Saltar al contenido

Slack представляє вдосконалений мобільний додаток

27 de julio de 2021

Отримайте оновлену програму для мобільних телефонів Slack, щоб уніфікувати ваш досвід на різних платформах, завдяки чому речі просто працюватимуть трохи приємніше.

Ослаблення
Slack оновив свої мобільні програми на iOS та Android, щоб краще відповідати змінам, внесеним до своїх настільних додатків ще в березні. Нова мобільна версія розповсюдиться на всіх користувачів протягом наступного тижня.

Слак каже: «Паралельно з нашими зусиллями на робочому столі ми переосмислили наші мобільні програми, щоб полегшити навігацію та оптимізували їх для використання Slack в дорозі: швидко наздоганяючи, відповідаючи на DM та згадки, надсилаючи повідомлення та виконуючи роботу з ярлики «, – написали в оголошенні Preet Mangat від Slack, Джонні Роджерс та Корі Буйнович.

Вкладки для доступу: Slack mobile тепер має вкладки внизу, щоб перейти до місць у додатку, якими ви часто користуєтесь. Це, зазначає команда дизайнерів, полягає в тому, щоб надати мобільним користувачам звичний інтерфейс замість незрозумілого попереднього, який замість цього використовував бічну панель, що висувається. На вкладках є кнопка «Домашня сторінка», яка приведе новий вміст у верхній частині списку, кнопка «Пряме повідомлення» (DM), щоб ви могли переходити безпосередньо до індивідуальних розмов, і кнопка «Згадки та реакції», яка відображає всі такі типи взаємодій у легкодоступному місці. Нарешті, є вкладка You, яка дозволить вам керувати доступністю та присутністю в Інтернеті набагато швидше, ніж раніше.

Жести та швидке складання: Тепер ви зможете проводити пальцем навколо, щоб переміщатися по мобільному додатку швидше, ніж раніше. Проведіть пальцем праворуч, щоб відкрити робочі області, ліворуч – для повернення назад, а праворуч – під час розмови, щоб перейти до останньої вкладки. Кнопка швидкого складання на робочому столі дебютує зараз і на мобільних пристроях, дозволяючи вам одним дотиком створювати повідомлення кожному у вашій спільноті Slack, а не шукати їх у нескінченному лабіринті меню.

Нижня лінія: Якщо вам потрібно використовувати Slack на мобільному телефоні, ці зміни повинні допомогти вам залишатися на зв’язку, перебуваючи далеко від комп’ютера. Якщо нічого іншого, ви зможете використовувати ті самі типи функцій, які звикли на робочому столі.

Через: Engadget

Дізнайтеся більше про Slack