Saltar al contenido

Surface Pro 8: Новини, Ціна, Дата випуску, Характеристики та чутки

17 de abril de 2021

Пристрій Microsoft Surface восьмого покоління наближається до своїх прилавків. Як повідомляється, новий Surface Pro матиме той самий 12,3-дюймовий екран, що і Surface Pro 7, із незмінним форм-фактором, але нижчі моделі починатимуться з 8 ГБ оперативної пам’яті, а моделей LTE буде три.

Змістовий покажчик

Коли вийде Surface Pro 8?

У деяких звітах говориться, що ми побачимо новий Surface Pro у першій половині цього року, інші ж просувають реліз до червня або десь восени, аж до листопада. Переклад: ми ще не знаємо.

Оцінка дати виходу tebapit

На даний момент ми найкраще здогадуємось десь у другій половині року. Ось що виявляють останні чутки. Плюс, Surface Pro 7+ щойно надійшов у січні. Навряд чи Pro 8 з’явиться незабаром після цього.

Surface Pro 8 Цінові чутки

Лекер Роланд Квандт каже, що ціни становитимуть від 900 до 2800 доларів залежно від обраного вами процесора, пам’яті та сховища. Для порівняння, старіший Surface Pro коштує десь від 750 до 2300 доларів.

Майте на увазі, що ці ціни не включають покриття типу поверхні.

Інформація про попереднє замовлення

Коли була анонсована попередня версія, минуло кілька тижнів, перш ніж вона з’явилась у роздрібних магазинах, тому ми очікуємо, що така ж хронологія буде доступна для цієї нової Surface Pro. Оскільки у нас ще немає надійної дати випуску, оцінити час початку попереднього замовлення поки неможливо. Ми будемо не зводити з очей нових деталей і розміщувати їх тут.

Останні новини про Surface Pro 8

Ви можете отримати більше новин про ноутбуки та планшети від tebapit; нижче – деякі інші новини та чутки стосовно нового Surface Pro:

Особливості Surface Pro 8

Реальні зміни в цьому новому Surface Pro, здається, відбулися з кількома апаратними нерівностями, як ви можете бачити нижче. Поки що немає деталей щодо нових потенційних можливостей, які відрізняють його від Pro 7, але додайте цю сторінку в закладки, щоб про них почули першими! Тим не менш, ходять чутки, що майбутні версії Type Cover матимуть спеціальний динамік, що покращує загальний звук. Крім того, взято з американського патенту, який Microsoft подала, ми знаємо, що в роботах може бути Type Cover, який може живитися від сонячних панелей, щоб покращити Surface Pro навіть під час використання. Один або обидва з них можуть бути доступні з Pro 8.

Патент США US10528083B1 Ілюстрація кришки типу із сонячними панелями

Введіть ілюстрацію на обкладинці в патенті США US10528083B1.

Surface Pro 8 Характеристики та обладнання

Новий Surface Pro, швидше за все, включатиме 11-го покоління процесорів Intel Tiger Lake з графікою Xe. Нещодавні чутки про Surface Pro 8 вказують на кілька варіантів конфігурації (принаймні для європейських клієнтів), включаючи версії Wi-Fi 6 та LTE. На жаль, за даними цього джерела, Surface Pro з 5G не буде. Як бачите, на відміну від Surface Pro 7, ця версія, схоже, не має опції 4G RAM, але існує версія 32 ГБ (вдвічі більше, ніж максимальна конфігурація Pro 7), якщо ви виберете Wi-Fi високого класу. Модель Fi.

Моделі Surface 8 Pro з чутками
ЦП ОЗП Жорсткий диск
Wi-Fi i3 8 128 ГБ
i5 8 128 ГБ
i5 8 256 ГБ
i5 16 256 ГБ
i7 16 256 ГБ
i7 16 512 ГБ
i7 16 1 ТБ
i7 32 1 ТБ
LTE i5 8 128 ГБ
i5 8 256 ГБ
i5 16 256 ГБ
Освітній i5 8 128 ГБ

Незрозуміло, чи будуть ці самі варіанти доступні для споживачів із США, але, швидше за все, буде принаймні кілька. Форм-фактор, очевидно, залишиться незмінним у порівнянні з попередньою версією Surface Pro. Ви можете ознайомитися з деякими передбачуваними витікаючими фотографіями Surface Pro 8 на