Saltar al contenido

Xposed Framework: що це таке і як його встановити

6 de julio de 2021

Xposed – це назва платформи, яка дозволяє встановлювати на ваш пристрій Android невеликі програми, що називаються модулями, які можуть налаштувати його вигляд та функціональність. Перевага фреймворку Xposed перед деякими методами налаштування вашого пристрою полягає в тому, що вам не потрібно робити загальну загальносистемну модифікацію (мод), яка включає в себе безліч змін, лише щоб ви могли отримати один або два модифікації. Просто виберіть потрібні, а потім встановіть їх окремо. Основна ідея полягає в тому, що після встановлення програми під назвою Xposed Installer ви можете використовувати її для пошуку та встановлення інший програми / моди, які можуть робити найрізноманітніші справи. Деякі можуть забезпечити невеликі налаштування для ОС, наприклад, приховування мітки перевізника з рядка стану, або більші зміни функціональних можливостей сторонніх програм, такі як автоматичне збереження вхідних повідомлень Snapchat.

iMrSquid / Getty Images
Наведені нижче вказівки повинні застосовуватися незалежно від того, хто зробив ваш телефон Android: Samsung, Google, Huawei, Xiaomi тощо. Однак наразі підтримуються лише версії Android до 8.1 (Oreo).

Змістовий покажчик

Перед встановленням Xposed Framework

Є кілька речей, які потрібно зробити спочатку:

 1. Переконайтеся, що на вашому пристрої створено резервну копію. Під час встановлення або використання Xposed можуть виникати проблеми, через які пристрій не працює.

 2. Перевірте, яку версію Android ви використовуєте, щоб знати, чи сумісний ваш пристрій, і якщо так, яке посилання для завантаження вибрати нижче. Це можна знайти в налаштуваннях, як правило, у Про телефон або Про пристрій розділ, і, можливо, похований глибше в Більше або Інформація про програмне забезпечення площі.

 3. Визначте архітектуру процесора вашого пристрою. Droid Hardware Info – це одна програма, яка може показати вам цю інформацію.

 4. Вам потрібно буде викорінити пристрій.

Як встановити Xposed Framework

 1. Встановіть Android Debug Bridge (ADB) та Fastboot на свій комп’ютер.

 2. Встановіть TWRP на свій телефон за допомогою Fastboot.

 3. Завантажте останній випущений файл Xposed ZIP, який відповідає версії Android на вашому пристрої та архітектурі центрального процесора.

  • Android 8.1
  • Android 8.0
  • Android 7.1
  • Android 7.0
  • Android 6.0
  • Android 5.1
  • Android 5.0

  У кожній із цих папок знаходяться інші папки, які відповідають архітектурі ЦП пристрою. Важливо завантажити правильний, який стосується вашого телефону.

 4. Підключіть телефон до комп’ютера та ввімкніть передачу файлів.

 5. Скопіюйте на телефон файл, який ви завантажили на кроці 3.

 6. Виконайте наступну команду ADB зі свого комп’ютера: adb reboot recovery

 7. Торкніться Встановити з меню TWRP на вашому телефоні.

 8. У TWRP знайдіть і виберіть скопійований файл ZIP, а потім проведіть пальцем праворуч по Проведіть пальцем, щоб підтвердити спалах варіант.

 9. Торкніться Перезавантажити систему.

 10. Коли ваш телефон знову ввімкнеться, відвідайте цю сторінку завантаження та завантажте файл APK, показаний внизу розділу вступу (перед усіма коментарями). Можливо, вам скажуть, що цей тип файлу може завдати шкоди вашому пристрою, якщо ви його встановите. Вперед і підтвердьте, що хочете завантажити та встановити файл. Якщо ви отримаєте Встановити заблоковано повідомлення, див. перший підказку внизу цієї сторінки.

 11. Коли завантаження завершиться, відкрийте файл, коли вам буде запропоновано це зробити.

 12. На запитання, чи впевнені ви, що хочете встановити програму, торкніться Встановити підтвердити. Якщо ви бачите повідомлення про те, що Chrome блокує установку, торкніться Налаштування на це повідомлення, а потім увімкніть Дозволити з цього джерела. Натисніть кнопку «Назад», щоб побачити Встановити посилання.

 13. Торкніться відчинено після завершення встановлення.

 14. Торкніться Рамки із програми Xposed Installer. Це може бути поховано в меню у верхньому лівому куті екрана. Якщо вам скажуть Будь обережний! оскільки Xposed може пошкодити ваш пристрій, торкніться гаразд. Резервна копія, яку ви зробили перед початком цього процесу, послужить способом повернути пристрій у робоче стан, якщо він буде замурований або введений у «цикл завантаження».

 15. Від Рамки екрана, торкніться Встановити / оновити. Якщо вам повідомляють, що програма вимагає кореневих дозволів, дозвольте це.

 16. Торкніться гаразд на запитання, чи готові ви до перезавантаження.

Як встановити та використовувати модулі Xposed

Після завантаження модуля та встановлення належних дозволів ви можете налаштувати параметри, а потім увімкнути його для використання.

Як і де завантажити модулі Xposed

Існує два способи встановити модулі Xposed на вашому пристрої. По-перше, це набагато простіше, тому ми окреслимо це тут:

 1. Відкрийте програму Xposed Installer і торкніться Завантажити з головного меню.

 2. Знайдіть або прокрутіть модуль і торкніться того, який ви хочете встановити.

 3. Проведіть пальцем або торкніться значка Версії вкладку.

 4. Торкніться значка Завантажити на версії, яку потрібно встановити. Найновіші версії завжди вказані у верхній частині сторінки.

 5. На наступному екрані, що показує, на що програма має дозвіл робити на вашому пристрої, підтвердьте встановлення за допомогою Встановити кнопку. Якщо сторінка занадто довга, щоб відображати всю інформацію одночасно, натомість ви побачите одну або кілька Далі кнопки. Торкніться цих, щоб побачити Встановити кнопку. Якщо ви цього не бачите Встановити варіант, див. Пораду 3 нижче.

 6. Після завершення встановлення ви можете торкнутися відчинено щоб запустити новий модуль, або Готово повернутися до Версії вкладку. Якщо ви не відкриєте програму відразу на цьому кроці, див. Пораду 2 внизу цієї сторінки, щоб дізнатись, як її відкрити пізніше.

 7. Коли додаток модуля відкрито, ви зможете налаштувати його за власним бажанням. Кожен модуль представляє унікальний спосіб внесення змін. Якщо вам потрібна допомога, дотримуйтесь інструкцій на екрані, перегляньте крок 2 і відкрийте Підтримка посилання на модуль, щодо якого у вас є запитання, або див. підказку 2 нижче.

 8. Не забудьте включити модуль. Ці кроки див. У наступному розділі.

Як увімкнути або вимкнути експоновані модулі

Після завантаження модуля його потрібно ввімкнути, перш ніж ви зможете фактично використовувати його:

 1. Перейдіть на головний екран програми Xposed Installer і введіть Модулі розділ.

 2. Торкніться правого поля від імені модуля, щоб увімкнути або вимкнути його. Позначка з’явиться або зникне, щоб показати, що вона або вмикається, або вимикається відповідно.

 3. Перезавантажте пристрій, щоб надіслати зміни.

Поради щодо встановлення та використання Xposed

Якщо ви ніколи не працювали зі своїм пристроєм Android на цьому рівні, ви обов’язково стикаєтесь із проблемою чи запитанням тут і там. Ось кілька загальних речей, які ми бачили:

 1. Якщо ви не можете встановити Xposed, оскільки файл APK заблоковано, зайдіть в Налаштування> Безпека і шукайте Невідомі джерела розділ, який ви можете поставити галочку, щоб увімкнути.

 2. Модулі Розділ програми Xposed Installer містить безліч опцій, необхідних для різних речей. Тримайте палець на будь-якому модулі, щоб отримати меню з цими опціями:

  • Інтерфейс запуску: Використовуйте це, якщо ви не можете знайти піктограму панелі запуску для встановленого вами модуля.
  • Завантажити / оновити: Встановіть нові оновлення для модуля.
  • Підтримка: Відвідайте сторінку підтримки, яка належить до цього модуля.
  • Інформація про програму: Подивіться, що ваш пристрій говорить про цю програму, як загальне використання пам’яті та дозволи, які їй надано.
  • Видалити: Видалення / видалення модуля за допомогою цього пункту меню.
 3. Якщо ви не бачите Встановити після завантаження модуля, або якщо ви бажаєте встановити його пізніше, повторіть кроки 1-3 в Як і де завантажити модулі Xposed розділ вище, а потім виберіть Встановити в Версії вкладку.

 4. Якщо ви більше не хочете Xposed Installer на своєму пристрої, ви можете видалити його, як будь-яку програму.