Saltar al contenido

Xperia Pro – це більше камера, ніж смартфон

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • Xperia Pro призначений для відеооператорів.
  • Він має екран 4K, підключення 5G та вбудований порт HDMI.
  • Очікуйте побачити більш спеціалізовані «телефони» у майбутньому.

Sony

Sony Xperia Pro – це смартфон із функціями, орієнтованими на відеооператорів, але його ціна в 2500 доларів робить його майже безглуздим. Це телефон, але це не телефон. Xperia Pro оснащений екраном 4K, підключенням 5G та – ось цікавий біт – портом HDMI. Це підключає його безпосередньо до відеокамер, тому його можна використовувати як зовнішній монітор, а також для прямого потокового відео через 5G. Проблема в тому, що він недостатньо хороший, недостатньо дешевий або цілеспрямований. «Концепція, безумовно, цікава, і завжди будуть перші, хто впроваджує її», – сказав стратег відеомаркетингу Lensrentals Райан Хілл tebapit електронною поштою. «Я просто не думаю, що є великий попит у відеооператорів, які хочуть поєднати стільниковий телефон та відеомонітор, особливо за цієї відносно високої ціни».

Змістовий покажчик

Не спеціалізований

Проблема, каже Хілл, полягає в тому, що Xperia Pro не відрізняється від німих моніторів. Вірніше, так і є, але ніяк не корисно. «Виділені монітори з подібними або кращими характеристиками можна знайти за ціною менше 1000 доларів», – говорить Хілл. «Можливо, ви не отримаєте роздільну здатність 4K за такої ціни, але для 5-дюймового польового монітора я б не вважав 4K необхідністю». Ідея, безумовно, спокуслива. Чудовий екран з 5G, завдяки чому ви можете переглядати свої кадри під час зйомки та передавати їх через з’єднання 5G. Але навіть це має обмежену привабливість.

«Мені здається, ключовим фактором є потокове передавання 5G. Наприклад, я міг би сприймати привабливість як YouTuber, маючи комбінований монітор і потоковий пристрій, якщо такий часто транслюється на місцях і не хоче жонглювати кількома пристроями», – говорить Хілл . «Знову ж таки, в цій ніші не так багато людей». Ще один стукіт проти Xperia Pro полягає в тому, що для користувачів YouTube та інших виробників мобільних відео все це зробить звичайний телефон. Наприклад, iPhone 12 також має чудову вбудовану відеокамеру разом із підключенням 5G. Виділена камера може бути кращою, але чи вона «достатньо краща»?

Телефони – це комп’ютери

Смартфони знову перейшли від спеціалізованих пристроїв до багатоцільових комп’ютерів і стали спеціалізованими пристроями. Ставка Sony є цікавою, але відсутність покриття 5G у більшості країн світу, поряд з непотрібним включенням такого екрану з високою роздільною здатністю, створює незбалансований пристрій.

Потокове відеовміст Xperia PRO з камери, до якої він підключений за допомогою HDMI

Sony

Однак ми можемо очікувати більшої кількості цих спеціалізованих телефонів у майбутньому, оскільки виробники борються за частину ринку. «У США. Apple, Samsung і LG займають близько 80% ринку, залишаючи масу інших компаній, щоб боротися за ці 20%», – говорить Хілл. «Єдиний спосіб досягти успіху в такому середовищі – це знайти свій власний спеціалізований куточок. І я думаю, що фотографи та відеооператори мають сенс як спеціалізовані замовники. Я просто не знаю жодної продукції, яка справді вдалося досягти цієї мети «.