Saltar al contenido

Surface Slim Pen 2 не працює? Як вирішити проблему

23 de mayo de 2023

Цей посібник допоможе вам відновити роботу вашого Surface Slim Pen 2 із вашим пристроєм Surface після того, як він перестав працювати або навіть відмовився встановити початкове підключення. Незалежно від того, чи використовуєте ви Surface Slim Pen 2 із планшетом Surface, ноутбуком, комп’ютером або смартфоном із подвійним екраном, таким як Surface Duo, ви можете скористатися цими порадами. Хоча деякі виправлення, показані на цій сторінці, можуть працювати з іншими моделями стилусів Surface, більшість рішень написані з урахуванням Surface Slim Pen 2.

Змістовий покажчик

Чому мій Surface Slim Pen 2 не працює?

Стилус Surface Slim Pen 2 не працює з комп’ютером або мобільним телефоном зазвичай через розряджену/розряджену батарею, проблеми з підключенням Bluetooth або відсутність сумісності між Surface Slim Pen 2 і вашим планшетом, ноутбуком або смартфоном.

Що ви робите, коли ваш Surface Slim Pen 2 перестає працювати?

Ось кілька перевірок, які потрібно виконати, якщо Surface Slim Pen 2 не працює належним чином із пристроєм Surface, а також кілька рішень і виправлень. Найкраще опрацьовувати цей список у тому порядку, у якому ми організували їх від найпростіших і найшвидших до більш трудомістких і складних.

 1. Перезапустіть пристрій Surface. Це звичайна порада, але простий перезапуск може вирішити багато технічних проблем.

 2. Перевірте сумісність пристрою Surface Slim Pen 2. Стилус Surface Slim Pen 2 від Microsoft повинен працювати з моделями Surface 3 і Surface Pro 3 і вище, усіма моделями Surface Laptop, Surface Go і Surface Book, а також усіма смартфонами Surface Duo з двома екранами. Surface Slim Pen 2 не підтримує Surface Laptop Go і Surface Laptop SE.

 3. Вимкніть режим польоту. Режим польоту (він же режим польоту) вимкне всі бездротові з’єднання, якщо його ввімкнути.

 4. Увімкніть Bluetooth. Для підключення пристрою Surface до Surface Slim Pen 2 потрібно ввімкнути Bluetooth.

 5. Вирішення проблем Windows Bluetooth. Якщо Bluetooth не працює на вашому пристрої, ви можете спробувати кілька виправлень.

 6. Підключіть Surface Slim Pen 2 до свого пристрою. Перш ніж використовувати нове перо Surface Slim Pen 2 із пристроєм Windows, вам потрібно створити пару. Для цього відкрийте «Налаштування», виберіть «Пристрої» > «Додати Bluetooth та інші пристрої» > «Bluetooth» і виберіть «Surface Slim Pen 2» зі списку пристроїв. Можливо, вам доведеться зарядити стилус, щоб він відобразився.

 7. Відремонтуйте Surface Slim Pen 2. Видаліть Surface Slim Pen 2 зі списку пристроїв через «Пристрої» > «Додати Bluetooth та інші пристрої» > «Bluetooth», а потім додайте його знову.

 8. Заряджайте Surface Slim Pen 2. Лише Surface Laptop Studio, Surface Duo 2 Pen Cover, Surface Pro X Signature Keyboard і Surface Pro Signature Keyboard офіційно підтримують заряджання Surface Slim Pen 2. Якщо у вас немає жодного з них, вам потрібно буде придбати аксесуар для зарядного пристрою Surface Slim Pen. Ви не можете зарядити Surface Slim Pen 2, приклеївши його до верхньої або бічної частини екрана Microsoft Surface або Surface Pro.

 9. Виконайте оновлення Windows за допомогою підключених аксесуарів. Підключіть пристрій, який ви використовуєте для заряджання Surface Slim Pen 2, до Surface і запустіть оновлення Windows. Цей процес також встановить усі необхідні оновлення мікропрограми для підключених пристроїв, які можуть вирішити будь-які проблеми із заряджанням.

 10. Вимкніть інші пристрої Bluetooth. Якщо ви об’єднали Surface Slim Pen 2 з іншим пристроєм, переконайтеся, що його вимкнено, щоб ваш стилус не під’єднався до неправильного продукту.

 11. Перевірте програму Windows. Існує багато чудових програм для малювання для пристроїв Surface, але не всі вони підтримують усі функції Surface Pens. Перегляньте довідку програми або меню налаштувань, щоб дізнатися, що підтримується, а що ні. На сторінці програми в магазині програм Microsoft Store також може бути вказано інформацію про сумісність пристрою.

 12. Увімкніть тактильні сигнали. Якщо функція тактильних сигналів вашого Surface Slim Pen 2 не працює належним чином, ви можете ввімкнути її за допомогою меню «Налаштування» > «Bluetooth і пристрої» > «Перо та Windows Ink» > «Тактильні сигнали».

 13. Увімкніть сенсорний екран у Windows. Можливо, сенсорний екран був вимкнутий програмою, іншим користувачем або навіть шкідливим програмним забезпеченням.

 14. Увімкніть сенсорний екран Surface Duo. Сенсорний екран на вашому смартфоні Surface Duo має працювати належним чином, щоб Surface Slim Pen 2 працював.

Чому мій Surface Slim Pen 2 не підключається?

Якщо ваше Surface Slim Pen 2 раптово перестало підключатися до вашого смарт-пристрою Surface, імовірною причиною є розряджена батарея. Ви можете виправити це, зарядивши стилус одним із офіційних методів заряджання, описаних у списку вище. Іншою причиною раптової припинення роботи Surface Slim Pen 2 є зміна налаштувань підключеного пристрою Surface. У цьому випадку переконайтеся, що режим польоту вимкнено, а Bluetooth увімкнено.

FAQ

 • Як це виправити, якщо ластик Surface Pen не працює?

  Якщо ваш ластик Surface Pen не працює, перевірте батарею та перезапустіть пристрій, на якому він використовується. Якщо у вас все ще виникають проблеми, запустіть Surface Diagnostic Toolkit.

 • Як вимкнути перо Surface Slim?

  Єдиний спосіб вимкнути Surface Pen — вийняти батарею. Ви можете вийняти батарею, перевернути її догори дном і покласти назад у ручку для збереження.

 • Як перевірити акумулятор Surface Slim Pen?

  Щоб перевірити акумулятор Surface Pen, натисніть і утримуйте кнопку гумки протягом п’яти секунд, доки не засвітиться світлодіодний індикатор. Зелене світло означає, що акумулятор заряджено; червоне світло означає низький заряд батареї; відсутність індикатора означає, що акумулятор розряджений.