Saltar al contenido

Twitch анонсує нові інструменти перевірки для боротьби з рейдами ненависті

10 de julio de 2022

У відповідь на нещодавню хвилю рейдів ненависті Twitch запроваджує нові інструменти перевірки для боротьби з цією проблемою, що постійно зростає. Згідно з офіційною публікацією в блозі компанії, Twitch додає чат із перевіркою телефону та розширює налаштування перевірки електронної пошти, щоб творці вмісту могли краще контролювати, хто з ними взаємодіє. Оновлення доступне для всіх стримерів і доступне в налаштуваннях на інформаційній панелі творця.

Чат із підтвердженням телефону вимагає від користувачів перевірки своїх номерів телефонів перед використанням чату. Ця функція разом із новими налаштуваннями перевірки електронної пошти дає стримеру більше контролю над тим, хто може брати участь. Однак Twitch не повідомляє, які налаштування перевірки електронної пошти та що вони передбачають. VIP-учасники, передплатники та моди можуть бути звільнені від перевірки.

І щоб боротися з ухиленням від заборони, Twitch заблокує всі облікові записи, підключені до підтвердженого номера телефону або електронної пошти, якщо виникне проблема. Нова система верифікації – новітній інструмент у боротьбі з рейдерськими нападами. Раніше Twitch запровадив нові фільтри чату, щоб захистити стримерів від переслідувань, але, незважаючи на ці фільтри, знущання тривали.

Хлопці посміхаються на камеру в прямому ефірі

Рейдерство спочатку призначалося для стримерів, щоб ділитися аудиторією з іншими, перенаправляючи глядачів на інший потік. Однак погані актори використовували цю функцію, щоб переслідувати та атакувати стримерів. Стало настільки погано, що Twitch подала до суду на двох користувачів, які нібито почали ці рейди ненависті. Компанія стверджує, що хоча немає єдиного рішення, щоб зупинити таку поведінку, нова система розширить інструменти та технології, які використовуються для уповільнення ненависті.