Saltar al contenido

Verizon Gaming: Все, що вам потрібно знати

17 de julio de 2021

У січні Verizon розпочав альфа-тест Verizon Gaming, потокової служби, орієнтованої на геймерів. Чуток про послуги потокового передавання ігор ходить деякий час, і хоча деякі з них навіть існують, геймери часто виявляють блідість продуктивності порівняно з установкою гри на консолі або ПК. Хоча деталі не підтверджені, і послуга все ще знаходиться на початковій стадії, ось все, що вам потрібно знати про Verizon Gaming.

Змістовий покажчик

Що таке Verizon Gaming?

Verizon Gaming – це абсолютно нова послуга потокового передавання, яка дозволяє клієнтам грати у відеоігри, не купуючи їх. Якщо ви раніше про це не чули, є причина: Verizon не рекламував існування послуги і навіть не визнавав її за кілька інтерв’ю. Згідно з невеликою кількістю інформації, послуга доступна через Nvidia Shield і відтворюється за допомогою контролера Xbox One. Врешті-решт він потрапить до смартфонів Android, і тестувальники нібито мають до нього доступ через Google Play. Подейкують, первинний тест завершиться наприкінці січня.

Скільки ігор у Verizon Gaming?

Кількість ігор у Verizon Gaming не підтверджено. У звітах зазначено «понад 135», але що це точно означає, не ясно. На скріншотах відображаються ігри, включаючи «Fortnite», «God of War», «Destiny 2», «Red Dead Redemption 2» і «Battlefield V, » але в цьому полягає проблема.

Кріс Уелч / The Verge
Перш за все, «Бог війни» – це ексклюзив від PlayStation. По-друге, «Red Dead Redemption 2» не має версії для ПК. Більш вірогідним сценарієм є те, що скріншоти зроблені, щоб показати потенціал того, чим може стати Verizon Gaming.

Чому Verizon залишився тихим щодо послуги?

Verizon залишає службу тихою, доки не вдасться провести більше тестування. У електронному листі до учасників Verizon пише: «Ця пробна версія в основному зосереджена на продуктивності. Пізніше, коли ми просунемо продукт, наша бібліотека буде складатися з більшості або всіх найкращих ігор, які ви знайомі, але на цьому початку етап ми працюємо над двигуном та його частинами «. PlayStation Now, подібний сервіс потокового передавання, запущений із безліччю проблем із підключенням. Навіть коли геймери могли підключитися до сервісу, певні типи ігор були майже невідтворюваними. Наприклад, бойові ігри покладаються на швидкі реакції та точні дані. Навіть кілька секунд відставання можуть зруйнувати досвід. Поки ці проблеми не були вирішені, гравці не насолоджувались досвідом. Verizon, ймовірно, сподівається уникнути подібних проблем шляхом проведення обширних тестів перед тим, як офіційно запустити Verizon Gaming.

Чи є у Verizon Gaming конкуренція?

Verizon Gaming може бути найновішим хмарним сервісом, який вийшов на сцену, але не єдиним. Microsoft працює над хмарною ігровою службою Project xCloud, схожою на Verizon Gaming. Сервіс Google – Project Stream – уже на стадії випробувань. Інші чутки стверджують, що Amazon може працювати над власною послугою потокового передавання. Однією перевагою Verizon перед іншими компаніями є те, що він також надає послуги Інтернету. Доступ до широкосмугового широкосмугового зв’язку 5G, як вдома, так і в дорозі, може вирішити багато проблем із затримками, з якими до цього часу стикалися сервіси потокового передавання ігор. Verizon Gaming також можна розглядати як просте доповнення до існуючого пакету Verizon. Поки компанія офіційно не анонсує Verizon Gaming і не відкриє її для громадськості для бета-тестування, інформація, ймовірно, залишиться обмеженою. Однак ранні звіти про послугу є багатообіцяючими. Якщо Verizon зможе подолати перешкоди, які дотепер заважали ігровим потоковим сервісам, і створити таємничий «Netflix для ігор», якого багато хто торкався, це буде день святкування для геймерів скрізь. Тим не менш, такі послуги, як Xbox Games Pass та EA Access, вже забезпечують певний рівень цієї послуги. Хоча геймерам доводиться завантажувати заголовки, щоб грати в них, одна щомісячна плата та необмежений доступ до великої бібліотеки ігор роблять потенціал цих послуг захоплюючим.