Saltar al contenido

Verizon офіційно запускає надширокосмугове покриття 5G

20 de julio de 2022

Verizon оприлюднив запуск своєї надширокосмугової мережі 5G на початку цього місяця, опублікувавши прес-реліз, змусивши багатьох запитати, коли це справді відбудеться. Цей час зараз. Компанія щойно офіційно запустила послугу 5G у понад 1700 містах Америки, охоплюючи понад 100 мільйонів існуючих клієнтів. Компанія зазначила, що «майже кожен третій американець» живе в районах, які обслуговує Verizon 5G UWB (надширокосмуговий зв’язок), а також два мільйони компаній.

Verizon підкреслив, що ця мережа досягає швидкості до 1 Гбіт/с (1000 Мбіт/с) і «забезпечує потужність і продуктивність, порівнянну з широкосмуговим підключенням до Інтернету у вашій кишені». Запуск супроводжується кількома угодами для нових і вже існуючих клієнтів Verizon. Плани необмеженого передавання даних включають точку доступу 50 ГБ, різноманітні безкоштовні підписки на розважальні програми, місячну картку International Travel Pass тощо. Послуга також доступна як пакет «Домашній Інтернет», на який діє знижка 50%. Verizon не надала списку міст, які охоплює їх послуга 5G Ultra Wideband, але є інтерактивна карта, щоб перевірити, чи вона доступна у вашому місті. Інший варіант – просто пошукати «5G UW» у рядку стану вашого смартфона. І Verizon, і інший оператор бездротового зв’язку AT&T були втягнуті в тижневу боротьбу з Федеральним авіаційним агентством, оскільки останнє припускає, що активація технології C-діапазону, яка живить цю оновлену мережу 5G, може заважати радарним висотомірам, які пілоти використовують для посадки в умови поганої видимості. Таким чином, компанії погодилися відкласти це впровадження поблизу аеропортів.

Виправлення 19.01.22: Посилання в пункті 2 було оновлено, щоб відобразити власне оголошення компанії замість звіту іншого інформаційного видання.