Saltar al contenido

VidCon 2021: Дати, новини, чутки та все інше

10 de abril de 2021

Ця подія проводиться щороку, щоб об’єднати тих, хто створює відеоконтент, та тих, хто їх любить.

Змістовий покажчик

Коли VidCon 2021?

Цього року захід у США відбудеться в Анахаймі, штат Каліфорнія. Організатори ще не встановили конкретної дати після «літа 2021», тому десь з червня по серпень здається очевидним. Захід, швидше за все, буде гібридом як особистої, так і онлайн-діяльності, з прямими трансляціями сесій, орієнтованих на шанувальників, та доступом на вимогу до різних лекцій, семінарів та дискусійних панелей. VidCon також проводить особисті та інші заходи по всьому світу, заплановані на 2021 рік в Абу-Дабі, Австралія, Лондон, Мехіко та Сінгапур. VidCon Now – це щотижнева онлайн-серія, яка пропонує віртуальні концерти та вистави, панельні дискусії, онлайнові зустрічі та привітання та інші типи інтерактивних подій. Він був створений у відповідь на скасування особистого заходу 2020 року.

Як зареєструватися та відвідати VidCon

Як тільки дата буде визначена, VidCon надасть можливість придбання цифрового квитка для всіх, хто хоче взяти участь.

Чи є великі оголошення на заході?

Зазвичай на VidCon немає жодних основних оголошень про товари чи програмне забезпечення. Натомість він зосереджений на тому, щоб допомогти творцям відеороликів розпочати роботу або розширити їх, а також зв’язати їх із тими, хто працює в галузі, які можуть допомогти їм стати більшими та кращими у своїх справах. Це також ключове місце для фанів для спілкування з творцями відео, які заповнюють програми соціальних мереж, такі як YouTube та TikTok.

Хто там буде?

Офіційних підтверджень поки не зроблено.

Останні новини про VidCon

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати найновіші новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, які стосуються зокрема платформ VidCon та / або відео. Слідкуйте за цим простором. Ми будемо часто оновлювати цю сторінку, коли з’являться додаткові відомості.