Saltar al contenido

Streamer AyChristene має великі мрії та більший талант

19 de abril de 2021

Успіх бренду AyChristene розпочався у 2015 році з бізнес-плану Крістін та її нині чоловіка, які були кваліфіковано виконані. Маючи понад 1 мільйон підписників на два її канали, вони досягли рівня успіху, який дозволив їм реалізувати деякі свої найскладніші мрії.

AyChristene

«Коли ми знайшли ігровий вміст на YouTube, ми зрозуміли, що тут є зростання і можливості», – сказала вона tebapit в телефонному інтерв’ю. «Мій чоловік завжди говорив, що йому було смішно дивитись, як я граю у відеоігри, тому, можливо, мені варто зайнятися бізнесом створення контенту. Він говорив, що якщо ми виростемо до місця, де я зможу робити ці інші справи, якими я хотів би займатися . » Обидва її канали, AyChristene та AyChristene Games, стали основними елементами геймерської дієти як розвиваються канали, які вона торпедувала в потокову кар’єру з процвітаючою спільнотою прихильних фанатів та бродячих недоречних. Крістін, яка запитала tebapit щоб посилатись на неї лише під іменем, щоб захистити її особистість, розглядає її стійку кар’єру в потоковому режимі як те, на що, як вона сподівається, можуть дивитись та наслідувати інші.

Змістовий покажчик

Швидкі факти

  • Ім’я: Крістін
  • Вік: 32
  • Від: Крістін народилася в Бронксі, штат Нью-Йорк, але її сім’я багато переїжджала, врешті-решт поселившись в районі Маямі в Південній Флориді. Флорида, де вона провела свої найрозвинутіші роки.
  • Випадковий захват: Це родинна справа! Її принесли у світ ігор батьки. Зараз і брат Крістін, і її чоловік мають важливе значення для успіху її каналів, працюючи за лаштунками як редактор відео та продюсер універсалу, відповідно.
  • Ключова цитата або девіз, яким потрібно жити: «Будь вірним собі».

Мрії переосмислені

Крістін, яка є природною «всесвітньою професією», виросла як креативник, зацікавлений у всіх розвагах. Найголовніше – акторська гра та спів: дві пристрасті, якими вона переслідувала такі агенції, як Джон Роберт Пауерс та Центр Джона Касабланкаса в Тампі, штат Флорида. Її присутність в Інтернеті народилася з цього бажання проникнути у невловимий світ розваг.

Приблизно на початку 2010-х вона випускала рідкісні обкладинки пісень та чати у стилі vlog, сподіваючись використати демократизуючі сили соціальних медіа та поставити себе там для потенційних розвідників талантів. Це не спрацювало. І все ж Крістін як і раніше залишалася відданою своїм мріям. З тих пір цей канал було видалено, але він висадив насіння для того, що згодом стане брендом AyChristene. «Суміш мати [a] співпраця спільноти з тим, що ми робимо, і як редагування та жарти викликали у них бажання повернутися, змусило нас рухатись поряд з тим мисленням, що через кілька років ми зможемо відчинити двері, які ми на той час не змогли відкрити або мати доступ до нього, «сказала вона.» Коли ми знайшли ігровий вміст на YouTube, ми зрозуміли, що тут є зростання і можливості «. Крістін завантажувала б відредагований вміст геймплея на початку. Коли YouTube врешті-решт представив свою потокову вертикаль, її чоловік запропонував їм стрибнути, визнаючи, що потокове передавання буде найкращим способом продовжити бачення каналу, який вони створили разом. «Ми хочемо продовжувати зростання. У мене було багато занепокоєння, коли ми вперше почали транслювати, тому що ви не можете редагувати його «, – сказала вона про зміну вмісту. З кількома зростаючими болями вона стала природною. Її віддана спільнота щодня налаштовується на побачення з нею вирішувати все: від назв AAA та індивідуальних симуляторів психологічного жаху до модних ігор для партій. З обох каналів вона набрала понад 300 мільйонів переглядів з 2015 року.

Змінюються світи

Крістін пережила кілька перетворень за допомогою свого потокового вмісту, одночасно захоплюючи різні демографічні показники. Починаючи з Службовий обов’язок і Снайперська еліта, вона перейшла в епоху для дітей, глибоко занурившись у творчий світ Росії Роблокс, популярна безкоштовна гра серед маленьких дітей. Але через токсичність громади вона ще раз змінилася. «Я змінив швидкість у своєму вмісті. Роблячи це, я грав у старіші ігри. [My] Аудиторія набагато старша, і плюс деякі за останні чотири роки зросли зі мною … Я відчуваю, що зараз ми в зоні Золотоволосих «, – сказала вона.

Крістін є одним з найпопулярніших жіночих ігрових каналів Чорного кольору на YouTube. Вона зазначила, що на сайті немає чорних геймерів, які мають понад мільйон підписників, тому вона прагне боротися за представництво в цій галузі за допомогою своєї платформи. «Я намагаюся, якщо можу, висадити більше чорношкірих жінок», – сказала вона. «Мені все ще смішно зараз, коли люди кажуть» я не знав, що є чорношкірі геймери «. Ви шукали? Ви шукали його, бо ми тут «. Починаючи з подій минулого року, спостерігається жага контенту Black як від споживачів, так і від компаній. Крістін спрямовує цю спрагу на реальні зміни в галузі, використовуючи свій вплив на те, що вона називає «зростанням групи». «Ми хочемо продовжувати зростання. У мене було велике занепокоєння, коли ми вперше почали транслювати, тому що ви не можете редагувати його». «У мене є моя дочка, і я хочу, щоб вона виросла і не відчувала ігнорування. Це не про те, щоб отримати похвалу чи [receiving] трофеї; це просто визнання за роботу, яку ви робите, і за того, ким ви є, – сказала вона. – Я хочу переконатися, що коли вона виросте, це буде менше проблем «. Встановлений на її ігровому кріслі в комплекті з її фірмовим жовтим шапочкою-приятелем, Крістін залишає свій слід і показує не лише дочці, що майбутнє за жінкою.