Saltar al contenido

Seagate SeaTools

17 de julio de 2021

Seagate створює дві безкоштовні програми для тестування жорсткого диска –Завантажувальний пристрій SeaTools і SeaTools для Windows. Хоча обидва інструменти тестування чудові, вони різні. Завантажувальна версія SeaTools є потужнішою, але дещо складнішою у використанні. SeaTools для Windows не такий повнофункціональний, але набагато простіший у встановленні. Обидві програми абсолютно безкоштовні і настійно рекомендуються. Якщо ви підозрюєте, що жорсткий диск може вийти з ладу, один або обидва ці інструменти від Seagate допоможуть вам визначити, що не так.

Цей огляд стосується завантажувальних програм SeaTools та SeaTools для Windows v1.4. Будь ласка, повідомте нам, чи є нова версія, яку нам потрібно переглянути. Можливо, вам доведеться замінити жорсткий диск, якщо він не пройшов будь-який з ваших тестів.

Змістовий покажчик

Детальніше про Seagate SeaTools

Seagate SeaTools доступний як у версії Windows, так і в окремій завантажувальній версії для максимальної гнучкості, яка називається SeaTools для Windows і Завантажувальний пристрій SeaToolsвідповідно. Windows 8, Windows 7, Windows Vista та Windows XP – усі підтримувані операційні системи у версії Windows, тоді як завантажувальні SeaTools можна використовувати незалежно від того, яка операційна система встановлена ​​на жорсткому диску, включаючи жодну. Ми також використовували Seagate SeaTools у Windows 10, і хоча це офіційно не підтримується, здавалося, воно працює, як рекламується.

SeaTools для Windows

Як ми вже згадували вище, SeaTools для Windows встановлюється на ваш комп’ютер як звичайна програма. Він може виконати кілька основних тестів, які можуть допомогти визначити працездатність вашого жорсткого диска, і всі типи внутрішніх дисків можуть бути перевірені, такі як диски SCSI, PATA та SATA. Також підтримуються зовнішні накопичувачі, як-от ті, що працюють через USB або FireWire. Для початку відвідайте сторінку завантаження SeaTools та оберіть посилання SeaTools для Windows під Завантаження розділ. Завантажується файл EXE, який називається SeaToolsforWindowsSetup.exe. Налаштування зовсім не бентежить і швидко встановлює програму.

Завантажувальний пристрій SeaTools

Завантажувальну програму SeaTools, яку можна встановити на флешку або інший USB-пристрій, можна завантажити тут – виберіть Завантажувальний пристрій SeaTools. Файл викликається USBbootSetup-SeaToolsBootable.zip, тобто вам потрібно буде витягти програмні файли з архіву, щоб використовувати його. Після цього відкрийте SeaToolsBootable_RC_2.1.2.usbBootMaker.exe, вбудований завантажувальний USB-творець. Виконайте вказівки майстра, щоб встановити SeaTools на пристрій, а потім завантажтесь із USB-пристрою, щоб запустити програму. Інша версія, SeaTools для DOS, схоже, але не дозволяйте для DOS частина відлякати вас. SeaTools для DOS працює з будь-яким ПК, незалежно від того, яка операційна система встановлена. Відвідайте сторінку завантаження SeaTools, щоб знайти SeaTools для DOS посилання для завантаження. Він буде завантажений як файл ISO SeaToolsDOS223ALL.ISO. Подивіться наш посібник із записування ISO-файлу на CD або DVD, якщо ви ніколи раніше не записували ISO-образ (він відрізняється від записування звичайних файлів на диски), а також Як завантажуватись із CD або DVD, щоб отримати допомогу в отриманні SeaTools для DOS.

Seagate SeaTools Плюси та Мінуси

Цей чудовий набір засобів тестування жорсткого диска мало що не сподобався б:

Плюси:

  • Доступні дві версії залежно від потреб
  • Обидві версії легкі у використанні після встановлення та є абсолютно безкоштовними
  • SeaTools для Windows тестує жорсткі диски незалежно від виробника
  • SeaTools для Windows містить багато інформації про привід, як-от його серійний номер, ємність, розмір кеш-пам’яті, перегляд мікропрограми та швидкість обертання
  • SeaTools для DOS містить дуже корисний «акустичний тест» для усунення несправностей
  • SeaTools для DOS не залежить від ОС, тому він автоматично сумісний з усіма операційними системами

Мінуси:

  • SeaTools для DOS вимагає програмного забезпечення для запису зображень ISO, яке початківцям користувачам може бути складно використовувати
  • SeaTools для DOS обробляє максимум 100 помилок, після чого тестування потрібно розпочати знову
  • SeaTools для DOS, здається, не працює добре з більшістю RAID-контролерів

Думки про Seagate SeaTools

Програми тестування жорсткого диска Seagate SeaTools є одними з найпростіших у використанні серед усіх, з якими ми коли-небудь працювали. Тести є базовими, простими в проведенні та, як правило, досить швидкими на нашому досвіді. Ваші доступні жорсткі диски та тести легко побачити, коли програма відкриється, і їх можна запустити лише кількома клацаннями миші.

SeaTools для DOS може виконати кілька основних тестів, які SeaTools для Windows може працювати, але він також може працювати дуже корисно Акустичний тест (лише на дисках Seagate та Maxtor). Цей тест дійсно може заощадити вам багато часу, якщо ви думаєте, що ваш жорсткий диск видає шум. Він буде обертати привід до повного холостого ходу, роблячи привід майже безшумним. Якщо ви більше не чуєте дивного шуму, винуватцем був жорсткий диск! Тож якщо вам зручно записувати ISO-зображення і вам потрібен трохи потужніший набір інструментів, використовуйте SeaTools для DOS. Якщо ви більше не новачок або просто хочете швидко і базово перевірити жорсткий диск, спробуйте SeaTools для Windows.