Saltar al contenido

Twitch представляє нові інструменти для боротьби з ухиленнями від заборони

12 de junio de 2023

Twitch випустив нові інструменти виявлення підозрілих користувачів, які використовують машинне навчання для позначення «ймовірних» і «можливих» облікових записів, які уникають бану. Плани виявлення ухилень від заборон були оголошені ще в серпні, а майже через шість місяців Twitch робить функцію виявлення підозрілих користувачів доступною для всіх каналів. Відповідно до платформи, нові інструменти мають полегшити для стримерів і модераторів пошук і роботу з новими обліковими записами раніше забанених користувачів.

Twitch визнає, що деякі користувачі створюють новий обліковий запис після того, як їх забанили на каналі, щоб повернутися до чату та продовжувати образливі дії. Виявлення підозрілих користувачів використовує машинне навчання для пошуку «сигналів», які допоможуть ідентифікувати такі облікові записи. Після цього можливі облікові записи, які ухиляються від бану, будуть позначені, а стримерам і їхнім модникам вирішувати, як з ними поводитися. «Можливі» особи, які ухиляються від бану, все одно з’являтимуться в чаті, але прапор буде видно стримеру та модникам, щоб вони могли стежити за ними. «Імовірні» ухилячі також будуть позначатися, але їхні повідомлення не відображатимуться в публічному чаті — їх зможуть бачити лише стример і моди. За бажанням канали також можуть приховати повідомлення від «можливих» порушників.

«Ймовірно» та «Можливо» бан користувачів, які ухиляються

Функція виявлення підозрілих користувачів зараз доступна для всіх каналів Twitch і ввімкнена за замовчуванням. За бажання стримери можуть вимкнути інструменти або зробити інші налаштування. Також можна вручну додавати облікові записи, щоб стежити за ними, за допомогою віджета «Підозрілі користувачі» або безпосередньо з картки перегляду користувача.