Saltar al contenido

Twitch Streamer та YouTube Creator AshleyRoboto тут, щоб викликати радість

10 de junio de 2022

Афірмації, проходження та випадкові відвороти – це лише деякі з речей, яких ви можете очікувати, занурюючись у потік AshleyRoboto. Цей стример має чудовий лічильник, повернутий до кінця, і вона привносить більш сонячний настрій у приреченість та морок Інтернету.

«Я знаю, що в Інтернеті є багато негативу та темніших речей, і я хочу спробувати привнести в Інтернет більше світла, радості та просто глупства», – сказала вона під час інтерв’ю Lifewire. «Творці контенту… дуже вплинули на моє життя. Вони завжди були поруч, щоб змусити мене сміятися і змусити посміхнутися, тому я завжди хотів віддати це вперед і привнести це світло в життя інших людей». Ешлі може похвалитися своєю власною творчою платформою, з більш ніж 100 000 підписників у всіх категоріях соціальних мереж. Платформа, присвячена тому, щоб зробити Інтернет трохи кращим, хоча б на мить.

Змістовий покажчик

Швидкі факти

  • Ім’я: Ешлі
  • Вік: 25
  • Розташований: Південне Онтаріо, Канада
  • Випадкова насолода: Спільнота! Поза межами спільноти, яку вона плекала, перебування в сфері створення контенту дозволило Ешлі зав’язати дружбу на все життя та зв’язки з іншими стримерами та творцями. Можливість дзвонити людям, на яких вона колись дивилася на друзів, є одним з найбільш цінних аспектів її кар’єри.
  • Цитата: «Покинь світ кращим, ніж ти його знайшов».

A Little Pep Goes A Long Way

У молодої Ешлі було нетрадиційне введення в світ ігор. Її дідусь, якого вона описує як технічного ентузіаста, познайомив молодого стримера з відеоіграми з деякими з його улюблених. Ігри стали способом спілкування зі своїм дідусем. Вона каже, що це був шлях до якісного проведення часу, яке з часом переросло в її справжнє хобі. «У нього було багато систем для відеоігор. Він дуже любив відеоігри та технічні речі», — сказала вона. «Він навчив мене користуватися комп’ютером, він навчив мене користуватися камерою і навчив мене грати у відеоігри». Хоча він живив гравців, вона називає артистизм своєї матері джерелом натхнення для її більш творчих нахилів. Ешлі об’єднала б ці два інтереси та об’єднала їх у процвітаючу кар’єру творця контенту. Маючи освіту в галузі анімації, вона насолоджувалася кар’єрою в мистецтві, перш ніж врешті вирішила присвятити себе повноцінному створенню контенту. Вона цитує популярних особистостей YouTube, таких як Jacksepticeye і Marikplier, як натхнення. Однак через невдалу роботу на YouTube вона боролася за кращий спосіб спілкування з людьми. За її словами, трансляція, на відміну від відредагованого відеоконтенту, краще підходить для її заявлених цілей. «Я просто відчував, що сиджу у своїй кімнаті й розмовляю з камерою на YouTube», – зазначив автор контенту. «Зв’язки, які я хотів налагодити з людьми, та аспект спільноти, коли я спілкуюся наживо з вашою аудиторією, були для мене дуже цікавою річчю. Це вплинуло на те, куди мене привела моя кар’єра, а також відповідало моєму робочому графіку на той час». Її кар’єра на Twitch почалася з програвання класичного платформера 1998 року Дракон Спіро. Незабаром Ешлі почала вирізати свій шматочок пирога на Twitch. До 2019 року у неї була спеціальна спільнота, кілька вірусних кліпів і дуже бажане партнерство Twitch. Все це шукало радісного ентузіаста.

Радикальне повторне відкриття

Рушійний принцип її рішення зайнятися створенням контенту став все більш помітним, коли вона зросла на Twitch. Її кількість зростала в геометричній прогресії завдяки допомозі від Twitter і ретвіт від трансляції суперзірки Ninja. Ці перегляди та підписники Twitter досить швидко перетворилися на учасників спільноти Twitch. Отже, вона зробила те, що зробив би будь-який творець контенту; вона скористалася нагодою зі своєю ніжно названою спільнотою «fam jam», щоб продовжити свою місію, щоб викликати трохи радості в потоковому просторі. Однак із цим позитивним твердженням прийшов неминучий відштовхування.

Стрімер Twitch AshleyRoboto розмовляє зі своєю аудиторією Twitch під час трансляції

«Якщо ви жінка в Інтернеті, багато людей сердяться на вас за те, що ви просто бачили, що ви існуєте. І це те саме [for] багато маргінальних груп, загалом. Люди зляться на вас за те, що ви бачили, що ви досягли успіху», – сказала вона. Орієнтуватися в цих водах може бути складно, особливо якщо ви з вразливих спільнот, додала стример. Це не рідкість, але прозорість дозволила їй підтримувати її сонячна вдача та чудова особистість. Живлення енергією її спільноти допомагає ніколи не допускати утворення тріщин на її бездоганній поверхні. Вона сподівається, що її спільнота охарактеризує її безглуздою, смішною, яскравою позитивною силою в Інтернеті. Вона вірить, що вона саме там, де вона повинна бути. І вона нарешті визнає, що почуття взаємне. «Знаючи це [my content and I] для деяких людей був для мене той контент, на якому я виросла, це викликає у мене емоції та підтверджує, що я насправді роблю те, що збиралася зробити, коли починала, — сказала вона. — Знаючи, що я справляю такий вплив… це дуже сильно б’є».