Saltar al contenido

SXSW 2021: дати, новини, оголошення, чутки та все інше, що потрібно знати

18 de abril de 2021

SXSW – це щорічний захід, який проводиться в Остіні, штат Техас, і збирає людей з інтерактивної, кіно- та музичної індустрії. Технологічна індустрія приділяє увагу цій події насамперед завдяки інтерактивним елементам. Як стартапи, так і створені технологічні компанії беруть участь у SXSW щороку.

Змістовий покажчик

Які дати для SXSW 2021?

SXSW відбудеться в Інтернеті 16-20 березня 2021 року. Обмеження COVID-19 в Остіні повністю перенесли подію в Інтернет; організатори досі обробляють деталі того, як представити учасникам виставки, конференції, фільми та інші предмети.

Прогнози: Що станеться цього року?

Цього року подія буде досить обмеженою; більше деталей очікується до кінця січня 2021 року. З технічної точки зору було оголошено декілька онлайн-сесій:

  • ШІ та змагання за велику владу: Ця сесія вивчить, як приватний та державний сектори працюють разом, використовуючи штучний інтелект для захисту світу.
  • Чи може VR створити реальні зміни?: У цій сесії буде досліджено ідею того, що віртуальна реальність може допомогти рухати світ до кращого завтра.

Як зареєструватись, транслювати та / або дивитись SXSW

SXSW вимагає платний пропуск. Якщо ви хочете взяти участь, вам потрібно зареєструватися та придбати перепустку, щоб надіслати інформацію про те, як відвідати подію в Інтернеті. Ми також опублікуємо будь-яку додаткову (особливо безкоштовну) інформацію про потокове передавання, доступну тут, тому перевіртесь із наближенням події.

Основний та інші спікери

Цього року гуру голосування Стейсі Абрамс був доданий до реєстру як провідний спікер. Серед інших доповідачів – Елізабет Бенкс, Мері Дж. Блайдж, Джеймс Кемерон, Мелінда Гейтс, Лорі Готліб, Білл Хейдер, Керол Кінг, Емі Клобучар, Дезус Ніцца та Кід Меро, Алексіс Оганян та Ембер Раффін.

Останні новини SXSW та супутні технічні новини

Ви завжди можете отримати виправлення своїх технічних новин на tebapit, але ось кілька заголовків, пов’язаних із SXSW або залученням, які можуть вас зацікавити. Залишайтеся з нами; ми будемо регулярно оновлювати цю сторінку, коли стане доступною більше інформації про SXSW 2021.