме 108-мегапіксельну головку камери з об’єктивом f / 1.8, 12-мегапіксельну надширококутну камеру та пару 10-мегапіксельних телефотокамер.