Saltar al contenido

T-Mobile розслідує заяви про витік даних

15 de abril de 2023

T-Mobile розслідує заяви про масовий витік даних, які включають номери соціального страхування, номери телефонів, імена та навіть фізичні адреси. Спочатку заяви були опубліковані на тому, що T-Mobile назвав «підпільним форумом». Хоча в конкретному дописі на форумі не згадується назва T-Mobile, продавець даних сказав, що вони надійшли з серверів компанії.

Хакер стверджує, що отримав дані про понад 100 мільйонів людей і навіть має номери IMEI смартфонів. Продавець просить 6 біткойнів за пакет даних, що містить 30 мільйонів номерів соціального страхування та водійських прав, що на момент написання цієї статті становить близько 275 000 доларів США. За словами хакера, решта даних буде продано приватно. Деякі з викрадених даних підтверджено, оскільки T-Mobile продовжує перевіряти справжність заяв хакерів і перевіряти, чи справді вони вкрали дані 100 мільйонів людей. За останні роки T-Mobile мав справу з кількома витоками даних. У 2019 році компанія підтвердила, що особисту інформацію було викрадено під час кібератаки, хоча до цих даних не було включено фінансових даних або номерів соціального страхування.

Чоловік у стресовому стані

Наприкінці 2020 року стався ще один інцидент із безпекою, але, знову ж таки, жодної особистої інформації не було вкрадено. Якщо допис на форумі справді точний, це порушення є набагато серйознішим і може завдати тривалої шкоди. У прес-релізі своїх фінансових результатів за другий квартал T-Mobile оголосив, що в його мережі загалом 104,8 мільйона клієнтів.