Saltar al contenido

Twitter розширює тести голосів «за» та «проти».

8 de julio de 2023

Twitter розширює тестування своєї запланованої функції голосування за/проти, дозволяючи користувачам голосувати за те, чи вважають вони відповідь у твіті актуальною для ланцюжка. Спочатку вийде в липні 2021 року лише для iOS, цей новий раунд Розширення тестування також включатиме веб-платформи та платформи Android (разом з більшою кількістю користувачів). Згідно з Twitter оригінальна заява Намір, ця функція призначена для відповідей на твіти як спосіб визначити, які типи відповідей показувати більше чи менше. Отже, користувачі надають дані, щоб впливати на алгоритм, який, в основному, посилюватиме або приховуватиме відповіді.

Ідея була зустрінута з певною невизначеністю та протидією, коли вона була вперше оголошена, і багато користувачів вважали, що голоси проти можуть бути зловживані. Наприклад, залежно від розмови та загальної аудиторії голоси можуть бути віддані, щоб посилити або заглушити голоси, які збігаються з власними упередженнями користувачів. І хоча Twitter заявив, що «…багато дізнався про типи відповідей, які ви вважаєте нерелевантними», багато хто все ще стурбовані цією функцією зловживання. Або що він просто не працюватиме, як задумано. У нещодавньому твіті повідомлення користувача Twitter Вордл Гаммідж зауважив, що «кожен раз, коли голосування проти, обфусковані чи ні, випробовувались на платформах, вони призводили виключно до збільшення мовчання маргінальних голосів», і запитав, «чому, на вашу думку, ваша реалізація буде іншою?»

Селянин Маджікус також був невпевнений у здатності Twitter належним чином використовувати дані, надані під час тесту, і запитав: «Чи дізналися ви щось про типи сповіщень, які люди не хочуть бачити?» продовжуючи стверджувати, що «… кожного разу, коли я натискаю «Дивитися рідше», це буквально нічого не робить». Незважаючи на розширене тестування, голосування «за» та «проти» поки що доступне лише для вибраних користувачів Інтернету, iOS та Android. Twitter ще не дав приблизних даних про те, коли він може бути доступний для всіх.