Saltar al contenido

Streambar від Roku – ідеальний друг для вашого телевізора

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Roku Streambar надходить у продаж 15 жовтня за 129,99 доларів.
  • Це коробка, яка поєднує потокове передавання 4K мультимедіа з набором гідних динаміків та одноканальним кабелем.
  • Ви не будете ненавидіти пульт Roku.

Року

Якби я купував приставку для свого телевізора, я б уникав Apple TV та чогось іншого від Google і прямував прямо до цього Roku. У ньому є все, що потрібно для перегляду та прослуховування телевізора та фільмів, і нічого, що ви цього не робите. Streambar від Roku поєднує в собі пристрій для потокового відео 4K із невеликою звуковою панеллю. Покладіть його під телевізор, і ви готові до роботи. Roku можна використовувати як ваш єдиний інтерфейс до телевізора, керуючи звуком та потоковим відео, лише одним пультом дистанційного керування. Він працює з Netflix, Amazon Prime Video, Disney +, Spotify, BBC iPlayer та іншими. Streambar буде доступний 15 жовтня за 129,99 доларів.

Змістовий покажчик

Streambar Року – це радість

Streambar поєднує в собі телевізійну приставку 4K із потоковою передачею медіа та саундбаром із чотирма динаміками. Це може замінити вбудовані динаміки вашого телевізора, і (теоретично) повинно бути підвищенням якості звуку. Якщо у вас вже є химерне налаштування домашнього кінотеатру, то вам слід замість цього розглянути коробки Roku, які не мають динаміків.

З точки зору звуку, ви можете налаштувати цей приглушений звук рекламних роликів, підвищити рівень голосу та виконати деякі інші функції обробки звуку. Ви знаєте, як голоси акторів завжди надто тихі порівняно з фоновим звуком та ефектами? Це повинно це виправити. Хоча, якщо ви транслюєте погано стиснуту копію фільму, який ви знайшли через BitTorrent, це все одно буде звучати жахливо. Ви також можете передавати музику та подкасти на Roku зі свого телефону через Bluetooth. Після підключення до телевізора за допомогою кабелю HDMI ви можете керувати всім за допомогою пульта дистанційного керування Roku (про це пізніше).

Чому купувати це за конкурс?

Приємне у спеціально створеному стримері, як у Roku, це те, що він не має порядку денного. Вірніше, їхній порядок денний – продати якомога більше одиниць та бути сумісними із якомога більшою кількістю потокових служб. Тоді як брендовані коробки намагаються спрямувати вас до власних каналів виробника, Roku може бути більш незалежним. Мені подобається його «неупереджений» пошук, який дозволяє здійснювати пошук за назвою, актором, режисером чи жанром, а потім дозволяє вибирати найдешевше місце для трансляції результатів (включаючи безкоштовне, якщо воно доступне).

Стрічка Roku із підтримуваними потоковими послугами, що відображаються на дисплеї

Року

Мені також подобається, що ви можете підключити його до власних джерел. Наприклад, якщо ви зберігаєте свої телевізійні шоу в Інтернет-службі шафки, як Put.io, тоді ви можете отримати доступ до свого відео та транслювати його безпосередньо. А як щодо Alexa та Google Assistant? Streambar також працює з ними (усі пристрої Roku працюють). Він також дозволяє переглядати вміст Apple TV + і підтримуватиме AirPlay (протягом декількох тижнів), що дозволить вам транслювати відео, музику та фотографії безпосередньо з вашого iPhone або iPad. Він також працюватиме з набором домашньої автоматизації від Apple Homekit, що дозволить вам використовувати його з Siri, наприклад. «Завдання полягає в тому, що ви отримуєте все необхідне в одній коробці, лише одним кабелем між телевізором і приставкою». Тому мене не цікавить щось на зразок Apple TV. У порівнянні з Roku, він обмежений, дорожчий (Apple TV 4K починається з $ 179) і не має динаміків. Крім того, пульт Roku чудовий. У ньому лише кілька кнопок, вам не потрібен посібник для його використання, і ви ніколи не заплутаєтесь, в який бік ви тримаєте його, на відміну від пульта дистанційного керування Siri від Apple TV. А якщо ви його загубите, можете взяти новий за ціною близько 12 доларів.

Що щодо смарт-телевізорів?

Ви можете просто використовувати програми, вбудовані у ваш смарт-телевізор, і якщо у вас є набір, який має добре розроблений, простий у використанні інтерфейс, то, можливо, вам слід просто дотримуватися цього. Так само, якщо у вашому телевізорі вбудовані динаміки-вбивці. Але я вважаю за краще вимкнути якомога більше розумних функцій телевізора для забезпечення безпеки. Наприклад, у 2015 році телевізори Samsung виявили, що вони підслуховують своїх власників, записують ваші розмови та передають їх третім особам. ФБР також видало попередження про можливість хакерів отримати доступ до вашої домашньої мережі через погано захищені веб-сервери, які працюють на деяких смарт-телевізорах. Нижня лінія? Я довіряю Року більше, ніж Samsung, який записує розмови (наразі). Зрештою, Roku Streambar виглядає як солідна пропозиція. Це не буде конкурувати з високим класом звукової панелі, але тоді я не думаю, що це повинно. Ви зможете отримати все необхідне в одній коробці, маючи лише один кабель між телевізором і телевізійною приставкою. Якби я купував нову коробку для телевізора, це точно потрапило б до мого списку.