Skip to content

Verizon 5G: з нетерпінням

3 de Вересень de 2022

Факти є факти: все більше і більше мобільних пристроїв заполонюють світ, і всі вони шукають доступу до Інтернету. Це також не лише мобільні телефони; датчики, трекери та інші «невидимі» мобільні пристрої теж шукають з’єднань. Відступіть і подумайте про все це, і легко зрозуміти, що потрібно не лише більше бездротових з’єднань, але й більша пропускна здатність, щоб обробляти весь інтернет-трафік, якого прагне світ. 5G – це новітнє покоління мобільних технологій. Наразі він доступний у різних варіантах: від низькочастотного 5G, який пропонує широке покриття, але продуктивність порівнянна з 4G LTE, до високочастотного 5G на основі mmWave, який пропонує виняткову продуктивність, але доступний у набагато більш обмеженій кількості. 5G середнього діапазону знаходиться посередині, пропонуючи поєднання широкого покриття та високої продуктивності. Verizon робить крок вперед у своїй надширокосмуговій мережі 5G саме завдяки середньому діапазону. Нещодавно компанія оголосила, що використовує C-діапазон, який знаходиться в цьому середньому діапазоні, щоб розширити свою високопродуктивну надширокосмугову мережу 5G, щоб охопити понад 100 мільйонів споживачів у США до початку 2022 року. Від простих завантажень файлів і потоків фільмів до відео дзвінків та ігор, Verizon планує покращити все, що ви робите онлайн, завдяки цьому розширенню мережі.

Ultra Play і більш швидка робота

Суспільство значною мірою покладається на здатність передавати дані якомога ближче до реального часу. Користувачі, які здійснюють відеодзвінки, очікують чіткої розмови з невеликими пропусками та перервами у відео чи аудіо. Геймери хочуть грати в мобільні відеоігри, які виглядають і відчуваються так, ніби вони вдома зі своєю ігровою консоллю. Любителі кіно хочуть завантажувати фільми за лічені хвилини, а не години. Список можна продовжувати. Додавши C-діапазон до своєї надширокосмугової мережі 5G, Verizon каже, що може не тільки надати клієнтам усі ці речі, але навіть забезпечити високоефективне бездротове домашнє та робоче підключення до Інтернету. Оскільки з C-діапазоном 5G Ultra Wideband може запропонувати швидкість завантаження в 10 разів вищу, ніж Verizon 4G LTE, схоже, що компанія щось шукає. Існує два способи інтерпретації поняття «в 10 разів швидше»: ви можете завантажити в 10 разів більше даних за той самий проміжок часу, який ви зараз завантажуєте, або отримати той самий обсяг даних, який ви зараз використовуєте, за 1/10 часу. У будь-якому випадку, це швидко! Це, очевидно, є перевагою для потокового відео, ігор, обміну файлами, мобільної роботи тощо. Це дозволяє людям і компаніям відчути низьку затримку та надвисоку швидкість під час завантаження величезних файлів, що може змінити спосіб роботи компаній і спосіб розваг у дорозі.

Більш безпечні мобільні точки доступу

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi є майже всюди. Нарешті ви можете відправитися будь-куди та отримати Wi-Fi без зусиль. Вони особливо поширені в готелях, ресторанах, кав’ярнях, університетських містечках, аеропортах та інших місцях, де ви можете витратити більше кількох хвилин і вам потрібно щось зробити. Проте якщо ви коли-небудь користувалися ним, то знаєте, що вони не є найнадійнішим джерелом високошвидкісного Інтернету, особливо коли є десятки інших користувачів і пристроїв, які змагаються за пропускну здатність. 5G Ultra Wideband від Verizon є кращим вибором для збільшення швидкості, але є ще одна маловідома перевага мобільного підключення загалом: покращена безпека. Хоча не всі безкоштовні точки доступу Wi-Fi абсолютно незахищені, багато з них мають або запровадили різні рівні безпеки, тому важко визначити, що безпечно, а що ні, робити під час підключення до однієї з цих мереж. Можливо, ви раніше чули добру пораду про те, як уникати взаємодії з веб-сайтами, де ви можете ввести конфіденційну інформацію, як-от свій банківський рахунок, коли ви підключені до загальнодоступних мереж Wi-Fi. Мобільні мережі, як-от мережа 5G Ultra Wideband від Verizon, з іншого боку, розроблені таким чином, щоб бути більш безпечними, ніж загальнодоступні мережі Wi-Fi. Зашифрована (набагато безпечніша) мережа завжди буде розумнішим вибором для точки доступу, ніж загальнодоступна мережа Wi-Fi.

Захоплюючі інтерактивні розваги

Оскільки C-діапазон забезпечує більший діапазон 5G на високій швидкості, ви можете очікувати захоплюючих та інтерактивних вражень, таких як AR та VR без зв’язку з вашим телефоном, і мобільних ігор, які раніше надійно працювали лише у швидкісній домашній широкосмуговій мережі. Подумайте про це: що, якби ви могли насолоджуватися переглядом із кількох камер, безпрецедентними точками огляду та накладанням AR для статистики та ігор під час перегляду вашої улюбленої футбольної команди? Або насолоджуйтесь враженнями зблизька, наприклад живим концертом чи спортивною подією, навіть якщо ви сидите на сидячих кріслах? Ультраширокосмуговий зв’язок 5G обіцяє такі враження через програми, які можуть використовувати переваги швидкісної мережі Verizon. За словами Verizon, такий захоплюючий досвід крупним планом також може змінити цілі галузі, наприклад кіноіндустрію. Наприклад, редактори фільмів зможуть завантажувати великі файли за лічені хвилини, а художники зі спецефектів можуть використовувати периферійні хмарні обчислення для об’ємного захоплення акторів і рендерингу даних у режимі реального часу. Режисери та продюсери можуть навіть знімати цілі фільми дистанційно за допомогою потокового передавання у форматі HD або використовувати бездротові камери 5G, щоб зробити кадри, які раніше були неможливими, можливими, щоб фанати могли побачити фільми з нових точок зору. Подібні враження тепер нарешті стають можливими завдяки покращенню затримки та пропускної здатності в 5G. Використання Verizon C-діапазону для надширокосмугового зв’язку 5G має допомогти нам ще швидше випробувати ці нові круті технології.

Інновації, орієнтовані на майбутнє

Такі речі, як розумні годинники, смартфони, планшети та ноутбуки, сьогодні є досить стандартними речами; ми всі знаємо, що їм потрібне підключення, куди б ми не пішли, щоб використовувати їх за призначенням. Але в майбутньому буде потрібно багато інших речей, як-от датчики розумного міста, які можуть відстежувати затори на дорогах або сповіщати владу про небезпечні ситуації, які, скажімо, вимагають використання машин замість людей для визначення місцезнаходження та порятунку жертв.

Рішення безпеки

Для таких футуристичних дилем Verizon створив кілька лабораторій 5G. Ці лабораторії — це місця, де компанія працює з різними партнерами, щоб задовольнити потреби, наприклад, служб швидкого реагування та індустрії громадської безпеки, а також знайти рішення, які одного разу зможуть використовувати швидкість і потужність 5G для досягнення реальних результатів. відеозйомка часу, роботи з дистанційним керуванням для допомоги при ліквідації наслідків стихійних лих, телемедицина, поточний моніторинг водоочисних споруд або роботизована навігація з доповненою реальністю в умовах поганої видимості.

Зменшення заторів

Хоча вже існують програми, такі як Waze, які покладаються на дані, отримані від натовпу, щоб допомогти водіям уникати заторів і дорожньо-транспортних пригод, Verizon робить ставку на те, що його 5G Ultra Wideband може зробити крок далі за допомогою зв’язку майже в реальному часі, щоб передавати інформацію про дорожній рух водіям для більшої безпеки. дороги.

Футуристичне зображення того, як 5G може підключати водіїв до іншої інформації, щоб зробити дороги безпечнішими.

Міцні зв’язки в натовпі

Велика пропускна здатність C-діапазону вже давно є однією з обіцянок, яку люди очікують виконати, коли згадується 5G. У той час як більшість людей думають про натовпи на концертах чи стадіонах і про використання тисяч мобільних телефонів одночасно, додавання C-діапазону до пропозиції 5G Ultra Wideband від Verizon також може допомогти великим організаціям, підключивши тисячі роботів або датчиків на заводі. або на складі одночасно та перетворюючи операції на економічніші та швидші процеси.

Менші продукти

Однією з найцікавіших можливостей 5G є ідея, що вона допоможе різним компаніям створювати пристрої, менші, ніж будь-коли. Оскільки високошвидкісний Інтернет 5G може передавати дані майже в реальному часі, це дозволить обробляти дані поза пристроєм. Це означає, що ігрові консолі, розумні окуляри, годинники, датчики Інтернету речей і всі види інших пристроїв можуть бути меншими, ніж будь-коли. Вам не подобається той великий розумний годинник, який сьогодні продається? Через кілька років ми можемо побачити смарт-годинник такий же маленький, як традиційний делікатний Timex.

Покращений зв’язок для лікарень, ферм і фабрик

Працівник ферми за допомогою смартфона зі штучним інтелектом віртуальної реальності (AI) для аналізу хвороб рослин

Інші сфери, які можуть отримати вигоду від 5G Ultra Wideband, включають:

  • Лікарні: Швидке підключення підвищує потенціал для пацієнтів, щоб спілкуватися зі своїм лікарем за багато кілометрів за допомогою безперебійних відеодзвінків, дозволяє ефективно переміщати важливу інформацію про пацієнта та результати діагностики між лікарнями, а хірургам – оперувати пацієнтів дистанційно за допомогою надточної робототехніки, де миттєво. – миттєвий зворотній зв’язок має вирішальне значення.
  • Ферми: Постійний моніторинг рівня вологи та корму може допомогти зберегти врожай і худобу здоровими, а також заощадити час і гроші фермерів.
  • Заводи: Покриття заводів датчиками, підключеними до 5G Ultra Wideband, може забезпечити безперервний зв’язок між машинами на всіх етапах виробництва, що призведе до найвищої якості продукції, меншої кількості відмов і безпечніших робочих умов.

Швидкість, точність і безпека – це лише кілька способів, якими 5G Ultra Wideband може допомогти клієнтам досягти успіху; він також може формувати роботу продуктів із самих ранніх етапів розробки. Ми вже бачимо це з еволюцією ігор від громіздких консолей до гарнітур віртуальної реальності з надвисокою пропускною здатністю та хмарного ігрового процесу з мінімальним обладнанням. Але також є місце для створення розумних окулярів, годинників, датчиків Інтернету речей тощо, менших розмірів і з більшою ефективністю, оскільки високошвидкісний Інтернет 5G від Verizon може передавати дані майже в режимі реального часу, дозволяючи обробляти дані поза пристроєм і продовжувати роботу батареї. життя. Чим більше ми користуємося Інтернетом у дорозі, тим більше нам усім потрібен кращий спосіб доступу до нього. Ставка Verizon на C-діапазон — це розумний спосіб допомогти нам досягти цього.