Saltar al contenido

VR дозволяє подорожувати покупцям дому під час пандемії

24 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

  • Мільйони людей тікають з великих міст, але заходи соціального дистанціювання роблять віртуальну реальність привабливою альтернативою перегляду об’єктів у реальному житті.
  • Екскурсії у форматі VR дають краще уявлення про масштаби та потоки нерухомості, ніж про набір статичних знімків, вважають експерти.
  • Але VR може не розкрити очевидних деталей під час подорожі по дому в реальному житті, і все одно потрібні певні технічні ноу-хау для використання програмного забезпечення.
Westend61 / Getty Images
Мисливці на будинки та квартири звертаються до віртуальної реальності, щоб знайти свою наступну площадку під час пандемії коронавірусу. Завдяки соціальним дистанційним заходам, що ускладнюють дістатися до відкритих дверей, віртуальна реальність (ВР) може стати наступною найкращою справою переживання нового будинку в реальному житті. Згідно з повідомленням, ще до пандемії в 2017 році близько 35% покупців зробили пропозицію щодо будинку, не побачивши його особисто. З тих пір інтерес до нового житла лише зріс, оскільки мільйони людей покинули великі міста під час пандемії. Житель Нью-Йорка Джеймс Мейджор і його дружина розмовляли про переїзд на південь, щоб уникнути холодної зими та високої вартості життя. «Оскільки потрапляння та виїзд з Нью-Йорка було клопотом після COVID, ми використовуємо тривимірні екскурсії на Редфін та Трулію, щоб оглянути будинки, не вимагаючи їх особисто відвідувати», – Мейджор, власник і засновник сайту Страхова панда, заявила в електронному інтерв’ю. «Перш ніж робити пропозицію, нам неодмінно потрібно буде відвідати будинок, який нас цікавить, але тривимірні екскурсії дозволяють нам їх попередньо екранувати та усунути ті, які нам не подобаються. Коли у нас є час їх відвідати, ми не потрібно буде витрачати час на огляд місць, які швидко були б ліквідовані після онлайн-туру «.

Лялькові будиночки Скажи це з VR

Одним із популярних варіантів віртуальної реальності для покупців нерухомості є Matterport, який створює 3D-ляльковий будинок, який легко дослідити, – сказала Дейдре Вуллард, редактор та експерт з нерухомості в Millionacres, в електронному інтерв’ю.

Хтось носить гарнітуру віртуальної реальності з порожньою квартирою, накладеною на зображення.

Студія Yagi / Getty Images
Immoviewer – це ще одна програмна платформа, яка підкреслює простоту використання. «Справжній VR в нерухомості не настільки поширений, але деякі розкішні нерухомості продаються з використанням повноцінних VR-турів, створених для Oculus, а потім розсилаються клієнтам по всьому світу», – додав Вуллард і зазначив, що VR-тури дають краще уявлення про нерухомість масштаб і потік, ніж набір статичних зображень. Мабуть, найважливішою перевагою, яку отримує технологія VR, є можливість виключити домашній візит перед тим, як запланувати його, заявив агент по нерухомості Сайрус Карл в електронному інтерв’ю.

Спотворювати та дезорієнтувати

Хоча покупці остерігаються, оскільки деякі VR кажуть, що VR не може замінити огляд. «Недоліком є ​​те, що VR може спотворити деякі частини будинку, а екскурсії можуть дезорієнтувати», – сказав Вуллард. «Технологія має багато місця для вдосконалення та точного відображення будинку». Покупці можуть бачити лише зображення, надані під час віртуальних турів, які можуть бути не такими повними, зазначив Бен Делані, генеральний директор дорадчої компанії з питань віртуальної реальності ImmersivEdge Advisors, в електронному інтерв’ю. «Наприклад, більшість віртуальних екскурсій не включають повний зовнішній вигляд або можливість поглянути на околиці», – додав він. «Крім того, покупець обмежується переглядом того, що входить у 360-відео або 3D-модель, і виробники цього вмісту можуть включати не все, що зацікавлене в перегляді покупця. І, звичайно, у віртуальному шоу це неможливо перевірити тиск води, експлуатувати освітлення, відчути роботу ліфта або переконатися, що туалети промиваються належним чином «.

Пара, що стоїть у порожній квартирі у VR-окулярах.

Westend61 / Getty Images
Карл сказав, що користувачі повинні бути достатньо підкованими, щоб орієнтуватися в часом незграбному програмному забезпеченні. «Я вважаю, що основним недоліком технології VR є те, що вона недостатньо зручна для тих, хто має обмежені технічні знання», – додав Карл. «Це означає, що здебільшого покупці старшого віку не можуть переглядати домашні екскурсії з віртуальною реальністю, що є ганьбою, оскільки вікова група старше 65 років, мабуть, має найбільшу суму, щоб уникнути зайвого опромінення під час пандемії» З огляду на пандемію коронавірусу, яка все ще змушує блокуватися на більшій частині країни, VR може бути найбезпечнішим варіантом пошуку нового будинку. Тільки майте на увазі, що віртуальна реальність, як і картинки, може брехати.