Saltar al contenido

VR Fitness: How Oculus Quest Got Me Moving (і може зробити те саме для вас)

18 de abril de 2021

Я не фанатик фітнесу. Я навіть не близький до того, щоб бути, і, чесно кажучи, останнім часом навіть не хотів намагатися оздоровитись. Потім з’явилися PlayStation 5 та Xbox Series X, дві ігрові консолі, які були найгарячішими в ігровому світі протягом свят. Я марно намагався знайти такий для дітей, але врешті зрозумів, що цього не станеться. Потім я згадав Oculus Quest 2. Скажи, що ти хочеш про Facebook; ти, мабуть, маєш рацію. Але є одна річ, яку Facebook часом робить вражаюче добре: передбачте майбутнє. У 2014 році, коли вона придбала компанію для віртуальної реальності Oculus, вона зробила ставку на віртуальну реальність вдома як тенденцію, яка врешті-решт усвідомила. Ця тенденція стала моєю реальністю, коли я опинився в домі з чотирма дітьми, яким набридли звичні консольні ігри. Я не зміг знайти найновіші консолі на ринку, і я хотів щось – що завгодно, що могло б розважити мою сім’ю. Увійдіть в Oculus Quest 2, найсвіжіший запис на лінії Oculus, який Facebook спокійно розробляє та підтримує протягом шести років.

Змістовий покажчик

Консоль призової премії стала хітом

З того моменту, як ми з чоловіком почали думати про його придбання, ми скептично поставилися до цього. Чи грали б діти в це? Невже гарнітура була настільки дивною, що ми не хотіли б її носити? Ігри будуть дорогими? Наскільки просто було б використовувати? Я не повинен був хвилюватися. Друге, коли гарнітура та контролери вийшли з коробки, вся родина заінтригувала. Першим, звичайно, пішов чоловік, «перевіряючи» все для нас. Коли я побачив посмішку на його обличчі, коли він пробував безкоштовну гру на американських гірках, включену в Quest, я хотів спробувати. Я випадковий геймер, який в основному погано грає; моя звичайна мета – спілкуватися з дітьми, щоб стежити за ними та знати, у що вони грають. Я зазвичай не граю у відеоігри лише для ударів. Він передав його, я приміряв, і мене зачепило. Настільки зачепившись, насправді я підвівся з дивана і почав рухатися. За порадою колеги, ми придбали Beat Sabre, досить просту гру, що використовує імітовані легкі шаблі в Star Wars, щоб бити літаючі блоки та ухилятися від інших перешкод. Чисте задоволення від гри саме мене поставило у вертикальне положення; адреналін тримав мене там. Перш ніж я зрозумів, що відбувається, я бився по блоках, качав, щоб уникнути рухомих стін, і рухався вперед-назад у призначеному для мене місці. Мені було весело. Переїзд. Я!

Підрахунок копійок: Віртуальна реальність – доступний спосіб переїхати

Виявляється, я не одна. За різними джерелами, продажі Oculus Quest 2 стрімко зросли для Facebook; частково тому, що ціновий показник (299 доларів) став достатньо доступним, щоб більшість споживачів, як я, розглядали це як життєздатну, менш дорогу альтернативу більшим роздутим консолям від Sony та Microsoft. (Плюс, його можна знайти в магазинах.) Ігри теж дешевші: Beat Sabre коштує 30 доларів, що вдвічі дешевше стандартної гри PlayStation або Xbox. За таку ціну я можу дозволити собі придбати дві ігри замість однієї. Supernatural, підключений фітнес-сервіс для VR, становить 20 доларів на місяць. Незалежно від ціни на ігри, я думаю, що Quest коштує цих грошей. Це піднімає всю мою родину з дивана.

Незалежно від того, яку гру ви купуєте, найкращий спосіб грати на ногах. Ви можете сидіти на стільці або на дивані, так, але в більшість ігор найкраще грати вертикально, тому ви можете легко орієнтуватися в ситуаціях, долати перешкоди або боротися з ворогами.

Тренувальні ігри для VR (для батьків)

Для Quest 2 доступні десятки ігор, які, безсумнівно, можуть погубити бюджет. (Наша сім’я встановлює ліміт у доларах і щомісяця голосує, які нові ігри купувати.) Що мене здивувало, так це те, що діти не просто просять стандартний тариф на відеоігри, доступний для консолі. Вони хочуть боксу, настільного тенісу та танцювальних ігор. Вони просять ігор, які вимагають від них використання думки разом із дією. Я все ще люблю Beat Sabre, але я дивлюсь на OhShape, гру, яка має бути схожою на Beat Sabre для вашого тіла. Мій чоловік хоче HoloFit, гру, яка дозволяє вам опрацьовувати своє ядро, руку та плечі, використовуючи три види віртуальної реальності: веслування, їзду на велосипеді та біг. Ми будемо голосувати за ігри до кінця року, відверто кажучи, тому що їх так багато. Що мене найбільше радує, звичайно, те, що моя сім’я знову переїжджає. Таке враження, ніби ми перебуваємо у певному викривленні часу, і проста радість, яку віртуальна реальність принесла моїй родині, є як маяк надії на те, що життя може бути веселим, здоровим та активним в безпеці нашого будинку.

South_Agency / Getty Images / E +

Охоплення VR відкриває нові двері

Я не знаю, чому я так нервував, придбавши гарнітуру VR. Можливо, це було занадто багато історій про хворобу віртуальної реальності (так, це річ, і я більше не катаюся на американських гірках у своєму Квесті); можливо, це було непродумане поняття, що віртуальну реальність було «важко» використовувати. Можливо, я вважав, що це занадто дорого, або це поєднання всього вищесказаного. Що б це не стримувало мене, цього немає. Я закликаю всіх, кого знаю, спробувати. Друг сказав мені, що вона подарувала свого старшого батька, і він полюбив його, а це означає, що віртуальна реальність у домі охоплює всі покоління. Віртуальна реальність не зникає. Якщо ви шукаєте способи зберегти здоров’я, продовжувати рухатися та просто розслабитися, не виходячи з дому, спробуйте Quest або іншу гарнітуру віртуальної реальності. Найближчими роками буде більше на ринку (ходять чутки, що Apple працює над версією зі змішаною реальністю), а це означає, що вона стане ще доступнішою розвагою з плином часу. Фітнес це весело? Розраховувати на мене.