Skip to content

Twitter Leadership: Ноя Скляна біографія

7 de Липень de 2021

Людина, яка вперше назвала Twitter “Twitter”, напевно, нагромадила сьогодні мільйони доларів, так? Не так багато. Ноа Гласс (@noah), невід’ємна частина заснування служби, і хлопець, який придумав одне з найвідоміших найменувань компаній у світі, був давно скинутий. Коли історію в Twitter випадково розповідають як міф про створення, його ім’я часто залишають поза увагою. Отже, що це справжній історія?

Хто такий Ной Скло?

Після роботи в Industrial Light and Magic Скло був співзасновником Odeo, проваленої компанії з підкастів, яка створила малоймовірний міст до Twitter. Генеральний директор Odeo Ев Вільямс поставив Гласса за проект соціальних повідомлень Джек Дорсі та Біз Стоун. Скло взявся за це завдання із захопленням, як справжній віруючий у потенціал Twitter. Але до 2006 року, коли запустилася платформа соціальних мереж, Вільямс звільнив його. Як повідомлялося, Дорсі звертався до Вільямса щодо звільнення Гласса, але робочі відносини між Вільямсом і Глассом напружилися через різницю в особистості та стилі роботи. Прочитайте повну історію перших днів Twitter у настійно рекомендуваному Ніком Білтоном Штрихування Twitter.

Що сказав Дорсі

У чудовому профілі Дорсі за 2013 рік DT Max написав:

Зрештою було прийнято рішення звільнити Glass. Білтон повідомляє, що Дорсі погрожував кинути, якщо Скля не буде витіснений. Дорсі каже інакше: “Я не став ультиматум. … У мене не було цього важеля. Єв прийняв своє рішення ‘. Як Дорсі це згадує, Ев запитав мене: “Чи варто відпустити Ноя?” І я сказав: “Я не думаю, що зможу працювати з ним у його нинішньому стані”. Захарі згадує, як Вільямс заявив, що збирається звільнити Стекла, тому що “ніхто не хотів мати з ним справу”.

У наступні роки Glass прийшов із запасами та невеликою кількістю готівки, але не набагато більше, оскільки Twitter зростав.

Що сказав Ной Гласс

Скло розповів Business Insider:

Я не брав участі в історії, з якою спочатку було складно боротися, оскільки це була величезна праця любові та величезна праця, щоб її створити. Створити річ, принести її у світ. Це була тонна зусиль і тонна енергії.

Спочатку важко було проковтнути те, що мене не включили в історію, але коли я зрозумів, що відбувається з продуктом, цю річ я допоміг створити, справа не в мені. Річ у собі. Twitter – це явище та надзвичайно корисний інструмент, який надзвичайно корисний і допомагає багатьом людям. Я зрозумів, що історія не про мене. Нічого страшного.

“Я знаю, що без мене Twitter не існував би. У величезному сенсі”.

Це те, що я хочу повторити – ви намагаєтесь шукати повну історію. Хтось отримав кредит, хтось ні. Насправді це були групові зусилля. Було багато людей, які вкладали в це ідеї, і це не могло б бути зроблено без цієї групи людей. Незалежно від того, є особи, які отримують кредит чи не отримують кредит, це може бути абсолютно неістотно. Це була співпраця. І це була майже співпраця, яка виникла з необхідності.

Я не створював Twitter самостійно. Це вийшло із розмов. Я знаю, що без мене Twitter не існував би. Величезним чином. Але те ж саме і без Джека. І певною мірою це правда без Ев. Єв був залучений.

Біз був залучений більше, ніж Ев. Ев взагалі не брав участі у його створенні та запуску. Він заходив, і ми час від часу говорили. Я думаю, що протягом багато часу він працював над ідеєю викупу Odeo. Я працював у Twitter, і дуже напружено.

Ной Скло сьогодні

Сьогодні Ной Гласс живе у Сан-Франциско з родиною. В даний час він працює над “проектами, які можуть бути чимось великим, якщо їх допрацюють”, сказав він Business Insider. Його акаунт у Twitter – із написом “Я розпочав це” як його біографія – не оновлювався з вересня 2013 року. Останній твіт?

Я бажаю команді щебетів удачі та впевненості, що вони будуть успішно продовжувати розвивати цей важливий інструмент спілкування.

У свою чергу, Вільямс взяв участь у Twitter, щоб визнати внесок Гласса в 2011 році:

Це правда, що @Noah ніколи не отримував достатньо кредитів за свою ранню роль у Twitter. Крім того, він придумав ім’я, яке було блискучим.